Skrzynka intencji modlitewnych

Czy jesteś w trudnej sytuacji, z której nie wiesz jak wyjść? Potrzebujesz modlitwy? Kliknij przycisk poniżej i opublikuj swoją intencję. Nie zapomnij też pomodlić się w intencji innych osób. Może to być dowolna modlitwa – Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, dowolony akt strzelisty lub każda inna modlitwa, którą możesz aktualnie odmówić. Serdeczne Bóg zapłać

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pamiętaj aby pomodlić się w intencjach innych osób. Bóg zapłać!
7290 wpisów.
Iwona Iwona napisał/a 20 grudnia 2023 o 21:41
Ukochana Mateczko proszę Cię o zdrowie dla moich dzieci. A rehabilitacja mojej córeczki niech przyniesie same dobre efekty. Ufam Tobie Królowo.
Monika Monika z Stanowice napisał/a 20 grudnia 2023 o 14:04
Proszę o dar zdrowia i potrzebne łaski dla męża Michała
Matka Matka napisał/a 19 grudnia 2023 o 21:20
Matko Najświętsza proszę o pomoc i opiekę nad moim synem Mateuszem. Matko ty wszystko wiesz. Błagam poprowadź go tą właściwą drogą. Dziękuję
daniel daniel z Kościerzyna napisał/a 18 grudnia 2023 o 22:10
Dziękuję za wszelkie dobro i laski wysluchane matkoboska i proszę o rozwiazanie moich problemów finansowych i pokierowanie mnie żebym rozwiał wszelkie problemy firmowe i prywatne dziękuję i proszę o wysluchanie Daniel
Magdalena Magdalena napisał/a 17 grudnia 2023 o 23:41
Matko Boża Pompejańska dopomóż nam w rozwiązaniu naszych problemów i trudnych spraw. U Twojego Syna wyproś nam potrzebne łaski, uwolnienie od zła i przemianę naszego życia.
Matka Matka napisał/a 17 grudnia 2023 o 22:44
Matuchno Najświętsza proszę cię o opiekę nad moimi synami o zdrowie i poprawę sytuacji finansowej i materialnej dla nich.
Sabina Sabina z Żywiec napisał/a 17 grudnia 2023 o 02:17
Proszę o uzdrowienie kręgosłupa barku i kolana oraz dar potomstwa Sabiny
Beata Beata z piotrków napisał/a 16 grudnia 2023 o 22:32
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia o uleczenie z depresji bólu głowy pokrzywki , prosze o Stasia o dary ducha świętego uleczenie z pustki i beznadzieji
Justyna Justyna napisał/a 14 grudnia 2023 o 21:48
Proszę o modlitwę w intencji ratowania rodziny! Proszę Maryjo wstaw się za nami u Ojca Najwyższego, aby otworzyły się oczy mojemu ukochanemu, aby zrozumiał gdzie jest jego rodzina i aby raz na zawsze oststecznie zakończył ten długoletni romans i zajął sie nami, swoją rodzina. Aby stał sie dobrym i godnym mężem i ojcem.
Maria Maria z Rumia napisał/a 14 grudnia 2023 o 11:37
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 13 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw Jezusem Chrystusem o usunięcie błagam o pomoc i Miłosierdzie Boże . .
Maria Maria z Rumia napisał/a 14 grudnia 2023 o 11:34
Jezu Ty się tym zajmij. Proszę o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.
janusz janusz z Gorzow wlkp napisał/a 14 grudnia 2023 o 01:08
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego problemu zoladkowego sraczki rozwolnienia biegunki
Mama Mama z Hasland Anglia napisał/a 13 grudnia 2023 o 10:33
Najukochańsza Matko, nie raz wysłuchałaś mojej modlitwy, teraz też o to proszę... o wzajemna miłość mojej córki Doroty i jej partnera Iwana , żeby wspólnie szli przez życie i kupili razem swój wymarzony dom, błagam o błogosławiectwo dla mojego wnuka Filpa, żeby wyrósł na wspaniałego , mądregi i dobrego człowieka . Błagam Cię Boże daj moim rodzcom Felicji i Szczepanowi oraz mojemu meżowi Marianowi u siebie wieczne schronienie . Prosze o modlitwę za nowy dom mojej Córki Doroty i Iwana , o zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla wnuka Filipai wieczny odpoczynek Felicji, Szczepanowi i Marianowi . Boże przyjdż nam z pomocą przez wstawiennictwo Maryji i Wszystkich Świętych.
Katarzyna Katarzyna z Katowice napisał/a 12 grudnia 2023 o 19:13
Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej mamusi by przestała tak strasznie cierpieć i by leki zadziałały i mogla chodzić bez bólu.
Marta Marta napisał/a 11 grudnia 2023 o 10:37
O przejęcie władzy w Polsce przez Jezusa Chrystusa przez wstawiennictwo Maryi i Wszystkich Świętych i Błogosławionych, Boże przyjdź nam z pomocą
asia asia z Łódź napisał/a 8 grudnia 2023 o 18:51
Błagamy o modlitwe za syna Franka by poprawił oceny z matematyki by był dopuszczony do matury ,prosimy o dary Ducha św dla niego. Za pania by nie utrudniała poprawy i była wyrozumiała
Ala Ala napisał/a 7 grudnia 2023 o 22:26
Błagam o Bożą interwencję w sprawie wyjścia finansowo na prostą, o pieniądze na remont zniszczonego mieszkania po poprzednich najemcach i szczęśliwe ponowne wynajęcie go.
Tata Tata z Lublin napisał/a 7 grudnia 2023 o 22:22
Proszę o cud uzdrowienia Taty
Agnieszka Agnieszka napisał/a 7 grudnia 2023 o 13:05
Panie Boże proszę przez wstawiennictwo Maryi o dar pobożnego, wiernego, kochającego, dobrego męża dla mnie, mężczyznę o którego proszę w modlitwach, aby nasze małżeństwo było Bogiem silne,trwałe, rozmodlone, wzajemnie siebie gorąco kochające, wierne Tobie Boże i sobie, Agnieszka
Małgorzata Małgorzata z Spytkowice napisał/a 7 grudnia 2023 o 11:04
Mateńko kochana proszę Cię z całego serca o miłość i zgodę w rodzinie.
Małgorzata Małgorzata napisał/a 6 grudnia 2023 o 19:50
Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę o Boże błogosławieństwo i łaskę uzdrowienia kręgosłupa mojej mamy Aliny oraz szczęśliwą operację dla niej. Bóg zapłać z całego serca.
Kornelia Kornelia z Szczecin napisał/a 4 grudnia 2023 o 18:39
Matko Boska z całego serca proszę pomódl się aby mój chłopak Piotr zgodził się uczęszczać ze mną na terapię dla par. Bardzo go Kocham,jestem w stanie zrobić wszystko aby ratować nasz związek, bardzo Cię proszę o Twoje wstawiennictwo. Matko Boska proszę pomódl się o moją intencję. Dziękuję Kornelia
urszula urszula z wrocław napisał/a 3 grudnia 2023 o 14:38
w intencji Michała. O Boże Błogosławieństwo i uleczenie z chorób
Teresa Teresa z Warszawa napisał/a 2 grudnia 2023 o 17:51
Panie Jezu, Duchu Święty, Boże Ojcze Wszechmogący. Matko Boska, Błagam o Uzdrowienie mojego Dziecka z czerniaka złośliwego, żeby choroba i trauma odeszła na zawsze a my otoczeni Opieką Bożą, dobrymi lekarzami i dobrymi ludźmi, żebyśmy mogli cieszyć się życiem, to największa wartość. Amen. Bóg Zapłać
Paulina Paulina z Piotrków Trybunalski napisał/a 1 grudnia 2023 o 16:34
Proszę o modlitwę w intencji własnego bezpiecznego domu dla mnie i mojego synka Jakuba, z którego już nikt nas nie wyrzuci, a my odzyskamy spokój. Bóg zapłać.
Anna Anna z Biłgoraj napisał/a 30 listopada 2023 o 18:40
Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy Cecylii aby odzyskała świadomość po udarze mózgu
Edyta Edyta napisał/a 30 listopada 2023 o 10:51
Błagam o cud przemiany serca dla Adama, niech pokona ducha zdrady, niewierności, kłamstwa, zwątpienia. Niech zerwie relację łączącą go z Małgorzatą, niech oboje wrócą do swoich sakramentalnych związków, niech napełnieni darami ducha świętego zrozumieją swój grzech i walczą ze złem. Proszę dla niego o miłość, wierność i uczciwość małżeńską, by na nowo stał się kochającym mężem i ojcem, bo bardzo się pogubił. Tylko cud może przemienić jego serce i o to błagam.
Aneta Aneta z Szczecin napisał/a 29 listopada 2023 o 21:04
Sw Józefie wstawiaj się u Boga w intencjach moich Nowenny Pomejańskich oraz do Dzieciotoa Jezus. O dobre wyniki badań dla mamy i moich. O to bym nie zachorowała przed wyjazdem z Alicja i w trakcie by mama też nie zachorowała na nic.. O to bym nie zachorowała przed wyjazdem słuzbowym z Alicja oraz w trakcie, by mama też w tym czasie nie chorowała.
Paulina Paulina z Piotrków Trybunalski napisał/a 28 listopada 2023 o 18:31
Proszę o modlitwę w intencji własnego bezpiecznego domu dla mnie i mojego synka Jakuba, z którego już nikt nas nie wyrzuci, a my odzyskamy spokój. Bóg zapłać.
J.u.s J.u.s napisał/a 27 listopada 2023 o 20:35
Proszę o rozwiązanie problemów zdrowotnych i dar potomstwa dla mojej siostry
Urszula Urszula z Wrocław napisał/a 26 listopada 2023 o 18:25
Proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia dla Urszuli. O Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Różańcowej.
Magdalena Magdalena z Opole napisał/a 24 listopada 2023 o 23:45
Matko Chrystusowa, proszę Cię o wstawiennictwo do Boga o uzdrowienie mojej psychiki, o to aby mój synek wyszedł z alergii i zaczął przybierać na wadze. Bardzo proszę z całego serca. Chwała Jezusowi!
Monika Monika z Zielona Góra napisał/a 24 listopada 2023 o 18:17
Proszę o modlitwę za dusze mojego Brata Adama,babci Irenki i Emila taty oraz za dusze czysciowe. Proszę o modlitwę za Emila żeby się opamietal,nawrócił i otworzył oczy żeby zobaczył jaka jest prawda rozgrzej jego serce żeby mnie pokochał
Natalia Natalia z Ciechanów napisał/a 23 listopada 2023 o 22:44
Najukochańsza Matko, nie raz wysłuchałaś mojej modlitwy, teraz też o to proszę... Wczoraj zawalił się mojej rodzinie cały świat. Okazało się, że mój bratanek ma białaczkę. Błagam Cię daj mu zdrowie, żeby pokonał tą okropną chorobę a rodzicom daj wiarę, nadzieję i wytrwałość w tej trudnej sytuacji. To ich jedyne dziecko, które od małego już tyle przeszło. Zmiłuj się nad Nami i daj mu zdrowię !!!
Piotr Piotr z Poznań napisał/a 23 listopada 2023 o 21:48
Prośba o Modlitwę dla uczestników o organizatorów Rekolekcji Ogólnopolskich „ Wieczerniki z Królową Pokoju” w dniach 24-26 . 11. 2023 w Warszawie i ochronę przed zemstą zlego ducha.
Kinga Kinga napisał/a 23 listopada 2023 o 21:36
Błagam Cìę Nasza Matko Boża o powrót Mojego ukochanego,zeby mi wybaczył..otworzył na nowo swoje serce dla Mnie ..Tak bardzo Go Kocham i Tęsknię. Uzdrow Nasze duszę na nowo..zabierz te złe myśli z serca i głowy. 🙏🙏🙏
J Marciniak J Marciniak z mysłowice napisał/a 23 listopada 2023 o 13:33
Błagam Cię ukochana Matko Boża pomóż mojej córce w rozwiązaniu problemów.Matko Pięknej Miłości proszę o dar miłości dla niej i dobrą pracę .Kochany Jezu zajmij się tym . w Tobie cała nasza nadzieja ,
Maria Maria z Rumia napisał/a 22 listopada 2023 o 18:13
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 13 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie błagam o pomoc i Miłosierdzie Boże.
Maria Maria z Rumia napisał/a 22 listopada 2023 o 18:11
Jezu Ty się tym zajmij. Proszę o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.
Anna Anna z Rzeszów napisał/a 22 listopada 2023 o 10:01
Proszę o modlitwę, abym jutro zdała ustny egzamin. Proszę o wszelkie potrzebne łaski oraz żeby stres i nerwy nie przeszkodziły mi podczas tego egzaminu. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę.