Matka Boża Fatimska
Świadectwa

Maryjo dziękuję Ci za Twoje wstawiennictwo u Boga

Nowenna Pompejańska jest jedną z najcudowniejszy nowenn!! Modlitwa czyni niesamowite cuda! Modliłam się modlitwą pompejańską w intencji mojego syna aby dostał się do wymarzonej szkoły średniej. Wierzyłam bardzo, że Maryja nigdy nas nie opuści i tak się stało. Gorliwość w modlitwie i błagalne słowa w kierunku Maryi spowodowały, że mój syn dostał się do wymarzonej szkoły pomimo tego że miał niezbyt duże szanse. A jednak Maryja dopomogła i wtedy stał się cud – utworzono drugą klasę, a zdobyte punkty przez mojego syna pozwoliły znaleźć się na liście osób zakwalifikowanych. Dodam iż kandydatów było bardzo wielu. Maryja naprawdę czyni cuda. Maryjo Dziękuję Ci za Twoje wstawiennictwo u Boga!

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

2 komentarz(e)y

  1. Proszę o łaskę wiary, nadziei, pokory, miłości, wewnętrznego spokoju dla mnie Anny i Piotra. By Piotr zmienił się i oświadczył mi się by wszystko w naszym życiu się po układko. By Rodzina Piotra mnie zaakceptowała i po lubiła. By dla Piotra i Anny w pracy się po układko. By wszystko było dobrze. Tak Nam dobo pomóż Boże. Ześlij łaski potrzebne, proszę o modlitwę. Anna i Piotr.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap