Skrzynka intencji modlitewnych

Czy jesteś w trudnej sytuacji, z której nie wiesz jak wyjść? Potrzebujesz modlitwy? Kliknij przycisk poniżej i opublikuj swoją intencję. Nie zapomnij też pomodlić się w intencji innych osób. Może to być dowolna modlitwa – Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, dowolony akt strzelisty lub każda inna modlitwa, którą możesz aktualnie odmówić. Serdeczne Bóg zapłać

Msza Święta w Waszych intencjach

Najbliższa Msza Święta odbędzie się:
Data: 28.06.2023, godz. 7:00
Parafia: Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Grochowcach
Intencja: W intencjach Bogu wiadomych za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej

Zachęcamy do zostawiania intencji poniżej

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pamiętaj aby pomodlić się w intencjach innych osób. Bóg zapłać!
6738 wpisów.
Maria Maria z Rumia napisał/a 28 kwietnia 2023 o 10:00
Jezu Ty się tym zajmij.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba do życia Wiecznego Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.
Maria Maria z Rumia napisał/a 27 kwietnia 2023 o 19:47
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę pomóż mi wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o miłosierdzie Boże.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.
Maria Maria z Rumia napisał/a 27 kwietnia 2023 o 19:45
Jezu Ty się tym zajmij .Proszę o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba do życia Wiecznego.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.
Maria Maria z Rumia napisał/a 26 kwietnia 2023 o 23:36
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o pomoc błagam o Miłosierdzie Boże
Maria Maria z Rumia napisał/a 26 kwietnia 2023 o 23:34
Jezu Ty się tym zajmij.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba do życia Wiecznego Amen Prowadź ich do królestwa Nieba do życia Wiecznego Amen Prowadź ich.prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.
Justyna Justyna z Wyszków napisał/a 26 kwietnia 2023 o 21:21
O cud nawrócenia dla Pawła. Aby przestał pić i żył w trzeźwości.
Maria Maria z Rumia napisał/a 25 kwietnia 2023 o 13:12
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o zdrowie i pomoc i Miłosierdzie Boże..
Maria Maria z Rumia napisał/a 25 kwietnia 2023 o 13:09
Jezu Ty się tym zajmij. Proszę o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.
Dorota Dorota z szczecin napisał/a 25 kwietnia 2023 o 11:51
Proszę o zdrowie dla mojej siostry, żeby guzek na piersi nie okazał się rakiem żeby najlepiej zginął. Jezu Ty się tym zajmij.
Agnieszka Agnieszka z STOCZEK napisał/a 24 kwietnia 2023 o 22:02
O nawrócenie męża. Wlej Najświętsza Maryjo Panno miłość w serce mojego męża. Niech opuści go nienawiść do szwagra. Niech się opamięta przed złym czynem
Kasia Kasia z BB napisał/a 23 kwietnia 2023 o 19:23
W intencji zdrowia i zakupu mieszkania dla Katarzyny
Grazyna Grazyna napisał/a 23 kwietnia 2023 o 17:03
Jezu Ty się tym zajmij.Prosze o uzdrowienie z wszelkich chorób które mnie dotykają na ciele duszy i umysle.Jezu ufam Tobie.Amen.
Aga Aga z Slaskie napisał/a 22 kwietnia 2023 o 21:46
Proszę o modlitwę o Cud w intencjach znanych Panu Bogu. Bóg zapłać
Maria Maria z Rumia napisał/a 22 kwietnia 2023 o 17:08
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę pomóż mi wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie błagam pomóżcie mi okarzcie Miłosierdzie Boże.
Maria Maria z Rumia napisał/a 22 kwietnia 2023 o 17:06
Jezu Ty się tym zajmij.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.
geno geno z TYCHY napisał/a 21 kwietnia 2023 o 23:24
Matko Boża Królowo Różańca Świętego przepraszam że tak często odchodziłam od Ciebie - od Twojego Różańca. Błagam Cię o wstawiennictwo w sprawie mojej córki Doti, sprzedaż jej domu i ułożenie sobie spokojnego życia . Błagam o Boże miłosierdzie i modlitwę za nią .
Maria Maria z Rumia napisał/a 21 kwietnia 2023 o 21:20
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o raz z Jezusem Chrystusem o usunięcie błagam o Miłosierdzie Boże.
Maria Maria z Rumia napisał/a 21 kwietnia 2023 o 21:18
Jezu Ty się tym zajmij.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba..Proszę o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.
Anonim Anonim z Katowice napisał/a 20 kwietnia 2023 o 12:28
Proszę o pomoc w 2 sprawach sądowych. Proszę o wygranie dwóch spraw sądowych.
Aga Aga z Slaskie napisał/a 18 kwietnia 2023 o 11:04
Proszę o modlitwę w intencjach znanych Panu Bogu. Bóg zapłać
geno geno z Chesterfield Mansfield napisał/a 18 kwietnia 2023 o 08:55
W intencji sprzedaży domu i poukładania życia i szczęścia dla córki , modle sie codziennie nowenna do Matki Bożej dodaje mi nadzieji
Maria Maria z Rumia napisał/a 18 kwietnia 2023 o 08:36
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Proosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę pomóż mi wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie błagam o Miłosierdzie Boże.
Maria Maria z Rumia napisał/a 18 kwietnia 2023 o 08:33
Jezu Ty się tym zajmij .Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba.ProszNieba.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.
Róza Róza napisał/a 17 kwietnia 2023 o 23:13
Proszę o modlitwę o dar zdrowia i błogosławieństwo dla mamy
Maria Maria z Rumia napisał/a 17 kwietnia 2023 o 20:43
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie błagam o Miłosierdzie Boże.
Maria Maria z Rumia napisał/a 17 kwietnia 2023 o 20:38
Jezu Ty się tym zajmij.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.
Sylwia Sylwia napisał/a 17 kwietnia 2023 o 16:30
W intencji mojego malzenstwa o zgodę pokój . Uratuj moje małżeństwo
Matka Matka z Warszawa napisał/a 17 kwietnia 2023 o 14:06
Proszę o łaskę zdrowia uzdrowienie córki Wiktoria z ciężkiej choroby.
ela ela z kraków napisał/a 16 kwietnia 2023 o 18:36
w intencji znalezienia miłości
Aneta Aneta napisał/a 16 kwietnia 2023 o 15:19
Proszę o łaskę zdrowia i życia dla męża Roberta chorego na nowotwór trzustki
Teresa Teresa z Warszawa napisał/a 15 kwietnia 2023 o 12:44
Proszę Cię Jezu Milosierny o ratunek I szybką pomoc oraz opiekę Matki Bozej dla księdza Boguslawa.
Aga Aga z Wrocław napisał/a 14 kwietnia 2023 o 19:13
Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę za Martynę i Marcina - o Boże Miłosierdzie dla nich Bóg zapłać
Tina Tina z München napisał/a 13 kwietnia 2023 o 19:57
Jezu ty sie tym zajmij. Prosze sie Jezu o pokój w mojej rodzinie i o wskazanie mi wlasciwej Drogi która mnie poprowadzisz. Bóg zaplac.
Agnieszka Agnieszka z z Mysłowic napisał/a 13 kwietnia 2023 o 08:37
Najczulsza i najsłodsza Matko Boża Królowo Różańca Świętego przepraszam że tak często odchodziłam od Ciebie - od Twojego Różańca. Błagam Cię o łaskę odmawiania Nowenny Pompejańskiej do końca życia.
Gość Gość napisał/a 13 kwietnia 2023 o 07:38
O pomoc w wyjściu z trudnej sytuacji, o dobrych pomocnych ludzi którzy mi pomogą, o dobra prace oraz ochrone przed niebezpieczeństwami.
Louisa Louisa z Vagen napisał/a 12 kwietnia 2023 o 22:10
Jezu Ty sie tym zajmij, prosze o wsparcie modlitwa za moja chora na bardzo ciezkie Depresje, Samookaleczenia, i zamiarow samobojczych corki. Bog zaplac.
Maria Maria z Rumia napisał/a 12 kwietnia 2023 o 14:39
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę w intencji o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji. Proszę o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o miłosierdzie Boże bagam
Maria Maria z Rumia napisał/a 12 kwietnia 2023 o 14:34
Jezu Ty się tym zajmij.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.
Jadwiga Jadwiga z Nowa Ruda napisał/a 12 kwietnia 2023 o 12:39
Prosze o modlitwe w intencji Karoliny,aby sie podniosła i zaczęła walczyć z chorobą.
Beata Beata z Poznan napisał/a 11 kwietnia 2023 o 19:39
Proszę o modlitwę w intencji męża Wojciecha o uzdrowienie z choroby