Najświętsza Dziewica
Świadectwa

Modlitwa o cud uzdrowienia z raka – warto się modlić i wierzyć w cuda!

Rok temu opisywałam swoje świadectwo dotyczące mojego uzdrowienia. Pisałam o tym, że nowotwór zatok okazał się niegroźnym polipem. Nie minął rok a znów Matka Boża uratowała kolejne życie.

Prawie dokładnie rok po mojej operacji dowiedziałam się, że moja siostra była na badaniach cytologi i wykryto u niej komórki raka szyjki macicy. Wiedziałam, że siostra nie badała się często i że sytuacja jest zła. Rodzice załamani, mama płakała mi w słuchawkę. Rak szyjki macicy to brzmi jak wyrok. Siostra nie jest typem rozmownym – nie chciała pocieszenia przez telefon (mieszkamy prawie 400km od siebie), ale ja wiedziałam co mogę zrobić tam gdzie jestem. Oczywiście zaczęłam z wielką ufnością odmawiać Nowennę Pompejańską.

Człowieku cierpiący, bądź Ty który cierpisz bo nie wiesz jak możesz pomóc drugiej osobie. Pamiętaj – nigdy nie jesteśmy sami i Matka Boża Cię wysłucha naprawdę. Nie skończyłam odmawiać nowennę gdy dostałam telefon od siostry po niespełna miesiącu – powiedziała „jest dobrze, niczego tam nie ma, nie ma zmian, nie ma raka”. Niech ktoś mi teraz powie, że nie warto się modlić czy wierzyć w cuda! Nie ma słów podziękowania nie da się tego opisać – tak jak stałam padłam na kolana ze łzami i szeptałam „dzięki Ci Boże dzięki Ci Matko kochana”.

Magdalena

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

8 komentarz(e)y

  1. Pani Magdaleno, to świadectwo powinno dotrzeć do grona osób, które są pogrążone w rozpaczy. Nowenna Pompejańska jest skuteczną modlitwą, lecz – zależnie od przypadku i okoliczności – wielu nie dostrzega cudu… Wręcz uznaje, że jest nieskutecznym nabożeństwem. Nie zawsze otrzymujemy na „tacy”to, o co prosimy. W Pani przypadku Boża Wola była zgodna z intencją i otrzymała łaskę uzdrowienia. Chwała za to Panu!

  2. BŁAGAM O CUD UZDROWIENIA DLA CÓRKI MARTY I SZCZESLIWE WYNIKI WSZYSTKICH BADAŃ KONSULTACJI ORAZ O DARY DUCHA ŚWIĘTEGO I POTRZEBNE ŁASKI DLA NIEJ

  3. BŁAGAM O SZCZESLIWY POWROTY DO ZDROWIA O ODZYSKANIE SPRAWNOŚCI I PAMIĘCI DLA BARBARY ORAZ O DARY DUCHA ŚWIĘTEGO I POTRZEBNE ŁASKI DLA NIEJ.

  4. BŁAGAM O CUD UZDROWIENIA Z NAŁOGU PIJAŃSTWA DLA BRATA STEFANA ORAZ O DARY DUCHA ŚWIĘTEGO I POTRZEBNE ŁASKI DLA NIEGO

  5. BŁAGAM O LASKE NAWRÓCENIE NA WIARĘ ORAZ Z WSZYSTKICH ZŁYCH NAŁOGÓW DLA WNUKA MARCINA A TAKŻE O DARY DUCHA ŚWIĘTEGO I POTRZEBNE ŁASKI DLA NIEGO

  6. PROSZĘ O POMOC W ZNALEZIENIU ODPOWIEDNIEJ SZCZESLIWE PRACY DLA CÓRKI MARTY ORAZ O POMOC W SPŁACIE KREDYTU MIESZKANIOWEGO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap