Darmowe broszury Nowenny Pompejańskiej

W swoim świadectwie Nowenny Pompejańskiej (tutaj) wspomniałem o dziele rozpowszechniania tej cudownej Nowenny Pompejańskiej w Polsce i na świecie.

Celem przyświecającym temu przedsięwzięciu jest dotarcie z broszurkami o Nowennie Pompejańskiej do jak największej liczby ludzi w całym kraju. Matka Boża powiedziała, że już jedno pobożne odmówienie „Zdrowaś Maryjo…” wstrząsa całym piekłem. Dlatego gdyby wszyscy ludzie odmawiali codziennie Różaniec szatan byłby już dawno pokonany.

Różaniec jest wędką, którą Maryja łowi grzeszników i z morza nieprawości wyciąga na brzeg miłosierdzia. Różaniec jest kotwicą, którą Maryja chwyta kuszonych i trzyma przy sobie, by ich nie uniosła fala namiętności. Różaniec jest łańcuchem o piętnastu ogniwach, do którego przyczepiamy nasze dusze – kiedyś ręka Maryi pociągnie ten łańcuch i podźwignie na wzgórze niebieskie wszystkich, którzy się go mocno trzymają – św. Józef Sebastian Pelczar.

Dlatego też bardzo zależy nam, aby na miarę możliwości wszystkie osoby, które chcą się przyczynić do rozpowszechniania Nowenny Pompejańskiej pomogły w rozkładaniu broszurek w Kościołach, miejscach spotkań oazowych czy innych miejscach, gdzie można spotkać ludzi wierzących w Jezusa i Maryję.

ulotka z Nowenną Pompejańską
Osoby, które mogą i chcą się przyłączyć do tego dzieła mogą skorzystać z formularza lub zadzwonić i zamówić broszurki z Nowenną Pompejańską. Następnie wyślemy Wam broszurki i będziemy niezmiernie wdzięczni, że chcieliście włączyć się w rozpowszechnianie Nowenny Pompejańskiej i tym samym przyczyniać się do ratowania wielu zabłąkanych dusz.

Wierzymy, że dzieło to powstaje z pragnienia Matki Bożej, a my jesteśmy tylko narzędziem w Jej ręku – dlatego jesteśmy przekonani, że Matka Najświętsza poprowadzi to dzieło dalej i znajdą się osoby, które przyłączą się do tej inicjatywy i będą chciały ją z nami rozwijać.

Prosimy również o modlitwę w intencji dalszego rozwoju tego działania.

W celu zamówienia broszur prosimy korzystać z poniższego formularza. W jednym liście otrzymacie Państwo 50 szt. broszur. Wysyłka jest bezpłatna.

Zamów broszury Nowenny Pompejańskiej
    UWAGA: Przed kliknięciem przycisku poniżej upewnij się, że podałeś poprawne dane do wysyłki. Dziękujemy!

    Twoje dane personalne będą przetwarzane na potrzeby złożonego zamówienia. Zobacz naszą politykę prywatności.

    Prosimy o wyłożenie broszur w kościołach i miejscach spotkań wiernych. Dziękujemy za włączenie się w dzieło szerzenia Nowenny Pompejańskiej. W przypadku chęci zamówienia większej ilości broszur lub wysyłki za granicę prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.