To, że dostałam się na medycynę zawdzięczam Maryi, Panu Bogu i Jezusowi i bardzo dziękuję
Świadectwa

To, że dostałam się na medycynę zawdzięczam Maryi, Panu Bogu i Jezusowi i bardzo dziękuję

Odkąd pamiętam zawsze marzyłam o studiach medycznych. Uczyłam się bardzo pilnie ale niestety jak to w Polsce bardzo ciężko dostać się na wymarzony kierunek lekarski. Przed maturą chyba to było z 7-8 lat temu. Już dokładnie nie pamiętam. Około 7 lat odmawiałam Nowennę Pompejańską o dostanie się na wymarzone studia. Natomiast moim marzeniem zawsze były studia za granicą. Jednakże prosiłam Maryję tylko o dostanie się na kierunek Lekarski. Otrzymałam więcej niż prosiłam. Nie dostałam się w Polsce ale na Ukrainie. Pan Bóg wie co robi i daje nam więcej niż o to prosimy. Może i na początku nie byłam jakaś szczęśliwa, że muszę wyjechać na Ukrainę. Ale teraz muszę przyznać, że nie żałuję! Poznałam wspaniałych ludzi z różnych krajów z całego świata. Doświadczyłam piękne chwile chodząc na Msze Święte po angielsku bo było to coś niesamowitego. Czułam się jak w niebie. Wszyscy jako studenci szanowaliśmy się ze względu na religię. Ludzie tam byli bardziej pomocni niż tu w Polsce.

Zobacz też: E-booki religijne – gdzie kupić?

Potęga Boża jest nieskończona i najpotężniejsza. Jestem wdzięczna Maryji za dokonanie tego cudu bo bez Niej nie byłoby to możliwe. Wraz z wybuchem wojny na Ukrainie zostaliśmy przeniesieni do Polski. Nic się nie dzieje bez przyczyny i trzeba pamiętać, że Pan Bóg zawsze ma plan. Wiem, mi też czasami trudno ze spokojem myśleć, że coś się uda bo stresuję się 24/7. To, że dostałam się na medycynę zawdzięczam Maryi, Panu Bogu i Jezusowi i bardzo dziękuję.

Pamiętajmy, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. ♥️

Przepraszam że tak chaotycznie napisane ale pisałam to co myśli wnosiły do mojej głowy.

Amanda

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap