Matka Święta, Pani Cudów
Świadectwa

Matko Święta, Pani Cudów, dziękuję! Dalej będę odmawiał nowennę

Jestem po kolejnej już Nowennie. Opiszę pewną sytuację. Dosyć często dochodzi do kłótni w mojej rodzinie. Było bardzo dużo niezgód i krzywd z byle powodu. W końcu doszło do konfliktu tak mocnego, że mojej mamie która nas wszystkich mniej więcej trzymała razem, opadły ręce i posmutniała, zamknęła się w sobie. Ta „zimna wojna” skończyła się niedawno. Znów dzięki Najświętszej Panience jesteśmy razem, silniejsi i zgodni niż kiedykolwiek. Intencją było szczęście i radość dla mojej mamy… I stało się. Jest teraz bardzo wesoła, szczęśliwa, pełna zycia. A ja jeszcze bardziej niż kiedyś słyszę jej śmiech. Matko Święta, Pani Cudów! Dziękuję! Dziękuje z całego serca! Dalej będę odmawiał nowennę. Juz za pare dni zacznę następną. Miejcie wiarę, cierpliwość i nadzieję, bo Święta Mamusia od Was nie odstąpi!

Tomek

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

1 komentarz

  1. Maryjo mam wrazenie ze działasz.. spedziłem wczoraj wieczór z miłoscia mojego zycia o ktora walcze …choc ta walka wydaje sie byc niemozliwa i spisana na straty… dziekuje za te namiastke …błagam o cud ! chce sie starac !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap