Nowenna bardzo mnie przybliża do Maryi, jakże jestem za nią wdzięczna
Świadectwa

Nowenna bardzo mnie przybliża do Maryi, jakże jestem za nią wdzięczna

Ave Maria!

Odmawiam Nowennę Pompejańską już 4 raz. Moja 3 ciąża była poważnie zagrożona. Przez pierwszych kilka miesięcy występowały różne trudności, w tym ryzyko wystąpienia zespołu Downa. Dziecko urodziło się zdrowe. Jestem przekonana, że Maryja mocno maczała w tym palce:) W kolejnych razach też ochroniła dziecko przed różnymi chorobami. NP jest modlitwą do tej, która „z łaski ma wszystko to, co Bóg ma z natury”. Ponadto niesamowity to czas, kiedy mówię Nowennę. Jestem blisko Maryi, Jej życia, wiary i niesamowitej odwagi. Kontempluję Jej przymioty, konkretne wydarzenia. Czuję Jej tchnienie przy sobie, Jej prawdziwą opiekę, czułość i dobroć. Jakże błogosławię Boga, który dał nam Maryję za Matkę. Nowenna bardzo mnie przybliża do Maryi, jakże jestem za nią wdzięczna i mocno wierzę w Jej pomoc i interwencję.

  Wiem, że bez Niej nie dałabym rady. Chwała Panu!

Chwała Bogu!!!

Edyta

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

1 komentarz

  1. Szczęść Boże!
    Krótkie, ale bardzo wymowne świadectwo. Cieszę się, że napisała je matka przez duże „M”, która nie spanikowała, lecz powierzyła swe poczęte dziecko – najlepszej z Matek – Maryi.
    Niech Bóg błogosławi na każdy dzień, a Maryja otacza Płaszczem Swej Opieki. Życie jest cudem, każde bez wyjątku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap