Młoda dziewczyna się modli
Świadectwa

Nigdy nie przestawaj się modlić

Chce się z Wami podzielić moimi świadectwami odmawiając Nowennę Pompejańską. Ostatnio miałam wiele zawirowań z pracą. Podczas odmawiania Nowenny znalazłam pracę niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Zaczęłam odmawiać koleją Nowennę w intencji swojego syna o uzdrowienie mu twarzy z trądziku i lepsze oceny. Podczas odmawiania Nowenny trafiliśmy do dobrej pani dermatolog, która wdrożyła leczenie, które w dużym stopniu poprawiło stan twarzy mojego syna. Co do ocen były duże lepsze, ale czekamy żeby było jeszcze lepiej. Modlitwa do Matki Bożej Pompejańskiej daje mi niesamowitą siłę do dalszych działań. Gdyby nie modlitwa różańcowa nie wiem jak dałabym sobie radę ze wszystkimi swoimi problemami. Z Różańcem nie rozstaję się nigdy, zawsze noszę Go przy sobie. Dziękuję Ci najukochańsza Mateńko za wszystkie otrzymane łaski.

Anonim

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

3 komentarz(e)y

  1. Proszę o nawrócenie na wiarę mojego męża i powrót do domu. Dzieci potrzebują ojca na codzień. Niech ma siłę by walczyć. O swoją firmę

  2. Proszę o nawrócenie na wiarę mojego męża i powrót do domu. Dzieci potrzebują ojca na codzień. Niech ma siłę by walczyć. O swoją firmę. Wybacz nam Boże nasze grzechy.

  3. Maryjo jesteś Najukochajszą Matką też modlę się z Tobą prosząc cię o ładkę uzdrowiennia i uwolnienia dla mojego syna
    Ty zawsze przychodzisz z pomocą
    Dxiękuję ci za już otrzymane łaski
    Proszę bądz z nnami i wspieraj nas dalej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap