Maryja z Dzieciątkiem
Świadectwa

Modlitwa o urodzenie zdrowego dziecka – dziękuję Maryi za jej dar dla mojej rodziny

Styczeń 2018 – cudowna wiadomość JESTEM W CIĄŻY, radość. Mija 3-ci miesiąc – wszystko jest dobrze. Dzidziuś rozwija się i jedziemy na badania prenatalne. Po jakimś czasie są wyniki, szok – dziecko z zespołem Downa! Prawdopodobieństwo wystąpienia 1:21. Płacz, strach, jak sobie poradzić, jak nasze maleństwo przygotować do życia?! Z pomocą przyszła Maryja i jej Nowenna Pompejańska i to w niej urosła moja siła. Prosiłam by dzidziuś urodził się zdrowy lub bym miała siły do dobrego przygotowania go do życia. Malutka Julita urodziła się bez wady, zdrowa, śliczna – to zasługa Matki Bożej z Pompejów. To moc modlitwy o urodzenie zdrowego dziecka i Boża wola to sprawiła. Ja wiem jak dużo zawdzięczam i co dzień gdy obserwuję jak dziecko rośnie i jak się rozwija dziękuję Maryi za jej dar dla mojej rodziny.

Agata

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

1 komentarz

  1. Piękne świadectwo Pani Agato, a szczególnie dla wielu matek w stanie błogosławionym, których ciąża nie przebiega prawidłowo. Nie można pogrążyć się w beznadziei, wierząc jedynie lekarzom czy „wiarygodnym” badaniom. Zawsze trzeba się uciekać do najlepszej z Matek, by wyprosiła łaskę u najlepszego LEKARZA – Jezusa Chrystusa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap