Skrzynka intencji modlitewnych

Czy jesteś w trudnej sytuacji, z której nie wiesz jak wyjść? Potrzebujesz modlitwy? Kliknij przycisk poniżej i opublikuj swoją intencję. Nie zapomnij też pomodlić się w intencji innych osób. Może to być dowolna modlitwa – Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, dowolony akt strzelisty lub każda inna modlitwa, którą możesz aktualnie odmówić. Serdeczne Bóg zapłać

Msza Święta w Waszych intencjach

Najbliższa Msza Święta odbędzie się:
Data: 28.06.2023, godz. 7:00
Parafia: Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Grochowcach
Intencja: W intencjach Bogu wiadomych za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej

Zachęcamy do zostawiania intencji poniżej

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pamiętaj aby pomodlić się w intencjach innych osób. Bóg zapłać!
6980 wpisów.
Marial Marial z Rumia napisał/a 29 sierpnia 2023 o 10:49
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 12 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę pomóż mi wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie poltergeist błagam o Miłosierdzie Boże.
Marial Marial z Rumia napisał/a 29 sierpnia 2023 o 10:47
Jezu Ty się tym zajmij.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba do życia Wiecznego Amen Prowadź ich.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji wszystkich którzy proszą o pomoc.l
Bożena Bożena z Rybnik napisał/a 29 sierpnia 2023 o 07:53
Proszę Cię Matko o modlitwę w intencji mojego męża Damiana wypros dla niego łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej Otocz go swoja modlitwą i opieką
Kamila Kamila napisał/a 28 sierpnia 2023 o 17:32
Matko Przenajświętsza, proszę aby moje małżeństwo, które teraz przeżywa kryzys przetrwało, aby kłótnie się skończyły, byśmy znów mogli być szczęśliwą rodziną. Proszę o wspólne zrozumienie i nawrócenie mojego męża. Proszę Cię o rozwiązanie wszystkich problemów naszej rodziny. Matko módl się i wstawiaj za nami.
Matka Matka napisał/a 28 sierpnia 2023 o 12:47
Matko Najświętsza proszę Cię o wstawiennictwo u Twojego Syna Miłosiernego o zdrowie moich synów oraz o poprawę ich sytuacji finansowej i materialnej. Uproś te łaski dla moich dzieci u swojego Syna Wszechmogącego
Maria Maria z Rumia napisał/a 28 sierpnia 2023 o 11:44
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie..Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 12 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę pomóż mi wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie błagam o Miłosierdzie Boże .Pragnę żyć w spokoju jak niegdyś z moimi ulubionymi modlitwami i Msza Sw oraz praca domowa ..
Maria Maria z Rumia napisał/a 28 sierpnia 2023 o 11:40
Jezu Ty się tym zajmij.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba do życia Wiecznego Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.
Kasia Kasia z Przemyśl napisał/a 28 sierpnia 2023 o 11:14
O łaskę prawdziwej relacji z Jezusem przez wstawiennictwo Maryi i Aniołów dla Krzysztofa o uwolnienie od złych duchów nieczystości i pornografii, łaskę żywej wiary i trwanie w łasce uświęcającej.
Barbara Barbara z Poznań napisał/a 27 sierpnia 2023 o 18:08
Matko Najświętsza, proszę o wsparcie po wypadku, któremu uległam w ubiegłym roku. Daj mi siłę by powrócić do zdrowia, cierpliwość i wsparcie dla mojej rodziny.
Agnieszka Agnieszka z Michorzewo napisał/a 27 sierpnia 2023 o 17:42
Proszę o uzdrowienie syna
Prosba Prosba z Kraków napisał/a 27 sierpnia 2023 o 07:28
Prośba o uzdrowienie syna Mateusza z guza mózgu.
Bożena Bożena z Rzeszów napisał/a 27 sierpnia 2023 o 00:19
Matko Boża proszę Cię o wysłuchanie intecji o zdanie egzaminu poprawkowego dla mojej córki, który jest 28 i 29 sierpnia ,aby pozytywnia napisała i przeszła do następnej klasy. Matko Boża błagam miej ją w swojej opiece i ześlij na nią dar mądrości. Królowo Różńca Świętego miej ją w swojej opiece. Proszę o modlitwę i Msze Św.
Aneta Aneta z Szczecin napisał/a 24 sierpnia 2023 o 12:49
Bardzo proszę o modlitwę o pokój i radość dla mnie i mojej mamy oraz o owoce nowenny do Sw Rity o to by mój znajomy się odezwał bo się obraził na mnie, o światło dla mnie doaczegoi Nowenn Pompejańskich w intencji mojego zdrowia konkretnie uzdrowienia z torbieli jajnika i dobrych wyników oraz wyłania Ducha Świętego i jego darów dla pewnej relacji, odbywanyvh rekolekcji oraz by mojej mama zgodziła się chodzić do Akademii Seniora bo jest bardzo samotna i nie chcę iść do ludzi. Bóg zapłać
beata beata napisał/a 23 sierpnia 2023 o 20:38
Proszę o zdrowie uleczenie z depresji bólu głowy chorób gardła i pokrzywki Panienko daj dobrą znajomość Ty wszystko wiesz Proszę o pomoc
Ewa Ewa z Warszawa napisał/a 23 sierpnia 2023 o 19:56
Proszę o modlitwę w intencji mamy Janiny o potrzebne łaski dla niej i przemianę serca O modlitwę za mnie o zdrowie fizyczne i psychiczne o radość i sens życia Za Roberta i Martynę o dar potomstwa O miłość i zgodę w rodzinie. Jezu ufam Tobie POMOCY
Iwona Iwona napisał/a 23 sierpnia 2023 o 16:25
Matko Boże proszę Cię całym sercem miej w opiece moje maleństwo, które noszę pod sercem niech rozwija się prawidłowo i urodzi się zdrowe. Spraw Królowo niech każde badanie i wizyty lekarskie przynoszą same dobre wiadomości.
Maciej Maciej napisał/a 23 sierpnia 2023 o 00:01
O pokoj miedzy nami i sasiadami i o sukcej mediacji miedzy nami. O to zeby trudne sprawy miedzy nami zostaly rozwiazane. O ukojenie nerwow, roztropnosc dla mnie i Antoniego.
Maria Maria z Rumia napisał/a 22 sierpnia 2023 o 21:33
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 12 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o stracenie do piekła poltergeist błagam o pomoc i Miłosierdzie Boże.
Maria Maria z Rumia napisał/a 22 sierpnia 2023 o 21:29
Jezu Ty się tym zajmij .Proszę o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego i dobroczyńców moich.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.
natalia natalia z Koźmin napisał/a 22 sierpnia 2023 o 16:56
Bardzo proszę o modlitwę aby moja babcia wyzdrowiała
Krystyna Krystyna z Dębina napisał/a 22 sierpnia 2023 o 12:36
Proszę o łaskę nawrócenia dla synowej
Bożena Bożena z Rytele-Olechny, Ceranów, Sokołowski, MAZOWIECKIE napisał/a 22 sierpnia 2023 o 11:10
Matko Boża Pompejańska otocz swoją opieką moją córkę Paulinę, wspieraj ją swoją łaską w znalezieniu nowej pracy. Natchnij ją spokojem, cierpliwością wytrwałością.Amen
Maria Maria z Myślenice napisał/a 21 sierpnia 2023 o 22:17
Matko Przenajswietrza proszę o pomoc w moim małżeństwie o MILOSC i nawrócenie mojego męża na drogę Pana Boga ❤
Anna Anna z Warszawa napisał/a 21 sierpnia 2023 o 09:03
Bardzo proszę o wysłuchanie mojej intencji w sprawie w uzyskaniu pomocy w przekonaniu Mateusza do załatwienia odpowiednich dokumentów tj. akt stanu cywilnego oraz zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego (KRK) oraz o pilną pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych dla Anny i Mateusza oraz pilne wyjście z długów finansowych.
Maria Maria z Rumia napisał/a 21 sierpnia 2023 o 05:47
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 12 lat cierpię prześladowanie i proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o pomoc i Miłosierdzie Boże. .Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych .
Maria Maria z Rumia napisał/a 21 sierpnia 2023 o 05:43
Jezu Ty się tym zajmij.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen Prowadź.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.
Piotr Piotr z Warszawa napisał/a 20 sierpnia 2023 o 20:31
Bardzo proszę o modlitwę w intencji pomyślnego zdania egzaminu dyplomowego oraz o siłę do walki z depresją, z którą zmagam się od lat.
Aneta Aneta z Szczecin napisał/a 20 sierpnia 2023 o 10:03
Bardzo proszę o modlitwę za moją mamę by podjęła samodzielne życie po czasie covid. Te 3 lata sprawiły że teraz sama nie chce wychodzić z domu chodzić jak kiedyś na basen, po zakupy czy biblioteki na spacer. Proszę by z radością ( bo jest na nie) na urodziny przyjęła karnet do Akademii Seniora sekcja gimnastyka zdrowy kręgosłup by przebywała choć raz w tygodniu wśród ludzi. Proszę by mój kolega co się obraził do mnie odezwał. Bóg zapłać
Gienia Gienia z Holmewood Chesterfield Anglia napisał/a 19 sierpnia 2023 o 13:07
Matko Najświętsza, proszę Cię o wstawiennictwo u Twego Syna Jezusa Miłosiernego o pomoc, Dary Ducha Świętego ,o opiekę dla mojego wnuka Filipa oraz za szczęśliwą finalizację sprzedaży domu przez moja córkę Dorotę i spokój o finanse dla niej, i o ułożenie sobie szczęśliwego życia na nowo. Błagam o wstawiennictwo i modlitwę o zdrowie dla całej Rodziny i wieczny odpoczynek za zmarłą Mamę ,Tatę i mojego męża Mariana
Prośba o modliwę Prośba o modliwę z Warszawa napisał/a 18 sierpnia 2023 o 11:40
Bardzo proszę o wysłuchanie mojej intencji o uratowanie mojego związku z Mateuszem którego bardzo mocno kocham, przezwyciężenie wszystkich trudności napotkanych na drodze oraz o wzajemne zrozumienie i miłość w Naszym związku, aby w końcu nastał spokój. Bardzo proszę o rozwiązanie problemów finansowych oraz nawrócenie Mateusza na drogę wiary chrześcijańskiej. Jednocześnie proszę o pomoc w przekonaniu Mateusza o załatwienie potrzebnych dokumentów...
Maria Maria z Rumia napisał/a 18 sierpnia 2023 o 09:37
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji. Proszę o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego wewnętrznego i zewnętrznego 12 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie poltergeist błagam o pomoc i Miłosierdzie Boże.
Maria Maria z Rumia napisał/a 18 sierpnia 2023 o 09:34
Jezu Ty się tym zajmij .Proszę o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba do życia Wiecznego Amen.Prosze o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.
błagalna błagalna napisał/a 18 sierpnia 2023 o 09:10
Proszę o błogosławieństwo i potrzebne łaski na nasz wyjazd wakacyjny do Japonii od 20 sierpnia do 5 września 2023, proszę o piękną słoneczną pogodę bez deszczu, burz i tajfunów na czas wyjazdu, w Tokio, w Kioto, Hiroszimie we wszystkich miejscowościach w których będzie nam dane podróżować po Japonii.
Karolina Karolina napisał/a 17 sierpnia 2023 o 16:22
Proszę o modlitwę za mnie i męża by rozwiązały się nasze problemy finansowe.
Agnieszka Agnieszka z Rzeszów, PODKARPACKIE napisał/a 17 sierpnia 2023 o 14:01
Za powrót do zdrowia Marii i jej nawrócenie
Anna Anna z O napisał/a 17 sierpnia 2023 o 13:55
Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia, uzdrowienia i nawrócenia dla syna.
O uzdrowienie O uzdrowienie z Rzeszów napisał/a 16 sierpnia 2023 o 18:08
O zdrowie, ulgę w cierpieniu i powrót do pełni sil dla Moniki
Anna Anna napisał/a 16 sierpnia 2023 o 13:14
Prosze o uwolnienie z alkoholizmu
Anna Anna napisał/a 16 sierpnia 2023 o 12:57
Prosze o modlitwe i msze swieta za wyzwolenie się z alkoholizmu I depresji. blagam Panie Jezu pomoz
Jarek Jarek z Zbąszyn napisał/a 15 sierpnia 2023 o 23:46
Jarek prosi o modlitwę za Dore,bardzo trudna sytuacja