Najświętsza Dziewica
Świadectwa

Modlitwa o cud uzdrowienia z raka – warto się modlić i wierzyć w cuda!

Rok temu opisywałam swoje świadectwo dotyczące mojego uzdrowienia. Pisałam o tym, że nowotwór zatok okazał się niegroźnym polipem. Nie minął rok a znów Matka Boża uratowała kolejne życie.

Prawie dokładnie rok po mojej operacji dowiedziałam się, że moja siostra była na badaniach cytologi i wykryto u niej komórki raka szyjki macicy. Wiedziałam, że siostra nie badała się często i że sytuacja jest zła. Rodzice załamani, mama płakała mi w słuchawkę. Rak szyjki macicy to brzmi jak wyrok. Siostra nie jest typem rozmownym – nie chciała pocieszenia przez telefon (mieszkamy prawie 400km od siebie), ale ja wiedziałam co mogę zrobić tam gdzie jestem. Oczywiście zaczęłam z wielką ufnością odmawiać Nowennę Pompejańską.

Człowieku cierpiący, bądź Ty który cierpisz bo nie wiesz jak możesz pomóc drugiej osobie. Pamiętaj – nigdy nie jesteśmy sami i Matka Boża Cię wysłucha naprawdę. Nie skończyłam odmawiać nowennę gdy dostałam telefon od siostry po niespełna miesiącu – powiedziała „jest dobrze, niczego tam nie ma, nie ma zmian, nie ma raka”. Niech ktoś mi teraz powie, że nie warto się modlić czy wierzyć w cuda! Nie ma słów podziękowania nie da się tego opisać – tak jak stałam padłam na kolana ze łzami i szeptałam „dzięki Ci Boże dzięki Ci Matko kochana”.

Magdalena

2 komentarz(e)y

  1. Pani Magdaleno, to świadectwo powinno dotrzeć do grona osób, które są pogrążone w rozpaczy. Nowenna Pompejańska jest skuteczną modlitwą, lecz – zależnie od przypadku i okoliczności – wielu nie dostrzega cudu… Wręcz uznaje, że jest nieskutecznym nabożeństwem. Nie zawsze otrzymujemy na „tacy”to, o co prosimy. W Pani przypadku Boża Wola była zgodna z intencją i otrzymała łaskę uzdrowienia. Chwała za to Panu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap