Jestem przekonany, że to były cuda dzięki Nowennie
Świadectwa

Jestem przekonany, że to były cuda dzięki Nowennie

Staraliśmy się z żoną o dziecko. Kilka lat, leczenie, badania i nic. Żony wyniki badań były ok moje bardzo złe. Pani ginekolog zaproponowała żonie, że jeśli nie chce in vitro, to powinna postarać się o dziecko z innym mężczyzną i ukryć to przede mną. Po tym zmieniliśmy lekarza. Mimo prób nadal nic. Poddałem się operacji, która miała nam pomóc ale wcześniej żona zaczęła odmawiać Nowennę. Po 3 miesiącach od operacji udało się zajść w ciążę. Myślałem, że to dzięki operacji. Po jakimś czasie zaczęliśmy starać się o 2 dziecko i znowu nic. Zrobiłem wyniki badań i wyszły tak samo fatalne jak przed operacją. Zapisałem się do lekarza i nie zdążyłem iść na wizytę bo żona zaszła w ciążę. Dziś mamy 2 zdrowych chłopców, trochę niegrzecznych ale to nie jest ważne. Jestem przekonany, że to były cuda dzięki Nowennie.

Grzegorz

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

1 komentarz

  1. Podczas odmawiania nowenny dokonywała sie terapia przemocowego i trudnego dzieciństwa. Nadal potrzebuje pomocy i będę sie modlić dalej. To piękne chwile . Jezus i Maryja to prawdziwa rodzina, nigdy takiej nie miałam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap