Matka Najświętsza udziela znaczniej więcej łask niż tylko te, o które prosimy
Świadectwa

Matka Najświętsza udziela znaczniej więcej łask niż tylko te, o które prosimy

Zacznę od tego, że jestem „winna” Najświętszej Matce w zasadzie już kilka świadectw. Pomimo otrzymania ogromu łask, jeszcze dotąd żadnego świadectwa nie napisałam. Coraz częściej jednak czuję, że byłoby niewdzięcznością nie mówienie o dobroci jakiej doświadczyłam od Maryi.

Pierwszą Nowennę Pompejańską odmówiłam jeszcze jesienią 2017 roku za mojego syna, wtedy zaledwie 6 latka. Przeprowadziliśmy się do Niemiec i moje dziecko miało problem z adaptacja w szkole. Bardzo to przeżywałam i zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską w tej sprawie. Oprócz tego, że syn odnalazł się w nowym środowisku to jeszcze ja doświadczyłam spokoju w mojej duszy. To uczucie było tak błogie i przyjemne, że wiedziałam, iż kiedyś na pewno odmówię kolejną Nowennę. Zaczęłam też częściej przystępować do spowiedzi i Komunii Świętej.

Następną Nowennę odmówiłam dopiero po paru latach. Jesteśmy dużą rodziną (w tej chwili mamy sześcioro dzieci) i ciągle nie mogłam znaleźć czasu na modlitwę. Aż pewnego dnia trafiłam na świadectwo kobiety mającej aż 11 dzieci, która modliła się podczas prac domowych. Uznałam, że spróbuję i ja. Zaczęłam zabierać ze sobą Różaniec na spacery z dziećmi, na plac zabaw czy nawet modliłam się w samochodzie oraz podczas karmienia mojego najmłodszego dziecka. Teraz odmawiam już piątą Nowennę Pompejańską. Maryja w niesamowity sposób opiekuje się mną i moją rodziną. Udało nam się uzyskać dla syna zwolnienie z deprawujących zajęć o seksualności, mimo iż są one tutaj obowiązkowe. Poza tym wierzę, że to dzięki wstawiennictwu Najświętszej Panienki mój syn zdał bardzo trudny egzamin a ja dostrzegałam poważny grzech z przeszłości i się z niego wyspowiadałam.

Gorąco polecam odmawianie Nowenny Pompejańskej każdemu. Matka Najświętsza udziela znaczniej więcej łask niż tylko te, o które prosimy.

Ewa

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap