Skrzynka intencji modlitewnych

Czy jesteś w trudnej sytuacji, z której nie wiesz jak wyjść? Potrzebujesz modlitwy? Kliknij przycisk poniżej i opublikuj swoją intencję. Nie zapomnij też pomodlić się w intencji innych osób. Może to być dowolna modlitwa – Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, dowolony akt strzelisty lub każda inna modlitwa, którą możesz aktualnie odmówić. Serdeczne Bóg zapłać

Msza Święta w Waszych intencjach

Najbliższa Msza Święta odbędzie się:
Data: 29.12.2022, godz. 7:00
Parafia: Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Grochowcach
Intencja: W intencjach Bogu wiadomych za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej

Zachęcamy do zostawiania intencji poniżej

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pamiętaj aby pomodlić się w intencjach innych osób. Bóg zapłać!
6094 wpisy.
Gość Gość napisał/a 30 listopada 2022 o 19:36
O szczęśliwe ułożenie, rozwiązanie spraw Bogu wiadomych, o łaskę dobrego męża, łaskę założenia - stworzenia własnej rodziny, dar potomstwa, zdrowie, wytrwałość i siły.
Dorota Dorota z Dolnośląskie napisał/a 30 listopada 2022 o 16:07
Boże proszę Cię pomóż mi znaleźć pracę gdzie będę dobrze traktowana przez innych ludzi i ochroń mnie przed mobbingem w pracy.
Usa Usa z Glenview napisał/a 30 listopada 2022 o 01:45
Poprosze o wstawiennicza modlitwe o cud uzdrowienia z uszkodzenia mozgu I paralizu dla Patryka
Marzena Marzena z Cochrana napisał/a 30 listopada 2022 o 01:19
Matko Krolowo Rozanca Swietego prosze Cie by Isabelle otrzymala upragniona prace do kotorej rozmowy kwalifikacyjnej bardzo rzetelnie sie prygotowala.
Marzena Marzena z Cochrana napisał/a 30 listopada 2022 o 01:07
Matko Krolowo Rozanca Swietego prosze Cie o pomoc w kwestji Joanny w intencji Bogu wiadomej.
Justyna Justyna z bystrzyca napisał/a 29 listopada 2022 o 21:38
Proszę o zdrowie dla mnie, moich dzieci i męża. Spokój i miłość w naszej rodzinie. Opiekę nad moją rodziną. O pomoc w rozwiązaniu naszych trudnych spraw firmowych. Matko Naśwìętsza daj nam siłę w pokonywaniu tych trudności, postaw na naszej drodze osobę, która pomoże nam w tych wszystkich sprawach sądowych związanych z firmą
Ewa Ewa napisał/a 29 listopada 2022 o 17:51
Niech Miłosierny Pan obdarzy całą moją Rodzinę zdrowiem: Rodziców Barbarę i Witolda, Siostrę Edytę i Brata Roberta, Emilię, Krzysia, Adasia, Da zdrowie mojej Córeczce Oktawii i mnie. Proszę o łaskę powrotu Męża Rafała do nas i spędzenie Świąt Bożego Narodzenia Razem z Mężem i Córką. Daj siłę, daj pracę Siostrze i Bratu i mnie. Proszę o zdrowie dla Teściowej Reginy. prowadź nas. Wyprostuj kręte ścieżki życia. Prosimy o to, by Maryja wstawiła się za nami. Z ufnością Ewa z Córeczką
Krysia Krysia napisał/a 29 listopada 2022 o 16:53
O pokój na świecie, Ukrainie, pracy ,domu, sercu za wszystkich którzy się za mnie modlą, Za Papieża Franciszka, seniora Benedykta XVI , duchowieństwo , osoby chore i z nowotworem, opuszczone których brak wiary w lepsze jutro Za zmarłych Jezu Ty się tym zajmij Bądź wola Twoja Maryja Matka Ty się tym zajmij Ojcze Dolindo proszę Za wszystkie intencje tej mszy
Krysia Krysia napisał/a 29 listopada 2022 o 16:48
Matko Niepokalana z Pompejów ratuj , wstaw się proszę o Błogosławieństwo i zdrowie dla Mamy, siostry, Grzegorza, Łukasza, Janusz Walkę w chorobie nowotworowej dla mnie siła wiary w lepsze jutro , nadzieję miłość,która zwycięża wszystko Nawrócenie Grzegorza, siłę i wytrzymałość psychiczną dla Łukasza i moim, Dobre relacje w pracy,domu , uczciwych i szczerych ludzi, wokół nas Sprawiedliwy podział spadku Ojcze Dolindo proszę wstaw się za mną powierzam Ci moje slabosci i brak wiary Jezu Ty się tym zajmij Bądź wola Twoja Któż jak Bóg
Uzdrowienie mamy z raka Uzdrowienie mamy z raka z Nyc napisał/a 29 listopada 2022 o 16:17
Uzdrowienie mamy z raka
Magdalena Magdalena napisał/a 29 listopada 2022 o 15:25
Matko Przenajświętsza Tobie oddaję i powierzam naszą córeczkę, jej życie, zdrowie, rozwój i problemy w szkole...Matko, wyproś dla niej potrzebne łaski, chroń ją, strzeż i prowadź.
Magdalena Magdalena napisał/a 29 listopada 2022 o 15:20
Matko Boża Pompejańska dziękuję za otrzymane łaski i proszę wybłagaj nam u Boga siły do życia i do pracy, rozwiązanie naszych problemów oraz pozytywne załatwienie trudnych spraw.
Marta Marta napisał/a 29 listopada 2022 o 14:50
O zdrowie dla Rodziców. Siłę i cierpliwość dla każdego członka naszej rodziny. Bóg zapłać
Agnieszka Agnieszka napisał/a 29 listopada 2022 o 12:42
O zdrowie dla naszej córki Natalii
Agnieszka Agnieszka z Warszawa napisał/a 29 listopada 2022 o 11:44
O Bożą pomoc aby córka Izabela opamiętała się i przestała mnie tak bardzo ranić. O odmianę jej serca, uzdrowienie z bólu, żalu, goryczy aby wybaczyła mi dawne urazy i otworzyła się na pojednanie ze mną. O przemianę również mojego serca abym nie czuła do córki niechęci i nie odpowiadała złem na zło.
Romana Zbytniewska Romana Zbytniewska z Konin napisał/a 29 listopada 2022 o 11:41
Proszę o zdrowie dla mnie i moich dzieci i wnuków. Bóg jest dobry i litościwy.
Artur Matys Artur Matys z Wołomin napisał/a 29 listopada 2022 o 11:27
O cud uzdrowienia z choroby nowotworowej dla mojego męża Artura
Bożena Bożena z Rytele Olechny napisał/a 29 listopada 2022 o 11:26
Matko Królowo Różańca Świętego proszę Cię o zdrowie dla córki Pauliny, od wielu lat ma problemy z kolanami, medycyna nie bardzo sobie z tym radzi. Matuchno zachowaj mnie od przerzutów raka. Proszę Cię o zdrowie dla mojej rodziny i znajomych.
Danuta Danuta z Bielsko-Biała napisał/a 29 listopada 2022 o 11:13
Dziękuję Ci mateńko za dotychczasowe wstawiennictwo i proszę o uzdrowienie męża
Paulina Paulina z BALLYMONEY CO ANTRIM napisał/a 29 listopada 2022 o 11:09
Prosze o zdrowie!
Kasia Kasia napisał/a 29 listopada 2022 o 11:08
Prosze o modlitwe w intencji: - dobrego meza - o zalozenie rodzinny I zostanie matka dla naszych dzieci poczetych I wychoeyeanych w milosci I zgodzie - pozbycie sie zatwadzialosci serc mojego rodzenstwa oraz Pawla I jego rodzinny - w pierwsza roznice smierci sp. Elzbiety Nowak - za rozwiazanie wszelkich wezlow w moim zyciu - o wsparcie tych, ktorzy najbardziej Ciebie potrzebuja
Ania Ania z Preston napisał/a 29 listopada 2022 o 10:58
Przez Ręce Matki Bożej Pompejańskiej proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej dla siebie i dla Ani
Agnieszka Agnieszka z Z Mysłowic napisał/a 29 listopada 2022 o 10:56
...o stałość w postanowieniu bycia niewolnikiem Maryi i ufność Bogu i Maryi.
Małgorzata Małgorzata z DŁUGA KOŚCIELNA napisał/a 29 listopada 2022 o 10:51
Królowo Różańca Świętego, Pocieszycielko Strapionych, proszę Cię o cud uzdrowienia dla Małgosi i Oliwii. Błogosław Aldonkę i jej maleństwo - proszę o szczęliwy poród. Polecam Twojej Miłości, prosząc o wstawiennictwo u Boga, wszystkich, którzy proszą mnie o modlitwę w ich intencjach - jeżeli jest taka wola Boga.
Maria Maria z Rumia napisał/a 29 listopada 2022 o 10:48
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prasze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist trupów należących do piekła 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem wewnętrznym i zewnętrznym proszę o pomoc Trójca Sw Ojca Niebieskiego i Jezusa Chrystusa proszę oMilosierdzie Boże .
Anna Gołacka Anna Gołacka z Łódź napisał/a 29 listopada 2022 o 10:45
Poproszę o Łaski wiary, nadziei i miłości i pojednanie dla całej mojej rodziny i opiekę Przenajświętszej Matki nad każdym jej członkiem.
Ania Ania z Legionowo napisał/a 29 listopada 2022 o 10:45
Proszę o uzdrowienie mojej tarczycy i oczu mojego męża Tomka. Proszę też o uzdrowienie Marty, Ani i Doroty.
Beata Beata z Łomża napisał/a 29 listopada 2022 o 10:45
Matko Najświętsza proszę Cię o zatrzymanie wypadania włosòw i odzyskanie słuchu dla mnie oraz o dobry wynik badania i zdrowie dla mojego męża.Ratuj Matko mojego syna przed utratą wiary,spraw zaczął chodzić na mszę święte i przystąpił do sakramentu pokuty.
Maria Maria z Rumia napisał/a 29 listopada 2022 o 10:45
Jezu Ty się tym zajmnij ja już nie mam sil błagam.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba do życia Wiecznego Amen Prowadź ich.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ichrodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen.
o wsparcie w trudnych stuacjach życiowych o wsparcie w trudnych stuacjach życiowych z Piekar Śląskie napisał/a 29 listopada 2022 o 10:41
O zdrowie dla całej rodziny a w szczególności dla szwa gra i siostrzenicy
Małgorzata Małgorzata napisał/a 29 listopada 2022 o 10:41
O nawrócenie najbliższych .
Marcin Marcin z Podkowa Leśna napisał/a 29 listopada 2022 o 10:40
Proszę o taką umiejętność kochania Boga przez Niepokalaną Maryję, wypełniania Jego świętej woli, wzrastania w wierze, nadziei, miłości i pokorze, aby wszystko co myślę i robię było dla Niego i Jemu się podobało.
Małgorzata Małgorzata z DŁUGA KOŚCIELNA napisał/a 29 listopada 2022 o 10:38
Matko Pięknej Miłości, wysłuchaj mojej intencji, o którą sie modlę poprzez Nowennę Pompejańską. Błogosław mojego męża, dzieci, wnukii całą rodzinę. Utul nas w swoim Niepokalanym Sercu. Kocham Cię!
Agata Agata z Zamość napisał/a 29 listopada 2022 o 10:31
O rozwiązanie trudnej sprawy, Bóg zapłać
Joanna Joanna z Kraków napisał/a 29 listopada 2022 o 10:31
Szczęść Boże . Proszę o modlitwę w intencji mojej córki .
Anna Anna z Zywiec napisał/a 29 listopada 2022 o 10:27
W intencji Bogu wiadomej. Bóg zapłać.
Sylwia Sylwia z Zach-pom napisał/a 29 listopada 2022 o 10:25
O uzdrowienie duchowe dla całej rodziny i o zdrowie dla rodziców . Matko Różańcowa wstawiaj się za Nami.
Cecylia Cecylia z Wasilków napisał/a 29 listopada 2022 o 10:15
O dar uzdrowienia barków i kolan Ewy, o potrzebne dla niej siły , o dar zdrowia ,dojścia do siebie po zabiegu ablacji Anny, o wyjście z przeziębienia i odetkanie zatok , uzdrowienie wspomnień dla Aliny, o zdrowie i potrzebne łaski dla Zuzanny, dla Urszuli, Agnieszki, o pomoc dla Beatki, Jezu Ty wiesz, o Boże Blogoslawienstwo i potrzebne łaski dla Sióstr i ich Rodzin, dobroczyńcom, Kasi i Jarka, Stomatologom, którzy mi pomagają ratowac zęby, o odnowienie sił fizycznych, psychicznych, duchowych , emocjonalnych, o dar zaakceptowania mnie w pracy, o dar podwyżki wynagrodzenia, awansu, Jezu Ty wiesz, że jest mi ciężko w tym miejscu fizycznie, o pomoc dla nas , bo w grudniu w okrojonym skladzie bedziemyPrzyjaciół, o wieczny pokój dla s.p. Anny Pawelec, Rodziców, pracodawców, dobroczyńców. Bóg zapłać.
Sławek Sławek napisał/a 29 listopada 2022 o 10:13
O zakończenie wszelkich złych konsekwencji zła, które uczyniłem i o dalsze prowadzenie.
Andrzej Andrzej z Alloa napisał/a 29 listopada 2022 o 10:09
O uratowanie miłości małżeńskiej Sylwi i Andrzeja