To prawda, że Jezus zawsze daje więcej niż prosimy
Świadectwa

To prawda, że Jezus zawsze daje więcej niż prosimy

Szczęść Boże,

Chciałbym podzielić się świadectwem dotyczącym nawrócenia i całkowitej przemiany życia przez Boga, dokonanego za wstawiennictwem Maryi przez odmówienie Nowenny Pompejańskiej. Była to nowenna o pracę – modliłem się w intencji odzyskania ukochanej pracy, gdyż straciłem ją w bardzo głupi sposób, ale dziś wiem, że taki był Boski plan na moje życie. W tym czasie wiara była mi zupełnie obojętna, a moje myśli były zupełnie zniekształcone przez wieloletnie uzależnienie od internetu. Moja intencja została całkowicie wysłuchana już cztery miesiące od zakończenia części dziękczynnej Nowenny.

To świadectwo jest podziękowaniem i próbą przekonania każdego kto jeszcze ma wątpliwości. Ta Nowenna naprawdę jest nie do odparcia. To prawda, że Jezus zawsze daje więcej niż prosimy. Ja poza pracą otrzymałem nawrócenie, świadomość własnych grzechów popełnionych przez całe życie. Mógłbym pisać i pisać, ale pamiętajcie, że Maryja jest naszym darem od Boga i w tych Czasach Ostatecznych szczególnie uprasza nam łaski. Jeszcze raz zachęcam do modlitwy Nowenną Pompejańską.

Z Bogiem
Jarosław

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

1 komentarz

  1. Cóż tu komentować. To prawda. Pan Bóg daje więcej niż prosimy, bo z całą pewnością zna lepiej nasze potrzeby, a ponadto z natury jest chojny. Jakżeż szczodrze wyposażył NMP – swoją Matkę w możliwości czynienia cudów. Pan Jezus nigdy nie odmawia Swojej Matce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap