Skrzynka intencji modlitewnych

Czy jesteś w trudnej sytuacji, z której nie wiesz jak wyjść? Potrzebujesz modlitwy? Kliknij przycisk poniżej i opublikuj swoją intencję. Nie zapomnij też pomodlić się w intencji innych osób. Może to być dowolna modlitwa – Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, dowolony akt strzelisty lub każda inna modlitwa, którą możesz aktualnie odmówić. Serdeczne Bóg zapłać

Msza Święta w Waszych intencjach

Najbliższa Msza Święta odbędzie się:
Data: 28.06.2023, godz. 7:00
Parafia: Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Grochowcach
Intencja: W intencjach Bogu wiadomych za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej

Zachęcamy do zostawiania intencji poniżej

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pamiętaj aby pomodlić się w intencjach innych osób. Bóg zapłać!
7125 wpisów.
Monika Monika napisał/a 7 września 2023 o 14:09
Proszę o dar zdrowia dla męża i szczęśliwy przebieg operacji
Żona Żona napisał/a 6 września 2023 o 21:12
O Pani czuwaj nad moim mężem aby nie był tak nerwowy i wybuchowy. O Matko Najświętsza proszę, Ty wszystko wiesz.
Basia Basia napisał/a 6 września 2023 o 21:10
Matko Boża strzeż mnie i moich bliskich w jutrzejszej podróży. Dopomóż abyśmy szczęśliwie dojechali i wrócili. O spokój duszy dla mojego szwagra aby Pan przyjął go do swojego Królestwa. Amen
Maria Maria z Rumia napisał/a 6 września 2023 o 21:03
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie .Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 13 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę pomóż mi wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie i o Miłosierdzie Boże .
Maria Maria z Rumia napisał/a 6 września 2023 o 21:01
Jezu Ty się tym zajmij.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba.
ela ela z lodzkie napisał/a 5 września 2023 o 20:02
Matenko blagam pomoz rozwiazac problem z podzialem bez wydania pieniedzy i przyjazdu do domu ponownie geodety,bez sadu,blagam pomoz zdobyc wygrac ,dostac duzo kasy na wegiel,drzewo,remonty,mam zal do moich rodzicow,ze nie chca mi pomoz w zalozeniu gazu i ze tak mnie oszukali przy podziale,wszystko wiedzieli,a szli w zaparte jak oni tak moga spac spokojnie,tak ich prosilam zeby mi pomogli finansowo,Blagam Matenko pomoz mi,tak bardzo potrzebuje duzo kasy,opiekuj sie nami kazdego dnia
Urszula Urszula z Bytom napisał/a 5 września 2023 o 13:19
Proszę o modlitwę w intencji śp. Emanuela Konopczyk o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie. Bóg zapłać
Maciej Maciej z Plewiska napisał/a 5 września 2023 o 12:22
Matko Przenajświętsza, ulituj się nade mną, nie odwracaj się od swojego dziecka i pomóż mi wyjść z tej rozpaczy. Błagam Cię Maryjo, bądź ze mną w tym trudnym czasie o nie zostawiaj mnie.
Łukasz Łukasz napisał/a 5 września 2023 o 08:17
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy
Proszę o modlitwę Proszę o modlitwę z Gdynia napisał/a 4 września 2023 o 01:35
Matuchna proszę o zdrowie dla Bożeny
Modlitwę Modlitwę z Trójmiasto napisał/a 4 września 2023 o 01:34
Matko Boża proszę pomóż mi znaleźć dobrego męża jeśli nie ma nim być Mateusz pomóż mi o nim zapomnieć abym mogła pokochać kogoś innego
Gabryjela Gabryjela napisał/a 2 września 2023 o 21:36
Bardzo proszę Matkę Boską i Jezusa Chrystusa Trujące Sw oraz Ojca NIEBIESKIEGOTO osunięcie trupów poltergeist błagam o Miłosierdzie i pomoc .
Maria Maria z Rumia napisał/a 2 września 2023 o 21:20
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 13 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie błagam o Miłosierdzie Boże .
Maria Maria z Rumia napisał/a 2 września 2023 o 21:17
Jezu Ty się tym zajmij .Proszę o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.
Modlitwę i prośba o msze Modlitwę i prośba o msze z Odolanów napisał/a 2 września 2023 o 16:45
Prośba i błaganie o pomoc żeby syn był zdrowy i nie wykryto mu raka błagam wszystkich świętych o pomoc. wysluchaj nas panie
Paweł Paweł z Gliwice napisał/a 2 września 2023 o 14:45
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Weroniki
Gabryjela Gabryjela napisał/a 2 września 2023 o 01:34
Bardzo proszę o usunięcie diabelskiego sługę z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego które stworzył Bóg .
Maria Maria z Rumia napisał/a 2 września 2023 o 01:32
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 13 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę o pomoc i wsparcie Ojca NIEBIESKIEGOTO Trójce Sw i Jezusa Chrystusa błagam o Miłosierdzie Boże usunięcia do piekła poltergeist.
Maria Maria z Rumia napisał/a 2 września 2023 o 01:28
Jezu Ty się tym zajmij.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.
Agnieszka Agnieszka napisał/a 1 września 2023 o 20:20
Matko Różańcowa proszę o uzdrowienie skóry mojej córki ,o łaskę posiadania potomstwa dla niej.Matko uzdrowienia relacje mojego syna z jego ojcem.Ty się tym zajmij proszę.
Mateusz Mateusz napisał/a 31 sierpnia 2023 o 22:01
Proszę o modlitwę o dar poczęcia potomstwa dla Mateusza i Anny
Maria Maria z Rumia napisał/a 31 sierpnia 2023 o 20:58
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 12 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę pomóż mi wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie błagam o pomoc i Miłosierdzie Boże.
Maria Maria z Rumia napisał/a 31 sierpnia 2023 o 20:55
Proszę o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.
Ewa Ewa z UK napisał/a 31 sierpnia 2023 o 19:05
O spełnienie pragnienia mojego serca.
Mama Mama z Kielczyglow napisał/a 29 sierpnia 2023 o 13:38
Bardzo proszę o modlitwę o modlitwę i Mszę Św w intencji daru potomstwa dla Danusi i Mateusza
Marial Marial z Rumia napisał/a 29 sierpnia 2023 o 10:49
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 12 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę pomóż mi wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie poltergeist błagam o Miłosierdzie Boże.
Marial Marial z Rumia napisał/a 29 sierpnia 2023 o 10:47
Jezu Ty się tym zajmij.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba do życia Wiecznego Amen Prowadź ich.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji wszystkich którzy proszą o pomoc.l
Bożena Bożena z Rybnik napisał/a 29 sierpnia 2023 o 07:53
Proszę Cię Matko o modlitwę w intencji mojego męża Damiana wypros dla niego łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej Otocz go swoja modlitwą i opieką
Kamila Kamila napisał/a 28 sierpnia 2023 o 17:32
Matko Przenajświętsza, proszę aby moje małżeństwo, które teraz przeżywa kryzys przetrwało, aby kłótnie się skończyły, byśmy znów mogli być szczęśliwą rodziną. Proszę o wspólne zrozumienie i nawrócenie mojego męża. Proszę Cię o rozwiązanie wszystkich problemów naszej rodziny. Matko módl się i wstawiaj za nami.
Matka Matka napisał/a 28 sierpnia 2023 o 12:47
Matko Najświętsza proszę Cię o wstawiennictwo u Twojego Syna Miłosiernego o zdrowie moich synów oraz o poprawę ich sytuacji finansowej i materialnej. Uproś te łaski dla moich dzieci u swojego Syna Wszechmogącego
Maria Maria z Rumia napisał/a 28 sierpnia 2023 o 11:44
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie..Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 12 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę pomóż mi wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie błagam o Miłosierdzie Boże .Pragnę żyć w spokoju jak niegdyś z moimi ulubionymi modlitwami i Msza Sw oraz praca domowa ..
Maria Maria z Rumia napisał/a 28 sierpnia 2023 o 11:40
Jezu Ty się tym zajmij.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba do życia Wiecznego Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.
Kasia Kasia z Przemyśl napisał/a 28 sierpnia 2023 o 11:14
O łaskę prawdziwej relacji z Jezusem przez wstawiennictwo Maryi i Aniołów dla Krzysztofa o uwolnienie od złych duchów nieczystości i pornografii, łaskę żywej wiary i trwanie w łasce uświęcającej.
Barbara Barbara z Poznań napisał/a 27 sierpnia 2023 o 18:08
Matko Najświętsza, proszę o wsparcie po wypadku, któremu uległam w ubiegłym roku. Daj mi siłę by powrócić do zdrowia, cierpliwość i wsparcie dla mojej rodziny.
Agnieszka Agnieszka z Michorzewo napisał/a 27 sierpnia 2023 o 17:42
Proszę o uzdrowienie syna
Prosba Prosba z Kraków napisał/a 27 sierpnia 2023 o 07:28
Prośba o uzdrowienie syna Mateusza z guza mózgu.
Bożena Bożena z Rzeszów napisał/a 27 sierpnia 2023 o 00:19
Matko Boża proszę Cię o wysłuchanie intecji o zdanie egzaminu poprawkowego dla mojej córki, który jest 28 i 29 sierpnia ,aby pozytywnia napisała i przeszła do następnej klasy. Matko Boża błagam miej ją w swojej opiece i ześlij na nią dar mądrości. Królowo Różńca Świętego miej ją w swojej opiece. Proszę o modlitwę i Msze Św.
Aneta Aneta z Szczecin napisał/a 24 sierpnia 2023 o 12:49
Bardzo proszę o modlitwę o pokój i radość dla mnie i mojej mamy oraz o owoce nowenny do Sw Rity o to by mój znajomy się odezwał bo się obraził na mnie, o światło dla mnie doaczegoi Nowenn Pompejańskich w intencji mojego zdrowia konkretnie uzdrowienia z torbieli jajnika i dobrych wyników oraz wyłania Ducha Świętego i jego darów dla pewnej relacji, odbywanyvh rekolekcji oraz by mojej mama zgodziła się chodzić do Akademii Seniora bo jest bardzo samotna i nie chcę iść do ludzi. Bóg zapłać
beata beata napisał/a 23 sierpnia 2023 o 20:38
Proszę o zdrowie uleczenie z depresji bólu głowy chorób gardła i pokrzywki Panienko daj dobrą znajomość Ty wszystko wiesz Proszę o pomoc
Ewa Ewa z Warszawa napisał/a 23 sierpnia 2023 o 19:56
Proszę o modlitwę w intencji mamy Janiny o potrzebne łaski dla niej i przemianę serca O modlitwę za mnie o zdrowie fizyczne i psychiczne o radość i sens życia Za Roberta i Martynę o dar potomstwa O miłość i zgodę w rodzinie. Jezu ufam Tobie POMOCY