Podziel się swoim świadectwem Nowenny Pompejańskiej

Chcesz podzielić się z innymi osobami świadectwem otrzymanych łask dzięki Nowennie Pompejańskiej? Masz trzy możliwości żeby się nim podzielić:

1. Możesz wysłać swoje świadectwo na adres email kontakt@nowennapompejanska.info
2. Możesz również wysłać swoje świadectwo pocztą na adres:
Piotr Giżyński
Skrytka pocztowa nr 13
03-189 Warszawa
3. Możesz skorzystać z poniższego formularza i opisać swoje świadectwo

Pamiętaj, że opisując swoje świadectwo dajesz przykład swojej wiary i zachęcasz inne osoby do odmówienia Nowenny. Nie wstydź się tego! Każde świadectwo się liczy, podziel się swoim! Twoje świadectwo pozostanie anonimowe, a wszelkie wrażliwe dane zostaną usunięte. Skontaktuj się z nami a umieścimy je na tej stronie!


UWAGA: Pamiętaj, żeby przed naciśnięciem przycisku „Wyślij swoje świadectwo” skopiować opisane świadectwo. Czasami może wystąpić błąd i wiadomość nie zostanie wysłana. Zły nie śpi i zrobi wszystko, żeby przeszkodzić w szerzeniu Nowenny Pompejańskiej i mówieniu o świadectwach.

Zamów bezpłatne broszury Nowenny Pompejańskiej

Jednorazowo wysyłamy około 100 sztuk broszur. Prosimy o wyłożenie ich w kościołach i miejscach spotkań wiernych. Dziękujemy za włączenie się w dzieło szerzenia Nowenny Pompejańskiej. W przypadku chęci zamówienia większej ilości broszur prosimy o kontakt telefoniczny. Nie ma problemu z wysyłką większej ilości broszur.