Skrzynka intencji modlitewnych

Czy jesteś w trudnej sytuacji, z której nie wiesz jak wyjść? Potrzebujesz modlitwy? Kliknij przycisk poniżej i opublikuj swoją intencję. Nie zapomnij też pomodlić się w intencji innych osób. Może to być dowolna modlitwa – Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, dowolony akt strzelisty lub każda inna modlitwa, którą możesz aktualnie odmówić. Serdeczne Bóg zapłać

Msza Święta w Waszych intencjach

Najbliższa Msza Święta odbędzie się:
Data: 29.12.2022, godz. 7:00
Parafia: Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Grochowcach
Intencja: W intencjach Bogu wiadomych za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej

Zachęcamy do zostawiania intencji poniżej

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pamiętaj aby pomodlić się w intencjach innych osób. Bóg zapłać!
6370 wpisów.
Maria Maria z Rumia napisał/a 6 stycznia 2023 o 09:47
Jezu ty się tym zajmnij.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów .
Żona Żona napisał/a 5 stycznia 2023 o 13:21
Świeta Rito proszę wstaw się za nami by nasze starania o dziecko przyniosły skutek. Proszę Cię wstaw się za nami w rozwiązaniu naszego problemu tak byśmy mogli z Mężem cieszyć się zdrowym potomstwem
Maria Maria z Rumia napisał/a 5 stycznia 2023 o 12:47
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę pomóż mi wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw proszę o Miłosierdzie Boże.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych.
Maria Maria z Rumia napisał/a 5 stycznia 2023 o 12:45
Jezu ty się tym zajmnij.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba do życia Wiecznego Amen Prowadź ich.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów.
Dorota Dorota z Wola Szkucka napisał/a 4 stycznia 2023 o 13:24
Błagam o modlitwę o znalezienie pracy
Aleksandra Aleksandra napisał/a 3 stycznia 2023 o 19:05
Matko Boża Pompejańska oddaję ci moją rodzinę i rodzinę Uko z Uyo i wszystkie moje myśli,pragnienia,moją przeszłość,przyszłość,teraźniejszość.
jadwiga jadwiga z Kłodzko napisał/a 3 stycznia 2023 o 10:15
Proszę o modlitwę w intencji Karoliny o potrzebne łaski,aby sie podniosła i walczyła z chorobą.
Ewa Ewa napisał/a 3 stycznia 2023 o 01:42
Matko, być razem na zawsze z Mężem moim. O to błagam. By Mąż tęsknił coraz mocniej, KOCHAM Go na zawsze. Mężu wróć. To, co złe, za nami. Dziecko i ja czekamy. Maryjo wstaw się za nami u Boga. Wierzę, że będziemy szczęśliwi: ja, Ty i Córka. Jezu za dar przemiany Męża dziękuję Ci. Ufam - Ewa
Ewa Ewa z Międzyrzec Podlaski napisał/a 2 stycznia 2023 o 19:31
Matko Najukochańsza Proszę Cię wstaw się za moimi Córkami do Twego Syna i uproś im łaskę zdrowia , błogosławieństwo i odnowienie wiary Proszę Cię również o opiekę nad naszą rodziną i pokój w naszym kraju
Mama Mama z Tarnow napisał/a 2 stycznia 2023 o 11:45
Kochana Matko proszę o opiekę nad moja córka chroń ja od złego i zachowaj w zdrowiu Bóg zapłać
Maria Maria z Rumia napisał/a 2 stycznia 2023 o 11:16
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę pomóż mi wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie trupów poltergeist proszę o Miłosierdzie Boże.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych.
Maria Maria z Rumia napisał/a 2 stycznia 2023 o 11:13
Jezu ty się tym zajmnij.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba do życia Wiecznego Amen Prowadź ich.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych.
Monika Monika napisał/a 1 stycznia 2023 o 20:30
Prosze o modlitwę za mojego tate Zdzisława u którego w grudniu 2022 zdiagnozowano raka płuc. Matko Boza Pompejanska prosze o wyzdrowienie mojego Taty.
Monika Monika napisał/a 1 stycznia 2023 o 20:27
Prosze o modlitwę za mojego tate Zdzisława u którego w grudniu 2022 zdiagnozowano raka płuc.Prosze o modlitwę o wyzdrowienie.
Gabryjela Gabryjela napisał/a 1 stycznia 2023 o 18:43
Matko Boża bardzo proszę pomóż mi wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw proszę w intencji egzorcyzmów i w tej intencji Różańca Pompejanskiego błagam .
Maria Maria z Rumia napisał/a 1 stycznia 2023 o 17:03
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę pomóż mi wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie trupów poltergeist o Miłosierdzie Boże.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych .
Maria Maria z Rumia napisał/a 1 stycznia 2023 o 17:00
Jezu ty się tym zajmnij.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba do życia Wiecznego.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego prowadz nas.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych.
Magdalena Magdalena napisał/a 1 stycznia 2023 o 15:49
Matko Boża Pompejańska na początku tego nowego roku zawierzam Tobie moją rodzinę. Przynoszę Ci wszystkie nasze sprawy, plany, potrzeby oraz wszystkie problemy i trudności. Matko chroń naszą rodzinę, opiekuj się nami, prowadź i strzeż, a u Swojego Syna wypraszaj nam zdrowie, siły do życia i pracy oraz potrzebne łaski.
Agnieszka Agnieszka z z Mysłowic napisał/a 31 grudnia 2022 o 14:07
