Modlitwa o zdanie matury
Świadectwa

Modlitwa o zdanie matury – byłam tak szczęśliwa aż łzy leciały mi z oczu

Chciałabym złożyć świadectwo, że zostałam wysłuchana przez Matkę Bożą za zdana maturę z języka polskiego. Od zawsze miałam problem z tym przedmiotem. Zawsze ledwo udawało mi się go zdać. Przyszedł czas matury oczywiście wszystkie przedmioty zdane oprócz polskiego. Podeszłam do poprawki, ale znowu się nie udało. Zaczęłam już wątpić w to, że w ogóle to zdam. Zaczęłam czytać świadectwa innych osób które modliły się ta nowenną. Przyznam, że na początku w ogóle w to nie wierzyłam, ale mówię „dobra spróbuję, co mi szkodzi”. Pierwsze dni były ciężkie, pod wieczór już usypiałam ale powiedziałam sobie ze muszę dać radę. Podeszłam do egzaminu za rok, z myślą że Matka Boża jest cały czas przy mnie i wysłuchała moich próśb. I zdam tą maturę. Po wyjściu z sali miałam mieszane uczucia, czekałam tylko na wyniki. Odbierając wyniki byłam w szoku jak pani powiedziała, że zdana. Byłam wtedy tak szczęśliwa aż łzy leciały mi z oczu. Teraz przede mną zaliczenia na studia i tu mam nadzieje, że Matka Boża też jest przy mnie.

Olga

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

3 komentarz(e)y

  1. Gratulacje! 🙂
    Ja będąc w Twoim wieku nie słyszałam o nowennie Pompejańskiej, jednak w maju ucząc się do egzaminów maturalnych chodziłam na majówki (mamy na wsi kapliczkę blisko mojego rodzinnego domu) i bardzo prosiłam Matkę Bożą o pomoc w egzaminach…wiem że była ze mną na każdym kroku 🙂

  2. Cieszę się wraz z Autorką świadectwa!
    Od razu przypomniały mi się chwile sprzed około 10 lat, gdy moja córka po przebytej chorobie miała ogromne zaległości z matematyki. Totalnie nieprzygotowana do sprawdzianu z lękiem udała się do szkoły… A ja w bezradności wzięłam różaniec i prosiłam o cud, by nie złapała „pały”. Mówiłam Matce, żeby chociaż dostała 2…i dodałam – a jak będzie 3, to już będzie cud. Stał się CUD, bo córka otrzymała 4 i sama nie potrafiła w to uwierzyć!
    Lenistwa Maryja być może nie popiera, ale jeśli dziecko nie zawiniło, Maryja przyszła z pomocą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap