Jest wyjątkowa modlitwa a wiara i motywacja dadzą Wam siłę
Świadectwa

Jest to wyjątkowa modlitwa a wiara i motywacja dadzą Wam siłę

Witam.

Pragnę złożyć świadectwo. Kiedy z mężem zdecydowaliśmy się powiększyć rodzinę, nasze starania kończyły się fiaskiem. Rozczarowanie, złość i smutek wpływały na nas ogromnie. Gdy usłyszałam o nowennie od kuzynki męża chciałam rozpocząć ale bałam się, że nie dam rady, że praca, obowiązki domowe a głównie lenistwo nie pozwolą mi odmówić jej całej. Ale z czasem gdy nie udawało mi się zajść w ciążę podjęłam się modlitwy.

Nowennę rozpoczęłam latem, a na jesieni okazało się że jestem w ciąży. Odmówiłam wtedy jeszcze jedna nowennę o zdrowie poczetego dziecka. Dziś jestem mama zdrowego, pięknego, prawie rocznego synka. Na dowód działania Najświętszej Matki, synka urodziłam siłami natury na czym mi bardzo zależało a co najważniejsze 13 lipca czyli w rocznicę trzeciego objawienia w Fatimie, gdzie Matka Boska mówi o sile modlitwy na różańcu.

Dziękuję Matce Przenajświętszej codziennie za wysłuchanie mnie. Teraz jestem w trakcie kolejnej nowenny i nawet przy małym dziecku udaje mi się znaleźć czas. Dla tych którzy myślą, że nie dadzą rady chce powiedzieć że to jest wyjątkowa modlitwa i że wiara i motywacja dadzą Wam siłę.

Każdemu życzę wiary w tą piękna modlitwę, ale pamiętajmy że to czego my chcemy czasami nie jest w planie u Boga.

Szczęść Boże.

Anna

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap