Skrzynka intencji modlitewnych

Czy jesteś w trudnej sytuacji, z której nie wiesz jak wyjść? Potrzebujesz modlitwy? Kliknij przycisk poniżej i opublikuj swoją intencję. Nie zapomnij też pomodlić się w intencji innych osób. Może to być dowolna modlitwa – Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, dowolony akt strzelisty lub każda inna modlitwa, którą możesz aktualnie odmówić. Serdeczne Bóg zapłać

Msza Święta w Waszych intencjach

Najbliższa Msza Święta odbędzie się:
Data: 28.06.2023, godz. 7:00
Parafia: Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Grochowcach
Intencja: W intencjach Bogu wiadomych za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej

Zachęcamy do zostawiania intencji poniżej

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pamiętaj aby pomodlić się w intencjach innych osób. Bóg zapłać!
7125 wpisów.
Ewelina Ewelina z Kraków napisał/a 22 września 2023 o 11:41
Proszę o modlitwę i łaski od Św. Rity dla Eweliny o pomoc w trudnej sprawie spadkowej po ojcu alkoholiku, który odszedł od niej w dzieciństwie oraz o rozwiązanie trudnej sytuacji majątkowej.
Maria Maria z Rumial napisał/a 22 września 2023 o 10:16
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji. Proszę o modlitwę i Mszę o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 13 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie błagam o pomoc i Miłosierdzie Boże i Boże Błogosławieństwo dla siebie w tym trudnym dla mnie czasie.
Maria Maria z Rumial napisał/a 22 września 2023 o 10:13
Jezu Ty się tym zajmij. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen. Proszę o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych
Maria Maria z Rumial napisał/a 21 września 2023 o 22:36
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 13 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie błagam o pomoc i Miłosierdzie Boże jestem zmęczona chce żyć jak człowiek a nie jakworek treningowy dla szatana.blagAam.
Maria Maria z Rumial napisał/a 21 września 2023 o 22:32
Jezu Ty się tym zajmij . Proszę o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.
Bożena Bożena z Kielczyglow napisał/a 19 września 2023 o 17:16
Matko Boza Pompejanska blagam o Twoje wstawiennictwo u Pana Jezusa Chrystusa o dar potimstwa cud poczecia dziecka dla Danusi i Mateusza
Agnieszka Agnieszka napisał/a 19 września 2023 o 12:23
Maryjo Matko Różańcowa proszę wysłuchaj moje prośby.Zmień serce mojego syna,spraw aby wyzwolił się spod złych wpływów dziewczyny.Bardzo proszę o zdrowie dla córki i męża.Amen
Maria Maria z Rumia napisał/a 19 września 2023 o 10:20
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 13 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie błagam o Miłosierdzie Boże i pomoc.
Maria Maria z Rumia napisał/a 19 września 2023 o 10:17
Jezu Ty się tym zajmij. Proszę o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.
Paweł Paweł z Ożarów Mazowiecki napisał/a 18 września 2023 o 20:39
Dziękuję Matko Pompejańska za dar modlitwy i cierpliwości. To już 65 moja Nowenna Pompejańska. Totus Tuus Maryjo! Twój Wojownik Maryi.
Andrzej Andrzej z Rawa Mazowiecka napisał/a 18 września 2023 o 14:43
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej mamy z choroby nowotworowej. O Światło Ducha Świętego dla lekarzy, którzy się nią zajmują.
Gabryjela Gabryjela napisał/a 18 września 2023 o 08:52
Bardzo proszę moich rodziców Niebieskich o pomoc opiekę i Boze Blogoslawienstwo dla Daniela o wsparcie duchowe i aby utrzymał się w pracy o dobra dziewczynę która nie będzie taka materialistka.Zycze mu dobrych przyjaciół takich prawdziwych od serca .Proszę Jezu i Matko Boża poprowadcie go przez całe jego życie a także jego brata Bartka . .
Maria Maria z Rumia napisał/a 18 września 2023 o 08:40
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Proszee o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 13 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie błagam o pomoc i Miłosierdzie Boże dla siebie .
Maria Maria z Rumia napisał/a 18 września 2023 o 08:37
Jezu Ty się tym zajmij.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego i dobroczyńców moich opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców mich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.
Maria Maria z Rumia napisał/a 17 września 2023 o 19:14
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencj Proszę o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie w.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.Prodze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 13 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie błagam o pomoc i Miłosierdzie Boże.
Maria Maria z Rumia napisał/a 17 września 2023 o 19:11
Jezu Ty się tym zajmij.Proszr o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych..
Siostra Siostra napisał/a 17 września 2023 o 18:26
Matko Boża strzeż i otaczaj opieką moją siostrę wdowę i jej synów. Matko Najświętsza proszę czuwaj nad nimi. Ty wszystko wiesz.
Jadwiga Jadwiga z Lublin napisał/a 17 września 2023 o 08:24
Maryjo,proszę o uzdrowienie duszy i ciała Weroniki i uwolnienie jej od uwikłania okultystycznego.
Modlitwa w intencji Modlitwa w intencji z Lublin napisał/a 17 września 2023 o 01:34
Proszę Cię Maryjo o uzdrowienie wnuczki z uwikłań okultystycznych
modlitwa modlitwa z Lublin napisał/a 17 września 2023 o 01:19
O uzdrowienie ciała i duszy Weroniki
Prosba o modlitwe Prosba o modlitwe z Ostrów Wielkopolski napisał/a 15 września 2023 o 21:58
Proszę o wsparcie w modlitwie o łaskę macierzyństwa dla Kasi I Karola
Kamila Kamila z Kielce napisał/a 15 września 2023 o 21:45
Matko Boża, jako matka przychodzę do Ciebie i blagam o pomoc dla mojej córki, która ma myśli samobójcze i leczy się z depresji. Dodaj jej sił do życia i woli walki.
Kasia Kasia z T napisał/a 15 września 2023 o 16:15
Proszę o modlitwę za moje zdrowie aby stan sie poprawił aby bol brzucha odpuścił kamienie zeszly i jelita zaczęły pracować prawidłowo
Justyna Laszczyńska Justyna Laszczyńska z Horyszów Polski napisał/a 14 września 2023 o 16:10
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Św w intencji powrotu do zdrowia dla Justyny i jej rodziców mamy Teresy i taty Stanisława, o uzdrowienie ich z choroby covidowej, otocz ich Kochana Mateńko swoją modlitwą i nieustanną Opieką. Bóg Zapłać.
Maria Maria z Chicago napisał/a 13 września 2023 o 14:54
Blaganie o laske nawrocenia I uzdrowienia psychicznego I fizycznego dla Lukasza
Magda Magda z Kraków napisał/a 12 września 2023 o 22:27
Maryjo, proszę w intencji mojego poczetego dziecka daj mu zdrowie i prawidłowy rozwój oraz szczęśliwe rozwiązanie.
O zdrowie O zdrowie z Wolkowysk napisał/a 12 września 2023 o 10:14
Proszę Cię Matko o modlitwę w intencji mojego nowourodzonego wnuczka Robertika, wypros dla niego łaskę zdrowia. Otocz go swoja modlitwą i opieką
Maria Maria z Rumia napisał/a 12 września 2023 o 09:06
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji..Proszę o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 13 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie błagam o pomoc i Miłosierdzie Boże oraz dla siebie o błogosławieństwo Boże .zdrowia opieki rodziców Niebieskich.
Maria Maria z Rumia napisał/a 12 września 2023 o 09:02
Jezu Ty się tym zajmij. Proszę o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych. .
Maria Maria z Rumia napisał/a 11 września 2023 o 22:39
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.Proosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 13 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie błagam o pomoc i Miłosierdzie Boże. .
Maria Maria z Rumia napisał/a 11 września 2023 o 22:36
Jezu Ty się tym zajmij.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.
Elżbieta Elżbieta z Rudniki napisał/a 11 września 2023 o 13:14
Maryjo proszę o modlitwę i mszę świętą w intencji rozwiązania naszych problemów finansowych o zdrowie i potrzebne łaski w moim domu i dla najblizszych
Aleksandra Aleksandra z Przemyśl napisał/a 11 września 2023 o 12:26
Witam serdecznie pilnie potrzebuję modlitwy w intencji załatwieniu sprawy związanej z czynszem. Pomóż mi Panie zdobyć pieniądze i uregulować wszystkie rachunki. Dziękuję.
Robert Robert z Warka napisał/a 10 września 2023 o 10:15
O nawrócenie Łukasza i zerwanie z alkoholem
Maria Maria z Rumia napisał/a 8 września 2023 o 16:16
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 13 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie błagam o pomoc i Miłosierdzie Boże .
Maria Maria z Rumia napisał/a 8 września 2023 o 16:13
Jezu Ty się tym zajmij.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych..
Basia Basia napisał/a 7 września 2023 o 19:56
Matuchno Najświętsza czuwaj nad moją siostrą i jej synami aby ból po stracie męża i ojca nie rozrywał ich serc. Wesprzyj ich psychicznie błagam.
Maria Maria z Rumia napisał/a 7 września 2023 o 19:53
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 13 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę pomóż mi wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw błagam o Miłosierdzie Boże.
Maria Maria z Rumia napisał/a 7 września 2023 o 19:50
Jezu Ty się tym zajmij. Proszę o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.
BEATA BEATA z GD. napisał/a 7 września 2023 o 19:03
BŁAGAMY O ZDROWIE DLA NASZYCH CÓREK OLIWII I DARII.PROSIMY ABY DARUSIA ZOSTAŁA ULECZONA Z CUKRZYCY ,PRZYKURCZY W NÓŻKACH,BÓLU BIODERKA,AFAZJI,A OLIWKA LEPIEJ WIDZIAŁA NA OCZY I PRZYSWAJAŁA WIEDZĘ.DZIĘKUJĘ ZA BOŻE PROWADZENIE ZA WYJŚCIE DARII Z OIOM BEZ USZCZERBKU NA ZDROWIU PRÓCZ CUKRZYCY,ZA TO ŻE MOGĘ LEPIEJ CHODZIĆ,ZA MNIEJSZY BÓL W KRĘGOSŁUPIE,ZA UZDROWIENIE Z HASHIMOTO,ZA BOŻY POKÓJ W NAS, ZA SZCZĘŚLIWY POWRÓT DZIECI DO DOMU.