Skrzynka intencji modlitewnych

Czy jesteś w trudnej sytuacji, z której nie wiesz jak wyjść? Potrzebujesz modlitwy? Kliknij przycisk poniżej i opublikuj swoją intencję. Nie zapomnij też pomodlić się w intencji innych osób. Może to być dowolna modlitwa – Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, dowolony akt strzelisty lub każda inna modlitwa, którą możesz aktualnie odmówić. Serdeczne Bóg zapłać

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pamiętaj aby pomodlić się w intencjach innych osób. Bóg zapłać!
7290 wpisów.
Anna Anna z Wincentow napisał/a 3 kwietnia 2024 o 21:05
Proszę o modlitwę w intencji Bogu wiadomej Bóg zapłać
Mama Mama z Hasland Anglia napisał/a 28 marca 2024 o 00:48
Maryjo Matko Różańcowa całe życie jesteś obok mnie ze mną.Wiem że mi pomagasz i chronisz.Dodaj mi proszę siły,proszę Cię o łaski dla mojej rodziny, zeby moja córka Dorota była szczęśliwa z Iwanem . Zeby on ja dażył tak szczerym uczuciem jak ona jego. Błagam Cie o wstawiennictwo aby wreszcie kupili wspólny dom i byli w nim naprawde szczęsliwi . Proszę o opiekę nad moim wnukiem Filipem aby wyrósł na dobrego i wspaniałego człowieka.Prosze w tej intencji o Mszę świętą . Jestem juz naprawdę zmeczona i czasami bezradna .Proszę też o poukładanie wszystkich spraw trudnych pomyślnie i zgodnie w wolą Bożą .. Proszę Cię Panie Boże wysłuchał modlitwy, Prosze o modlitwę i masze świeta za zmarłych Rodziców Felicję i Szczepana oraz mojego meża Mariana . Dziękuję Panie Boże za wszystkie łaski Boże.
K. K. napisał/a 26 marca 2024 o 07:57
Proszę o modlitwę o cudowne uzdrowienie dla mojego Taty
Paulina Paulina z Kraków napisał/a 25 marca 2024 o 22:08
Bardzo proszę o uzdrowienie mnie całkowicie z akatyzji. Dziękuję Bogu, że jest już lepiej i proszę, żeby ta choroba minęła i żebym odzyskała siebie i była taka jak dawniej.
Aleksandra Aleksandra z Lublin napisał/a 25 marca 2024 o 15:19
Proszę o modlitwę w intencji obecności w moim życiu pobożnego mężczyzny, z którym będę mogła zawrzeć sakrament małżeństwa i założyć rodzinę która będzie się opierać na miłości do Pana Boga.
Anna Anna z Meszna napisał/a 21 marca 2024 o 08:06
Matko Różańca Św. uzdrów mojego męża. Proszę i przepraszam za wszystkie moje winy. Amen
Maria Maria z Rumia napisał/a 20 marca 2024 o 13:14
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 13 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie poltergeist i Boże Błogosławieństwo dla mnie i Miłosierdzie Boże abyś mnie nie opuszczal błagam pomóżcie.
Maria Maria z Rumia napisał/a 20 marca 2024 o 13:10
Jezu Ty się tym zajmij. Proszę o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych. Proszę o modlitwę i Mszę o usunięcie poltergeist.
błagalna błagalna napisał/a 20 marca 2024 o 12:53
Proszę o większą ilośc klientów w nowo otwartym salonie optycznym, proszę żeby moja firma nie zbankrutowała i żebyśmy poradzili sobie finansowo w tych trudnych czasach. Proszę o powodzenie w nowo otwartej działałności.
Rafał Rafał z Mielec napisał/a 18 marca 2024 o 16:35
Proszę o modlitwę spotykałem się jakiś czas z pewną dziewczyną i ona nagle stracila do mnie zauroczenie i uczucia I zerwala że mną kontakt proszę aby ta modlitwa jakoś wpłynęła na nią i żeby zrozumiała ze naprawdę łączyło nas coś prawdziwego
Kacper Kacper napisał/a 18 marca 2024 o 16:32
Proszę o uwolnienie od skrupulantyzmu, nerwicy, obsesji, niechcianych myśli, niewiary, grzechów nieczystości i nałogów z nimi związanych. O uzdrowienie umysłu, pragnień, duszy, wiary, nadziei, miłości.
Aśka Aśka napisał/a 18 marca 2024 o 05:53
O nawrócenie się mojego Chrześniaka.
Mama Mama z Hasland Anglia napisał/a 15 marca 2024 o 22:19
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski . Błagam z całego serca Królowo Różanća Swietego . Panie Boże proszę przez wstawiennictwo Maryi , aby moja Córka Dorota wreszcie ułożyła sobie życie z Ivanem ,oby dażył ją taka miłoscią jak ona jego . Proszę aby kupili wspólny dom i stworzyli w nim szczęsliwą Rodzinę . Miej w swojej opiece mojego wnuka Filipa aby wyrósł w zdrowiu na dobrego i wspaniałego człowieka . Proszę o modlitwę i o Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny i opiekę Matki Bożej Różańcowej także wieczny odpoczynek dla zmarłych Rodziców Felicji i Szczepana oraz mojej męża Mariana . Boże przyjdż nam z pomocą przez wstawiennictwo Maryi i Wszystkich Świętych i Błogosławionych
Maria Maria z Rumia napisał/a 15 marca 2024 o 16:56
Proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 13 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie błagam o pomoc i Miłosierdzie Boże dla siebie . Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.
Maria Maria z Rumia napisał/a 15 marca 2024 o 16:54
Jezu Ty się tym zajmij. Proszę o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.
Maria Maria z Rumia napisał/a 13 marca 2024 o 18:28
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie. Proszę o modlitwę i Mszę o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 13 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie błagam o pomoc i Miłosierdzie Boże. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych
Maria Maria z Rumia napisał/a 13 marca 2024 o 18:25
Jezu Ty się tym zajmij. Proszę o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.
M M z Szczecin napisał/a 11 marca 2024 o 19:40
O łaskę uzdrowienia z choroby.
Andrzej Andrzej z Tarnów napisał/a 10 marca 2024 o 19:21
O nawrócenie Rosji i pokój na świecie
Maria Maria z Rumia napisał/a 10 marca 2024 o 14:19
Proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.
Maria Maria z Rumia napisał/a 10 marca 2024 o 14:08
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 13 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie błagam o pomoc Boża i Miłosierdzie Boże i o wiarę w pomoc .
Maria Maria z Rumia napisał/a 10 marca 2024 o 14:05
Jezu Ty się tym zajmij . Proszę o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.
T T napisał/a 10 marca 2024 o 00:54
Proszę o uratowanie małżeństwa Ani i Jarka.
Paulina Paulina z Piotrków Trybunalski napisał/a 9 marca 2024 o 12:13
Szczęść Boże! Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej zmarłej Babci Janiny Filipek. Dziękuję, wnuczka Paulina.
Mama Mama z Hasland Anglia napisał/a 8 marca 2024 o 22:55
Panie Boże proszę przez wstawiennictwo Maryi , aby moja Córka Dorota wreszcie ułożyła sobie życie z Ivanem oby dażył ją taka miłoscią jak ona jego . Prosze aby kupili wspólny dom i stworzyli w nim szczęsliwą Rodzinę . Miej w swojej opiece mojego wnuka Filipa aby wyrósł w zdrowiu na dobrego i wspaniałego człowieka . Proszę o modlitwę i o Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny i opiekę Matki Bożej Różańcowej także wieczny odpoczynek dla zmarłych Rodziców Felicji i Szczepana oraz mojego męża Mariana . Boże przyjdż nam z pomocą przez wstawiennictwo Maryi i Wszystkich Świętych i Błogosławionych
Diugiewicz Diugiewicz z Wilno napisał/a 5 marca 2024 o 07:34
proszę o modlitwę w intencji Wojciecha o łaskę zdrowia
Ewa Ewa z BĘDZIN napisał/a 4 marca 2024 o 15:56
Proszę o modlitwę w intencji mojej I męża o dar Potomstwa . Mamy córkę, która chcialaby mieć rodzeństwo,marzyła o siostrze. Bardzo prosimy o modlitwę, by marzenie nam się spełniło. Szczęść Boże!! Ewa I Andrzej
Gosia Gosia napisał/a 1 marca 2024 o 20:41
Proszę o modlitwę za mnie i za Jacka, żebyśmy się pogodzili i by wrócił do mnie. Proszę by Pan Jezus rozlał miłość w jego sercu
Ala Ala z Pomorze napisał/a 1 marca 2024 o 12:45
W intencji Pani Alfredy o uzdrowienie z brodawczaków na pęcherzu. Proszę o modlitwę w intencji Marii, Krzysztofa, Justyny, Maksymiliana, Emilii, Ewy, Magdaleny, Marka, Andrzeja, Małgorzaty, Katarzyny, Anny, Sylwii, Ewy, Dominiki, Magdy, Beaty, Julii, Patrycji, Sebastiana, Aliny, Mateusza i jego żony. Błagam o Bożą interwencję w sprawie wyjścia finansowo na prostą, o pieniądze na remont zniszczonego mieszkania po poprzednich najemcach i szczęśliwe ponowne wynajęcie go. Boże, odmień mój los.
Basia Basia z Warszawa napisał/a 27 lutego 2024 o 22:57
Błagam o zdrowie i pomoc finansową i materialną dla.moich dzieci.
Agnieszka Agnieszka napisał/a 26 lutego 2024 o 19:23
Proszę o modlitwę za moją córkę o to żeby choroba ustąpiła i żeby mogła mieć potomstwo,o nawrócenie mojego syna i o zdrowie dla męża.Jezu Ty się tym zajmij.
A. A. z Kraków napisał/a 26 lutego 2024 o 10:37
Proszę o modlitwę w intencji mojego Męża, któremu zdiagnozowano dwa guzy na przysadce mózgowej. Zawierzamy się woli Bożej.
Klaudia Klaudia z Piaseczno napisał/a 26 lutego 2024 o 09:08
Szczęść Boże Proszę o modlitwę w intencji moich córeczek, które od kilku tygodni nie mogą dojść do zdrowia. Niech Miłościwa Pani ma je w swojej opiece. Bóg zapłać za każdą modlitwę
Helena Helena z Oświęcim napisał/a 21 lutego 2024 o 17:53
O łaskę uzdrowienia dla Ani z choroby tarczycy i związaną z tym chorobą oczu oraz innych dolegliwości
Ala Ala z Rumia napisał/a 21 lutego 2024 o 13:08
Proszę o pokój na świecie i w naszej ojczyznie. Proszę też o poukładanie wszystkich spraw trudnych pomyślnie i zgodnie w wolą Bożą, o Łaskę zdrowia duszy I ciała oraz bezpieczeństwo dla siebie. Dziękuję za otrzymane Łaski. Błagam o Bożą interwencję w sprawie wyjścia finansowo na prostą, o pieniądze na remont zniszczonego mieszkania po poprzednich najemcach i szczęśliwe ponowne wynajęcie go. W pewnej sprawie jaką mam w swoim sercu, która jeśli pochodzi od Boga to niech się stanie czym prędzej! Amen.
Hubert Hubert z Międzychód napisał/a 20 lutego 2024 o 15:25
Proszę o Uzdrowienie z covida Damiana z gorączki z Łodzi gdzie jest Damian szpitalu Zakaźnym W Gdańsku proszę o uzdrowienie cofnięcie usunięcie likwidacja zlikwidowanie usunięcie gorączki gorączkuje żeby przestał gorączkować teraz żeby na rano się Obudził Bez gorączki wszelkich wszelakich chorób wewnętrznych zewnętrznych co zatruwają Damiana organizm proszę o mszę uzdrawiającą za sprawą ducha Świętego też i proszę o mszę za sprawą Boga Jezusa Maryi Damian się obudził z Łodzi proszę o uzdrowienie z padaczki usunięcie likwidacja zlikwidowanie usunięcie żeby przestał mieć zwroty głowy i przestała głowa go boleć miał operację głowy to że mu się wszystko udalo poukładało po operacji głowy nie wiem czy chwilowe czy nie chwilowe utratę świadomości podświadomości utratę wspomnień nie może sobie o mnie przypomnieć nie mogą mu przywrócić się wspomnienia ma dziurę mózgu mówi ma czarną po prostu wszystko zapomniał ma lukę mózgu wszystko zapomniał po zapominał nie może sobie przywrócić pamięci nie może się skoncentrować tak jakbym miał amnezję jakąś ja bym mu te wspomnienia się wypaliły ze mną by mu się zmazały usunęły i mu teraz nie chcą się przywrócić te wspomnienia Bardzo bym prosił też o uzdrowienie z tej amnezji z tej utraty chwilowej czy nie wiem czy chwilowej czy dłuższej amnezji świadomości podświadomości i utratą pamięci bo stracił pamięć całkowicie Bardzo bym prosił żeby wróciła mu ze mną świadomość podświadomość pamięć ze mną żeby mu się powróciły przewróciły zwróciły do mózgu wspomnienie związane ze mną żeby wszystko sobie przypomniał na nowo to stare wspomnienia pamięć by se przypomniał to co między sobą robiliśmy żeby było tak jak dawniej żeby wrócił mój stary Damian żeby był taki jak dawniej żebyśmy mogli mieszkać zamieszkać razem jeszcze ma 31 lat dopiero proszę o mszę uzdrawiającą za sprawą ducha Świętego też i proszę o mszę za sprawą Boga Jezusa Maryi Damian się obudził z Łodzi ze śpiączki żeby mu się powrócił przywrócił zwrócił Mózg dorosłego człowieka jak zadawanych lat zemnom żeby wszystko sobie przypomniał zemnom wspomnienia nie wiem czy chwilowe czy nie chwilowe utratę świadomości podświadomości utratę wspomnień nie może sobie o mnie przypomnieć nie mogą mu przywrócić się wspomnienia ma dziurę mózgu mówi ma czarną po prostu wszystko zapomniał ma lukę mózgu wszystko zapomniał po zapominał nie może sobie przywrócić pamięci nie może się skoncentrować tak jakbym miał amnezję jakąś ja bym mu te wspomnienia się wypaliły ze mną by mu się zmazały usunęły i mu teraz nie chcą się przywrócić te wspomnienia Bardzo bym prosił też o uzdrowienie z tej amnezji z tej utraty chwilowej czy nie wiem czy chwilowej czy dłuższej amnezji świadomości podświadomości i utratą pamięci bo stracił pamięć całkowicie Bardzo bym prosił żeby wróciła mu ze mną świadomość podświadomość pamięć ze mną żeby mu się powróciły przewróciły zwróciły do mózgu wspomnienie związane ze mną żeby wszystko sobie przypomniał na nowo to stare wspomnienia pamięć by se przypomniał to co między sobą robiliśmy żeby było tak jak dawniej żeby wrócił mój stary Damian żeby był taki jak dawniej żeby do mnie przyjechał ze Mną zamieszkał razem bo chcę się o niego troszczyć opiekować być troskliwy opiekuńczy i dbać o niego pielęgnować go i żeby przyjechał do mnie odwiedzić i uzdrowić jego rękę sparaliżowana żeby miał rękę sprawną i proszę o modlitwę jak najszybszym najkrótszy terminie nawet dzisiaj jutro dałoby radę Będę wdzięczny jest bardzo dobrym sercu ciepły złotym szczerozłotym gołębim lojalny szlachetny życzliwy sympatyczny miły uprzejmy kulturalny bardzo dobrym człowiekiem przebojowego człowiekiem bardzo dobrym sercu pomaga każdemu spełnia realizuje zrealizuje dobre uczynki życzę miłego przyjemnego spokojnego udanego dobrego poranka popołudnia i wieczoru zbliżającegon się życzę miłego przyjemnego udanego dobrego spokojnego weekendu zbliżającego się pozdrawiam cieplutko pozdrawiam cieplutko i serdecznie czy dałoby radę jest taka możliwość żeby tą moją intencję na ołtarzu złożyć wcześniej na przykład dzisiaj Byłbym Bardzo wdzięczny proszę o włożenie mojej intencji do Grobu świętych
Ryszard Ryszard z Legnica napisał/a 20 lutego 2024 o 13:01
Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia mojej małżonki Aleksandry, która jest po ciężkiej operacji guza mózgu i przebywa na OIOMie walcząc o życie i powrót do zdrowia. Bóg zapłać. Ryszard, mąż
Małgorzata Małgorzata z Kielce napisał/a 19 lutego 2024 o 11:27
W intencji brata Wojtka, który jest bardzo chory
Małgorzata Małgorzata z Kielce napisał/a 19 lutego 2024 o 11:25
Proszę o modlitwę w intencji uzależnione go od alkoholu, młodego Patryka, który po trudnych przejściach dzieciństwa, ma ciągle nowe, bardzo poważne problemy, także tkwi w złej relacji z dziewczyną, nie może się ustatkować...
Małgorzata Małgorzata z Kielce napisał/a 19 lutego 2024 o 11:22
dostalam takiego SMS - a: Gosiu czy mozesz poprosic siostry o modlitwe za moja znajoma Marte, ktora jest w zagrozonej ciazy w 12 tygodniu.. Bardzo proszę więc, ta wiadomość od mojej bliskiej znajomej. Jednocześnie proszę o zdrowie i zbliżenie do Boga, na wracanie się mojego Taty, którym staram się opiekować, Jana, lat 86. O zgodę i nawrocenie całej rodziny i wierność Panu Bogu, zbawienie dla jej członków.