Mamusiu Najukochańsza Maryjo nie pozwól abym uległa zasadzką złego i żebym kiedykolwiek zrezygnowała z Twojej Świętej modlitwy Różańcowej i odmawiała codziennie Nowennę Pompejańską w Twoich INTENCJACH do końca moich dni. A będę Cię wielbić za tą WIELKĄ łaskę teraz i przez całą wieczność.Amen.
Maria Maria z Rumia napisał/a 31 grudnia 2022 o 11:23
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej..Proszę o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę pomóż mi wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie poltergeist błagam o Miłosierdzie Boże.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych.
Maria Maria z Rumia napisał/a 31 grudnia 2022 o 11:21
Jezu ty się tym zajmnij.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba do życia Wiecznego Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych
Ewa Ewa z Lublin napisał/a 31 grudnia 2022 o 06:07
Matko dziękuję za ten czas... Proszę, błogosław nam w 2023 roku. Uczyń ten rok czasem miłości, jej umocnienia w relacji z Mężem. Nawrócenia. Niech Dobry Bóg obdarza zdrowiem całą moją Rodzinę: Córeczkę, Męża, Rodziców, Siostrę oraz Brat z Dziećmi, mnie także. Dobra Matko kocham Cię, dziękuję... Niech pokój zapanuje w sercach i na świecie. Daj zdrowie. Niech nie zabraknie, chleba, pracy, miłości, wspólnego bicia serc, radości codziennej, życzliwości, szacunku, zaufania. Proszę uwolnij Rodzinę od problemów finansowych. Panie Boże dziękuję... Wierzę. Ufam, że... Ewa
Dorota Dorota z Wola Szkucka napisał/a 30 grudnia 2022 o 20:18
Błagam o modlitwę o uzdrowienie I znalezienie pracy Bóg jest
Maria Maria z Rumia napisał/a 30 grudnia 2022 o 13:17
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę pomóż mi wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie trupów poltergeist o Miłosierdzie Boże.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o w intencji egzorcyzmów odnowionych. Błagam o pomoc
Maria Maria z Rumia napisał/a 30 grudnia 2022 o 13:14
Jezu ty się tym zajmnij.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba do życia Wiecznego Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych.
Maria Maria z Rumia napisał/a 29 grudnia 2022 o 23:38
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę pomóż mi wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie trupów szatańskich.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji wszystkich egzorcyzmów odnowionych .Proszę o Miłosierdzie Boże Błogosławieństwo .
Maria Maria z Rumia napisał/a 29 grudnia 2022 o 23:35
Jezu ty się tym zajmnij ja już nie mam sil.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych .Proszę o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba do życia Wiecznego Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen Prowadź nas.
Ania Ania z Bialystok napisał/a 29 grudnia 2022 o 21:22
Za zbawienie duszy mojego taty i mamy
Maria Maria z Wąsosz napisał/a 28 grudnia 2022 o 23:39
Mateńko kochana proszę o uzdrowienie z raka bliskich mi osób, o pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw w rodzinie, zakończenie wojny na Ukrainie oraz dusze w czyśćcu cierpiące, niespokojne dusze, nieczyste dusze i Dusze które znikąd ratunku nie mają.
Patrycja Patrycja napisał/a 28 grudnia 2022 o 22:00
Za Sylwestra i Nowy rok o błogosławieństwa , wypełnienie woli Bożej. Za Tomka. O zwycięstwo nad wrogami,ktorzy mi źle życzą
Katarzyna Katarzyna z Lublin napisał/a 28 grudnia 2022 o 21:40
O uratowanie małżeństwa Dai. O przebaczenie, odwage dla niego do rozmowy i odbudowania relacji małżeńskiej. Żeby jak najszybciej mogli być razem.
Agnieszka Agnieszka z z Mysłowic napisał/a 28 grudnia 2022 o 19:27
Najukochańsza Matko Boża Maryjo błagam Cię najpokorniej scal moje rozbite małżeństwo bo Ty WSZYSTKO możesz i ZAWSZE zwyciężasz.
Anna Anna z Pietrzykowice napisał/a 28 grudnia 2022 o 19:14
O nawrócenie męża.
Grażyna Grażyna z Lębork napisał/a 28 grudnia 2022 o 17:04
O nawrócenie dla Bartłomieja i pomyślne zdanie egzaminöw.O pokój w sercu i nadzieję.O znalezienie dobrej pracy i wyjście z trudnej i beznadziejnej sytuacji.Boģ zapłać za modlitwę.
Wiesława Wiesława z Słupsk napisał/a 28 grudnia 2022 o 16:14
Zdrowie dla Taty i pojednanie w rodzinie.
Romana Romana z Konin napisał/a 28 grudnia 2022 o 16:12
Proszę o pokój w Ukrainie i na całym świecie. Proszę, również o zdrowie Bóg zapłać.
Anna Anna z Lubaczow napisał/a 28 grudnia 2022 o 14:27
Matuchno ukochaną proszę Cię o dar wiary dla moich dzieci i łaskę zdrowia.
B B z Hajnowka napisał/a 28 grudnia 2022 o 14:15
Mateńko Pompejańska, proszę o zdrowie dla mojej mamy, siostry, męża i syna. Mateńko, proszę aby mój syn spotkał na swojej drodze dziewczynę, z którą spędzi życie blisko Ciebie i Boga. Mateńko w Tobie Cała Nadzieja. Amen
Gabryjela Gabryjela napisał/a 28 grudnia 2022 o 13:27
Bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw w pewnej gorącej intencji znanej Matce Bożej i Jezusowi Chrystusowi Trójcy Świętej i Ojca Niebieskiego.Prosze na kolanach o pomoc wręcz błagam.
Maria Maria z Rumia napisał/a 28 grudnia 2022 o 13:25
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę pomóż mi wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw błagam pomóżcie mi okarzcie Miłosierdzie Boże.