Wierzę z całego serca, że to działanie Maryi
Świadectwa

Wierzę z całego serca, że to działanie Maryi

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica!

Pragnę dołączyć do grona osób, które w maju okazały Wdzięczność i Miłość Matce Bożej pisząc świadectwo wysłuchania próśb. Dziękuję za wszystkie świadectwa, bo umacniały moją wiarę w skuteczną Troskę i Miłość Maryi dla każdego kto modli się na Jej Różańcu a szczególnie Nowenną Pompejańską.

Ja również zostałam wysłuchana prosząc o pracę. Już w części błagalnej odezwał się pracodawca i byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, która zakończyła się przyjęciem mnie do pracy. Pracodawca widząc moją niepewność przekonywał mnie, żebym przyjęła tą pracę. Myślałam że to sen, bo pracodawca od razu mi zaufał mimo, że miałam 3 letnią przerwę w moim zawodzie.

Wierzę z całego serca, że to działanie Maryi, bo wcześniejsze próby znalezienia pracy były kompletną porażką z powodu mojego depresyjnego charakteru, który psuje relacje z ludźmi. Następną Nowennę zacznę 1 lipca o zmianę charakteru bo dla Boga i Maryi nie ma rzeczy niemożliwych.

Amen. Depresyjna.

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap