Dobry Bóg, nasz Ojciec i Najświętsza Maryja Panna zawsze słyszą nasze modlitwy i udzielają niezbędnych łask
Świadectwa

Dobry Bóg, nasz Ojciec i Najświętsza Maryja Panna zawsze słyszą nasze modlitwy i udzielają niezbędnych łask

O Nowennie Pompejańskiej wiedziałem od kilku lat. Czytałem wiele świadectw. Od jej odmówienia wstrzymywały mnie wątpliwości, czy nie pragnę wystawić Najświętszej Maryi Panny i Pana Boga na próbę. Rok temu podjąłem decyzję będąc gotowym na wszystko – gdyby moja prośba nie została spełniona uznałbym, że Bóg ma inne plany niż ja. Poprosiłem o zdrowie dla syna. Od wielu lat doświadczał bólu w zatoce czołowej. Z żoną wiązaliśmy to ze zmianami pogody lub alergią pokarmową. Ból czasami trwał kilka godzin i był dotkliwy. Lekarze nie orzekali, dlaczego tak się działo. Nie „straszyli”, ale też nie podejmowali diagnozy i leczenia. Czuliśmy się ignorowani a syn cierpiał.

Już w trakcie odmawiania części błagalnej częstotliwość ataków u syna zmniejszyła się; intensywność bólu także. Samo odmawianie Nowenny przyniosło mi pokój i opanowanie. Były to dni radosnego przebywania w Bożej Obecności; często miałem czas i możliwość modlenia się przed Najświętszym Sakramentem. Pewnego dnia podczas Różańca otrzymałem natchnienie, by dołączyć do modlitwy jakieś umartwienie. Ale nie zdecydowałem, co to miałoby być. Po wyjściu z kościoła odebrałem telefon od żony, że syn w szkole złamał rękę. Natychmiast pożałowałem swojego braku wielkoduszności.

Postanowiłem złożyć świadectwo po upływie roku, bez względu na skutek. Chociaż syn jeszcze kilka razy odczuwał ból w zatoce, to nie był on już tak długi i intensywny jak wcześniej. Nawet moja żona, która nie wiedziała o odmówieniu przeze mnie Nowenny stwierdziła, że nastąpiła bardzo wyraźna poprawa. Dobry Bóg, nasz Ojciec i Najświętsza Maryja Panna zawsze słyszą nasze modlitwy i udzielają niezbędnych łask.

Paweł

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap