Skrzynka intencji modlitewnych

Czy jesteś w trudnej sytuacji, z której nie wiesz jak wyjść? Potrzebujesz modlitwy? Kliknij przycisk poniżej i opublikuj swoją intencję. Nie zapomnij też pomodlić się w intencji innych osób. Może to być dowolna modlitwa – Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, dowolony akt strzelisty lub każda inna modlitwa, którą możesz aktualnie odmówić. Serdeczne Bóg zapłać

Msza Święta w Waszych intencjach

Najbliższa Msza Święta odbędzie się:
Data: 29.12.2022, godz. 7:00
Parafia: Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Grochowcach
Intencja: W intencjach Bogu wiadomych za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej

Zachęcamy do zostawiania intencji poniżej

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pamiętaj aby pomodlić się w intencjach innych osób. Bóg zapłać!
6370 wpisów.
Ewa Ewa napisał/a 28 grudnia 2022 o 00:41
Maryjo, w dniu 8 urodzin Córeczki Oktawii - 29.12.2022 r. proszę o wszelkie potrzebne łaski: zdrowia, nieustającej miłości oraz obecności Taty Rafała, życzliwość koleżanek z klasy, łaskę rozwijania talentów: artystycznych i naukowych, radość i beztroski dziecinstwo u boku Rodziców, wspólne rodzinne spacery. Jesteś naszym, moim Skarbem. Córeczko kochamy Cię - Rodzice Ewa i Rafał oraz cała Rodzina
Magdalena Magdalena napisał/a 27 grudnia 2022 o 18:10
Matko Boża Pompejańska Tobie zawierzam moją rodzinę i proszę o potrzebne łaski, zdrowie, siły i rozwiązanie naszych problemów. Proszę także o nasze wewnętrzne uzdrowienie oraz ochronę przed złem. Matko, Tobie powierzam nasze trudne sprawy, potrzeby i plany. Matko, prowadź nas i chroń, a u swego Syna wypraszaj dla nas potrzebne łaski.
Rodzina Rodzina z Kraków napisał/a 27 grudnia 2022 o 15:26
Proszę Boże o dar rodziny i małżeństwa
Maria Maria z Rumia napisał/a 27 grudnia 2022 o 15:10
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę pomóż mi wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw błagam pomóżcie mi okarzcie Miłosierdzie Boże.
Maria Maria z Rumia napisał/a 27 grudnia 2022 o 15:08
Jezu ty się tym zajmnij ja już nie mam sil.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen Prowadź nas do Królestwa Nieba.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba do życia Wiecznego Amen.
Eva Eva z Oravská Jasenica napisał/a 27 grudnia 2022 o 12:56
Prosím o modlitby uzdravenia pravého oka a navrátenie zraku do pravého oka. Dar materstva. Za dobrý spánok. Boh vám žehnaj.
Eva Eva z Oravská Jasenica napisał/a 26 grudnia 2022 o 17:05
Prosím o modlitby za moje pravé oko. Nech sa mi vráti zrak do pravého oka. Za dobrý spánok. Nemôžem spávať už dva roky. Dar materstva. Pokoj , radosť , božie požehnanie. Boh Vám žehnaj.
Maria Maria z Rumia napisał/a 26 grudnia 2022 o 00:20
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę pomóż mi wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw błagam pomóżcie mi okarzcie Miłosierdzie Boże.
Maria Maria z Rumia napisał/a 26 grudnia 2022 o 00:19
Jezu ty się tym zajmnij ja już nie mam sil.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen Prowadź nas do Królestwa Nieba.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba do życia Wiecznego Amen.
Gabryjela Gabryjela napisał/a 24 grudnia 2022 o 14:31
Matko Boża i Trojco Przenajświętsza Ojcze Przedwieczny Jezu Chryste proszę pomózcie mi w mojej bardzo gorącej intencji wiadomej a także proszę o. zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen Prowadź nas.blagam
Maria Maria z Rumia napisał/a 24 grudnia 2022 o 07:59
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę pomóż mi wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw błagam pomóżcie mi okarzcie Miłosierdzie Boże.
Maria Maria z Rumia napisał/a 24 grudnia 2022 o 07:58
Jezu ty się tym zajmnij ja już nie mam sil proszę pomóż.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen Prowadź nas.
Opętanie Opętanie z Gorzów Wielkopolski napisał/a 23 grudnia 2022 o 10:57
Proszę o modlitwę o uwolnienie mnie od szatana który mnie cały czas dręczy i torturuje.
Monika Monika z Warszawa napisał/a 23 grudnia 2022 o 00:37
Proszę o modlitwę w intencji moich Córek, spokoju i pomyślnego rozwiązania wszystkich spraw w pracy.
Ewa Ewa napisał/a 22 grudnia 2022 o 20:35
Maryjo, proszę o pojednanie z Mężem na zawsze i wspólne życie, które zostało przerwane. Duchu św. daj Mężowi wolę i odwagę, by z nami był, mieszkał, żył...Niech trudne doświadczenie pomoże Mu zrozumieć , czym jest pełna Rodzina, żona i Córka. Wysłuchaj. Za łaski otrzymane dziękuję. Ewa
Ewa Ewa z Liverpool napisał/a 22 grudnia 2022 o 15:13
W intencji szczesliwego zakonczenia bardzo trudnej sprawy Bogu wiadomej. Bog zaplac.
Ewa Ewa napisał/a 22 grudnia 2022 o 14:57
Matko, dopomóż mi w tej... sprawie. Aby wygrała z niesprawiedliwością. Zmiłuj się nade mną. Ewa
Aga Aga napisał/a 21 grudnia 2022 o 21:52
Matko Boża prosze o łaskę opamiętania dla mojego męża Pawła żeby przestał pić alkohol i żeby w końcu był spokój w naszej rodzinie .
Maria Maria z Rumia napisał/a 21 grudnia 2022 o 16:36
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę pomóż mi wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw błagam pomóżcie mi okarzcie Miłosierdzie Boże.
Maria Maria z Rumia napisał/a 21 grudnia 2022 o 16:34
Jezu ty się tym zajmnij ja już nie mam.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba do życia Wiecznego Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego prowadz nas do Królestwa Nieba do życia Wiecznego Amen.
EWA EWA napisał/a 21 grudnia 2022 o 12:44
Matko, pomóż w trudnej sprawie...Ty wiesz... Daj mi siłę i zapewnij pomoc. Proszę Cię - Ewa
Ewa Ewa napisał/a 21 grudnia 2022 o 00:05
Maryjo dziękuję za pomoc, Twoją obecność w moim życiu. Proszę, by małe zalążki naprawienia relacji w małżeństwie, stały się źródłem odnowienia Miłości Naszej. Proszę o to całym sercem. Wierzę, że pomożesz mi i mojemu Mężowi. Niech będzie blisko mnie, bo kocham Go. na zawsze....Niech Duch św. nawróci Go i uczyni Mężem znowu moim. Ewa
Agnieszka Agnieszka napisał/a 20 grudnia 2022 o 15:11
Maryjo Matko Różańcowa proszę Cię o zdrowie dla mojej córki Natalii,która cierpi na nieuleczalnej chorobę skóry,o zdrowie dla męża,który jest po chorobie nowotworowej,proszę o Darg Ducha Świętego dla mojego syna i o łaskę nam potrzebne.Amen
Justyna Justyna z Kozienice napisał/a 20 grudnia 2022 o 13:52
Matko Boska Pompejańska proszę o łaskę uzdrowienia mojej córki z zaburzeń odżywiania i wszystkiego co chore w jej duszy i ciele. Błagam o zwiększenie możliwości jedzenia i szybki zdrowy wzrost wagi. Proszę dla obu córek o powodzenie na studiach i mądre wybory życiowe. O łaskę wiary, nadziei, miłości, zdrowia, zgody i zrozumienia w rodzinie. O łaskę wiary dla Romka.
Pielgrzym Pielgrzym napisał/a 20 grudnia 2022 o 09:24
Matuchno Przenajświętsza dziękuję Ci za całe Twoje miłosierdzie okazane naszej rodzinie i bliskim i w dalszym ciągu proszę o wysłuchanie błagań w Bogu znanych sprawach.
Grazyna Grazyna z Slupsk napisał/a 19 grudnia 2022 o 23:47
Proszę o potrzebne łaski dla Katarzyny, o dobrego męża, o właściwe diagnozy i leczenie pacjentow oraz o pokój serca i radość.
Alicja Alicja z Stockholm napisał/a 19 grudnia 2022 o 22:48
Prosze o modlitwę o uzyskanie pomocy finansowej na połączenie rachunków Oraz pieniędzy na żywność Orz pomoc w uzyskaniu jak najszybciej pracy
GOSIA GOSIA z SZTUM napisał/a 19 grudnia 2022 o 21:54
CUDOWNA MARYJO POMPEJAŃSKA BŁAGAM O UZDROWIENIE KOCHANEGO MĘZA Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ I POWRÓT DO ZDROWIA.
Ewa Ewa napisał/a 19 grudnia 2022 o 18:37
Maryjo, za Twoim wstawiennictwem, proszę Boga o łaskę zdrowia dla całe Rodziny. Zjednoczenie, prawdziwe pojednanie moje i Męża Rafała, beztroskę w sercu Córki Oktawii. By 8 urodziny Córeczki, przyniosły Jej ukojenie, spokój, miłość, beztroskę i to, o czym marzy. Błogosław Córce zawsze! Otocz płaszczem opieki każdego z nas: Barbarę, Witolda, Oktawię, Ewę, Edytę, Roberta, Rafała, Emilię, Krzysztofa, Adama, Katarzynę... Daj mi siłę. Proszę, bym zdołała pokonać trudności życiowe... Ty wiesz, Matko! Maryjo przytul mnie! Ufam Tobie! Ewa
Renata Renata z Brzozów napisał/a 19 grudnia 2022 o 17:14
O przemianę mojego syna aby nieodwracał się od Boga ale mu zawierzył siebie i stał się dobrym dzieckiem.Za siebie abym Pan Jezus dał mi takie łaski które są mi potrzebne on wie najlepiej 🙏💓.Jezu ufam Tobie .
Dorota Dorota z Gdynia napisał/a 19 grudnia 2022 o 15:35
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę aby moja mamusia nie zachorowała na covid ani na grypę. Proszę też o dobre wyniki I łaskę uzdrowienia dla mojej mamusi
Ewa Ewa napisał/a 18 grudnia 2022 o 23:55
Maryjo, dzisiaj odeszła do Domu Pana kochana Mama Regina Salmanowicz. Mamo Regino, Babciu kochamy Cię! Czuwaj nad nami... Na zawsze w sercu JESTEŚ! Synowa Ewa i wnuczka Oktawia
Magdalena Magdalena napisał/a 18 grudnia 2022 o 23:07
Matko Boża Pompejańska wyproś nam u Boga potrzebne łaski, zdrowie oraz dobre przygotowanie się i przeżycie Świąt Bożego Narodzenia. Niech Jezus narodzi się w naszej rodzinie i w naszych sercach.
Kasia Kasia z Łowicz napisał/a 18 grudnia 2022 o 17:56
Matko Boża błagam o zdrowie i opiekę nad moją rodziną
Maria Maria z Rumia napisał/a 18 grudnia 2022 o 16:25
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę abys wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw uwolnili mnie błagam pomóżcie mi okarzcie Miłosierdzie Boże.
Maria Maria z Rumia napisał/a 18 grudnia 2022 o 16:23
Jezu ty się tym zajmnij ja już nie mam sil.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego.
mama mama z Zielona Góra napisał/a 18 grudnia 2022 o 14:10
Proszę o modlitwę o moja córkę P. żeby pokonała manipulacje wszelkie złośliwości ludzi jej otaczających żeby była dla nich niewidzialna. Spraw żeby otaczali ją prawdziwi przyjaciele żeby P. kochał ją prawdziwą miłością ,uczciwą,żeby jej nie krzywdził dla zdobycia własnego celu
Córka Córka napisał/a 18 grudnia 2022 o 10:39
Prośba do Matki Bożej Pompejanskiej o zdrowie i pomyślną operację dla Danuty.
Gabryjela Gabryjela napisał/a 17 grudnia 2022 o 23:28
Matko Boża i Trojco Przenajświętsza Ojcze Przedwieczny Jezu Chryste wysłuchaj mnie błagam pomóżcie proszę o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie trupa poltergeist wrednego .
ELA ELA z JAWOR napisał/a 17 grudnia 2022 o 18:47
MATKO BOŻA PROSZĘ O UZDROWIENIE CÓRKI ZE STANÓW LĘKOWYCH I DEPRSJI,