Skrzynka intencji modlitewnych

Czy jesteś w trudnej sytuacji, z której nie wiesz jak wyjść? Potrzebujesz modlitwy? Kliknij przycisk poniżej i opublikuj swoją intencję. Nie zapomnij też pomodlić się w intencji innych osób. Może to być dowolna modlitwa – Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, dowolony akt strzelisty lub każda inna modlitwa, którą możesz aktualnie odmówić. Serdeczne Bóg zapłać

Msza Święta w Waszych intencjach

Najbliższa Msza Święta odbędzie się:
Data: 28.06.2023, godz. 7:00
Parafia: Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Grochowcach
Intencja: W intencjach Bogu wiadomych za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej

Zachęcamy do zostawiania intencji poniżej

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pamiętaj aby pomodlić się w intencjach innych osób. Bóg zapłać!
6738 wpisów.
ELA ELA z LEGNICA napisał/a 11 kwietnia 2023 o 14:38
O ZDROWIE DLA WNUCZKI HANI
Bogumiła Bogumiła z Bydgoszcz napisał/a 11 kwietnia 2023 o 09:44
Za zdrowie i życie moich synków.
Mówisz Boże proście a będzie Wam dane Mówisz Boże proście a będzie Wam dane z Warszawa napisał/a 9 kwietnia 2023 o 23:12
Proszę o powrót Krzysia do Oli. Aby mogli stworzyć szczęśliwe małżeństwo
Katie Katie napisał/a 9 kwietnia 2023 o 13:44
Prośba o uwolnienie/oczyszczenie całego naszego ciała astralnego, eterycznego, fizycznego i emocjonalnego w wszystkich pasozytów, podpięć , podczepów, blokad energetycznych, narzędzi obcej cywlizacji Proszą: Beata, Marta, Krystyna Krzysztof Migała. Bóg zapłać za modlitwe.
Magda Magda napisał/a 8 kwietnia 2023 o 15:53
Proszę o uzdrowienie zęba i dziąseł.
Patrycja Patrycja napisał/a 8 kwietnia 2023 o 00:52
O uratowanie małżeństwa Marcina i Magdy.
Zuzanna Zuzanna napisał/a 7 kwietnia 2023 o 11:32
Proszę o modlitwę o dar zdrowego potomstwa dla mojej rodziny
Maria Maria z Rumia napisał/a 7 kwietnia 2023 o 11:06
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o pomoc błagam o Miłosierdzie Boże.
Maria Maria z Rumia napisał/a 7 kwietnia 2023 o 11:04
Jezu Ty się tym zajmij .Proszę o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.
Maria Maria z Rumia napisał/a 7 kwietnia 2023 o 11:01
Jezu Ty się tym zajmnij.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba do życia Wiecznego Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego prowadze Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.
Aleksander Aleksander z Tournan en brie napisał/a 7 kwietnia 2023 o 09:01
Proszę o pomoc z Zusem
Damian Damian z Stare Miasto napisał/a 7 kwietnia 2023 o 00:07
Proszę O Modlitwę codzienną W Bogu wiadomych moich i mojej Mamy i Mojego Taty oraz mojej Babci wszystkich intencjach i we wszystkich moich i mojej Mamy i Mojego Taty oraz mojej Babci sprawach, Bóg Zapłać za Modlitwę
aga aga napisał/a 6 kwietnia 2023 o 17:59
Bardzo proszę o modlitwę w intencji odnalezienia zagubionych ważnych dokumentów.
Justyna Justyna z PIŁA napisał/a 5 kwietnia 2023 o 09:55
Błagam o całkowite uzdrowienie Patryka jego nawrócenie, żeby był szczęśliwy, proszę o uzdrowienie jego ciała, duszy, psychiki i wszystkie potrzebne łaski
Ela Ela napisał/a 4 kwietnia 2023 o 15:53
Prosze Matko Boza o sile do dalszego zycia
Maria Maria z Rumia napisał/a 4 kwietnia 2023 o 10:30
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji ojczyzny.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę pomóż mi wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o pomoc błagam o Miłosierdzie Boże.
Maria Maria z Rumia napisał/a 4 kwietnia 2023 o 10:27
Jezu Ty się tym zajmnij.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba do życia Wiecznego Amen Prowadź ich.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.
O uzdrowienie O uzdrowienie z Diepholz napisał/a 4 kwietnia 2023 o 08:01
Proszę o modlitwę za męża chorego na guza mózgu glejaka 4 stopnia,trzy guzy dwa operacyjne trzeci nie operacyjny,lekarze nie chcą operować ,mówią że zostało parę miesięcy życia,że gdy usuną dwa operacyjne zostanie trzeci,który nie jest operacyjny ,on zacznie szybciej rosnąć,guzy po mimo tego mają szybki wzrost,w ciągu miesiąca ponad 1 cm wzrostu,ostatnia nadzieja w modlitwie,lekarze nie wiele mogą zrobić na te chwilę.Prosze o modlitwę,wstawiennictwo za mężem.Amen.
Justyna Justyna z PIŁA napisał/a 3 kwietnia 2023 o 10:36
Proszę miłosierny Boże o uzdrowienie wewnętrzne zaburzeń lękowych i nerwicowych oraz towarzyszących im zaburzeń somatycznych u Patryka o jego całkowite uzdrowienie i nawrócenie oraz o potrzebne łaski
Teresa Teresa z Oslo napisał/a 2 kwietnia 2023 o 23:47
Prosze o Modlitwe za Mojego Syna Krzysztofa ktory bardzo sie Pogubil w zyciu.Od Dziecka ma same Nieszczescia.Prosze o Uwolnienie syna ze Wszystkich Nalogow i Uzdrowienie syna Na Ciele ,Duszy i Umysle.O Opamietaniw syna i nawrocenie i wiare powrot do Kosciola i do sakramentow Kosciola. Aby Jezus Zawrocil Syna ze Zlej Drogi na Dobra Droge ,zeby Jezus Sam Przejal Kontrole nad syna calym zyciem. Aby syn znalazl prace i dobra zone. O uzdrowienie relacji w domu ,o spokoj ,zgode i Pojednanie,o Ochrone Jezusa ,Maryji i Aniolow nad Nasza Rodzina. O Nawrocenie Meza Mieczyslawa i Pojednanie z Synem Krzysztofem . Bog Zaplac
Beata Beata z Łódź napisał/a 2 kwietnia 2023 o 23:00
Proszę o modlitwę o zdrowie duszy ducha i ciała i uwolnienie od Szatana. Prosi Beata z rodziną.
Maria Maria z Rumia napisał/a 2 kwietnia 2023 o 19:32
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę pomóż mi wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw błagam o Miłosierdzie Boże.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.
Maria Maria z Rumia napisał/a 2 kwietnia 2023 o 19:25
Jezu Ty się tym zajmnij.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba do życia Wiecznego Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.
Teresa Teresa z Warszawa napisał/a 2 kwietnia 2023 o 09:56
Prośba o blogoslawienstwo Boże I pomoc Matki Bozej dla księdza Boguslawa.
Ewelina Ewelina z Wola Chorzelowska napisał/a 1 kwietnia 2023 o 00:46
Proszę o modlitwę w intencji mojego brata Karola. Wyproszenie dla niego łaski uwolnienia z depresji, wyjścia z nałogu pijaństwa i hazardu. O uwolnienie że złych myśli o chęć i radość życia. By na jego drodze stanęli ludzie, którzy pomogą się mu uporać że wszystkimi problemami. Proszę o światło Ducha Świętego dla niego i o dobra spowiedź
Beata Beata z Łódź napisał/a 31 marca 2023 o 21:16
O nawrócenie prześladowców moich i mojej rodziny. Prosi Beata
Iwona Iwona z Aachen napisał/a 31 marca 2023 o 13:13
Proszę o modlitwę o siłę i równowagę wewnętrzną, o wyjście z depresji, akceptację i zrozumienie dla samej siebie ❤️‍🩹
Maria Maria z Rumia napisał/a 31 marca 2023 o 11:07
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia wewnętrznego i zewnętrznego 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę pomóż mi wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie poltergeist błagam .
Maria Maria z Rumia napisał/a 31 marca 2023 o 11:04
Jezu Ty się tym zajmnij.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba do życia Wiecznego Amen.ProszAmen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.
Ewa Ewa z mazowieckie napisał/a 30 marca 2023 o 13:43
Boże proszę Cię o cud uzdrowienia mojego syna
Maria Maria z Rumia napisał/a 30 marca 2023 o 11:08
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę pomóż mi wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie i pomoc o Miłosierdzie Boże błagam.
Maria Maria z Rumia napisał/a 30 marca 2023 o 11:05
Jezu Ty się tym zajmnij.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.
Joanna Joanna napisał/a 30 marca 2023 o 09:55
Matko Boża Pompejańska bardzo proszę o modlitwę za syna aby znalazł swoją drugą połówkę ( żonę).
Karina Karina z Radom napisał/a 29 marca 2023 o 21:25
Matko Pompejańska proszę Cię o pomoc w naprawieniu relacji z Łukaszem. Napełnij Go proszę miłością i wybaczenie za wszystkie kłótnie, które były miedzy nami. Wyproś potrzebne łaski dla mnie i dla Niego.
Maria Maria z Rumia napisał/a 29 marca 2023 o 19:53
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji usunięcie poltergeist trupów należących do piekła błagam pomóżcie mi okarzcie Miłosierdzie Boże wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw proszę o pomoc 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę pomóż mi.
Maria Maria z Rumia napisał/a 29 marca 2023 o 19:51
Jezu Ty się tym zajmnij.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba do życia Wiecznego Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.
Urszula Urszula napisał/a 29 marca 2023 o 18:58
Matko Boża proszę Cię o łaskę opamiętania dla Emilki i jej powrót na "właściwe tory".
S S napisał/a 29 marca 2023 o 17:41
Proszę o modlitwę w intencji otrzymania pracy w księgowość i w szpitalu od maja.Bóg zapłać
Katie Katie z Łódź napisał/a 29 marca 2023 o 05:47
O uwolnienie i uzdrowienie ducha nieczystości, uwolnienie od złego ducha także naszych mieszkań ,Boże prowadzenie i Błogosławieństwo, uwolnienie naszych Sakramentow kościelnych i modlitw od złego ducha Prosi: Beata, Krystyna Krzysztof i Marta
Maria Maria z Rumia napisał/a 28 marca 2023 o 10:21
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.Prosze o modlitwę i Mszę o usunięcie poltergeist trupów należących do piekła błagam pomóżcie mi okarzcie Miłosierdzie Boże wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie poltergeist błagam