Skrzynka intencji modlitewnych

Czy jesteś w trudnej sytuacji, z której nie wiesz jak wyjść? Potrzebujesz modlitwy? Kliknij przycisk poniżej i opublikuj swoją intencję. Nie zapomnij też pomodlić się w intencji innych osób. Może to być dowolna modlitwa – Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, dowolony akt strzelisty lub każda inna modlitwa, którą możesz aktualnie odmówić. Serdeczne Bóg zapłać

Msza Święta w Waszych intencjach

Najbliższa Msza Święta odbędzie się:
Data: 29.12.2022, godz. 7:00
Parafia: Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Grochowcach
Intencja: W intencjach Bogu wiadomych za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej

Zachęcamy do zostawiania intencji poniżej

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pamiętaj aby pomodlić się w intencjach innych osób. Bóg zapłać!
6370 wpisów.
Prośba Prośba napisał/a 26 stycznia 2023 o 12:50
Matko Przenajświętsza – w tej odmawianej Nowennie Pompejańskiej proszę Cię o dar potomstwa dla naszego małżeństwa, jeżeli jest to zgodne z wolą Bożą.
Małżeństwo Małżeństwo napisał/a 26 stycznia 2023 o 12:47
Dziękujemy za naszą małżeńską miłość i prosimy o jej dopełnienie. Przez wstawiennictwo Świętej Rity prosimy by nasze starania i nasza modlitwa o dziecko przyniosły oczekiwany od miesięcy owoc małżeńskiej miłość- byśmy mogli zostać rodzicami. Prosimy o łaskę zdrowego potomstwa dla naszego małżeństwa. Święta Rito prosimy o pomoc w rozwiązaniu naszych problemów wynikających z tego, że nie możemy zostać rodzicami.
Matka Matka napisał/a 26 stycznia 2023 o 04:49
Prosze o laske nawrocenia dla mojego meza Marka I powrot do naszego sakramentalnego malzenstwa .o laske pilnej dobrej spowiedzi dla mojego meza dla syna I corki .Prosze o laske dobrej pracy dla syna I o dobra katolicka zone I mieszkanie Prosze o laske dobrego katolickiego meza dla corki I wlasne mieszkanie dla niej .
Modlitwę Modlitwę napisał/a 26 stycznia 2023 o 00:29
Proszę o modlitwę o uzdrowienie chorych zatok
Bogusława Bogusława napisał/a 25 stycznia 2023 o 20:41
Matko Boża Pompejańska, moja najukochańsza, proszę, wyproś dla mnie uzdrowienie...Ty wiesz, o co modlę się do Ciebie...Proszę przedstaw moje intencje Panu Bogu. Wielbię Ciebie w każdej modlitwie różańcowej.
Maria Maria z Rumia napisał/a 25 stycznia 2023 o 19:37
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę pomóż mi wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie trupów poltergeist do piekła.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.
Maria Maria z Rumia napisał/a 25 stycznia 2023 o 19:34
Jezu ty się tym zajmnij .Proszę o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba do życia Wiecznego Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.
Aleksandra Aleksandra napisał/a 25 stycznia 2023 o 16:15
Proszę o modlitwę do dobrego Boga za Julkę córkę mojego kolegi i proszę o odzyskanie zdrowia dla niej jeśli to się zgadza z wolą Bożą.
Paulina Paulina z Piaseczno napisał/a 25 stycznia 2023 o 09:47
Proszę o modlitwę. Popełniłam błąd. Tak bardzo tego żałuję. Proszę o Modlitwę żebym miała możliwość naprawy tego. Proszę. Błagam
Dorota Dorota z Wola Szkucka napisał/a 24 stycznia 2023 o 20:11
Błagam o modlitwę o uzdrowienie I znalezienie pracy Bóg zapłać
Maria Maria z Rumia napisał/a 24 stycznia 2023 o 19:54
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski.Prosze o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę pomóż mi wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie trupów poltergeist do piekła błagam .Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.
Maria Maria z Rumia napisał/a 24 stycznia 2023 o 19:51
Jezu Ty się tym zajmnij ja już nie mam sil.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze Proszę o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego prowadz nas.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.
Justyna Justyna z mazowieckie napisał/a 24 stycznia 2023 o 08:21
Ukochana Matko Boska proszę o uzdrowienie córki z zaburzeń odżywiania i ze wszystkiego co chore w jej duszy, psychice i ciele. Proszę o światło Ducha Świętego dla obu córek, Boże błogosławieństwo i radość życia. Proszę o efektywną naukę i dobre zdanie egzaminów. O łaskę wiary dla Romka. O zgodę, miłość i zrozumienie w rodzinie. O zdrowie psychiczne dla córki koleżanki. Szczęść Boże wszystkim modlącym się.
Justyna Justyna napisał/a 24 stycznia 2023 o 00:07
Matko pomóż mi w podjęciu odpowiedniej decyzji. Proszę Ciebie Maryjo weź pod opiekę mojego męża, niech zrezygnuje nałogu. Juzu Ty się tym zajmij! Matko Boża bądź jego ratunkiem i naszego małżeństwa.
Sławomir Sławomir z Piaseczno napisał/a 23 stycznia 2023 o 20:55
Proszę serdecznie o modlitwę w intencji udanej operacji mojej mamy Lidii. Pan Bóg Zapłać.
Maria Maria z Rumia napisał/a 23 stycznia 2023 o 19:37
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę pomóż mi wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie trupów poltergeist.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.
Maria Maria z Rumia napisał/a 23 stycznia 2023 o 19:35
Jezu ty się tym zajmnij.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.
Magdalena Magdalena napisał/a 23 stycznia 2023 o 17:35
Matko Boża Pompejańska wyproś dla mnie i moich bliskich potrzebne łaski. Proszę o zdrowie i siły do pracy, rozwiązanie naszych problemów i trudnych spraw, uzdrowienie z depresji i lepszą pracę, w której będę mogła dobrze funkcjonować.
DOROTA DOROTA z Wrocław napisał/a 23 stycznia 2023 o 16:14
Matko Boża, bardzo proszę o Twoje wstawiennictwo u Boga w intencji uratowania mojego małżeństwa i rodziny, nawrócenia męża, uwolnienia Go z grzechu i wszelkich zniewoleń oraz powrót do rodziny. Dziękuję
Monika Monika napisał/a 23 stycznia 2023 o 14:01
Matko Boska wez pod opiekę mojego tate Zdzisława który choruje na raka płuc. Wspieraj go w tym trudnym czasie dla niego.Blagam o wyzdrowienie i wyjście z choroby.
Justyna Justyna napisał/a 22 stycznia 2023 o 23:03
Matko Boża weź pod opiekę moją rodzinę, moje małżeństwo,nasze dzieci obdarz zdrowiem i darami ducha Świętego. Szczególnie proszę o zdrowie duszy I ciała dla mojego męża o jego nawrócenie i zerwanie z nałogami. Błagam dopomóż w podejmowaniu trudnych decyzji, o wybranie słusznej drogi o szczesliwy i radosny w odpowiednim czasie powrót do pracy. Jezu ty się tym zajmij....
Eva Eva z Bielefeld napisał/a 22 stycznia 2023 o 18:33
Bardzo prosze o modlitwe, za Edward uzaleznionego od Alkoholu i za Ewe chora po covid. Pozwol Maryjo, zawsze modlic sie z o. DAWIDEM.
Gabryjelaa Gabryjelaa napisał/a 21 stycznia 2023 o 22:16
Matko Boża i Trojco Przenajświętsza Ojcze Przedwieczny Jezu Chryste proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych o usunięcie poltergeist trupów należących do piekła błagam.
Dorota Dorota z Wola Szkucka napisał/a 21 stycznia 2023 o 20:34
Błagam o modlitwę o uzdrowienie mnie z depresji I rozwiązanie problemów I siłę do życia I znalezienie pracy Bóg zapłać
Maria Maria z Rumia napisał/a 20 stycznia 2023 o 21:22
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie proszę.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist trupów szatańskich 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem wewnętrznym i zewnętrznym proszę pomóż mi wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie poltergeist błagam.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.
Maria Maria z Rumia napisał/a 20 stycznia 2023 o 21:19
Jezu ty się tym zajmnij.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego prowadz nas.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba do życia Wiecznego Amen.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.
Justyna Justyna z Kozienice napisał/a 20 stycznia 2023 o 09:38
Matko Boska Pompejańska proszę o uzdrowienie córki z zaburzeń odżywiania i ze wszystkiego co chore w jej duszy, psychice i ciele. Proszę o efektywną naukę i dobre zdanie egzaminów dla obu córek. O łaskę wiary dla Romana. O zgodę, zrozumienie, miłość i wiarę dla rodziny. O zdrowie psychiczne dla córki koleżanki. O łaskę macierzyństwa dla Ani. Bóg zapłać za modlitwę.
Magdalena Magdalena napisał/a 19 stycznia 2023 o 23:44
Matko Boża Pompejańska dopomóż, aby zmiany, które mają być w pracy były zmianami na lepsze.
Maria Maria z Rumia napisał/a 19 stycznia 2023 o 11:45
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.Prosze o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 11 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem prosze aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie trupów poltergeist błagam ..Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych.
Maria Maria z Rumia napisał/a 19 stycznia 2023 o 11:41
Jezu ty się tym zajmnij.Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba do życia Wiecznego Amen Prowadź ich.Prosze o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego prowadz nas.Prosze o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odnowionych i odmawianych
Ewa Ewa napisał/a 19 stycznia 2023 o 08:26
Maryjo, wstaw się u Jezusa Miłosiernego, za moim Mężem Rafałem, by w dniu 50. urodzin doznał szczególnej łaski miłości od Ducha św. i dojrzał do decyzji powrotu do nas. Daj Mu zdrowie, szepnij, że moja miłość jest zawsze Miłością Wielką. Powiedz, że Go kocham, czekam. Maryjo proszę, byśmy Razem spędzili Jego urodziny 27.01i resztę życia. Ewa
Ewa Ewa napisał/a 19 stycznia 2023 o 08:21
Maryjo proszę Cię o wstawiennictwo u Syna Twojego Miłosiernego, aby obdarzył moich Rodziców, cudownych Babcię i Dziadzia :Barbary i Witolda w dniu ich święta 21/22-01-2023 r. zdrowiem, radością, daj Im troszkę spokoju, niech cieszą spokojną codziennością i miłością swoich Wnuków. Dziękuję Im za opiekę, pomoc i miłość. Córka Ewa
Wnuczka Awia Wnuczka Awia napisał/a 19 stycznia 2023 o 08:16
Z okazji Dnia Dziadzia proszę Cię Ukochana Maryjo, wypraszaj łaskę siły i zdrowia dla najukochańszego Dziadzia Witko. Wnuczka Oktawia
Wnuczka Awia Wnuczka Awia napisał/a 19 stycznia 2023 o 08:14
Z okazji Dnia Babci MARYJO proszę Cię o zdrowie, uśmiech i siłę dla najukochańszej Babci Basi. Prosi wnuczka Oktawia
Jolanta Jolanta z Bełchatów napisał/a 18 stycznia 2023 o 19:46
Proszę o modlitwę za syna Łukasza o Dary Ducha Św. Pomyślny przebieg operacji kolana oraz skonczenie studiów. Bóg zapłać.
Dorota Dorota z Wola Szkucka napisał/a 18 stycznia 2023 o 19:45
Błagam o modlitwę o zdrowie I siłę do życia I znalezienie pracy Bóg zapłać
Mariola Mariola z Koźmin Wlkp napisał/a 18 stycznia 2023 o 17:46
Matko Boża Pompejańska, bardzo proszę Cię o zdrowie w rodzinie, szczególnie dla Marcelinki, oraz o Bożą opiekę, spokój i zgodę w rodzinie. Dziękuję nieustannie za łaski ,które nam już wyświadczyłaś.
Ewa Małgorzata Ewa Małgorzata napisał/a 18 stycznia 2023 o 00:37
Maryjo tak bardzo... Ty wiesz.. Niech Mąż mój przy mnie, na wieki będzie. Wybaczam, proszę o wybaczenie. Matko tak bardzo kocham Go, niechże już będzie obok mnie i Córki. Błagam płacząc z tęsknoty i braku Jego obecności. Ostatni raz błagam. Dziękując nieustannie za to wszystko, co mnie trudnego spotkało... Ewa
Anna Anna z Kraków napisał/a 17 stycznia 2023 o 15:38
Matko Boża Pompejańska, proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny.
Joanna Joanna z Wałcz napisał/a 17 stycznia 2023 o 14:48
Kochana Matko Boża błagam Cię o uzdrowienie mojego męża z choroby genetycznej aby jego wyniki polepszyły się oraz proszę o opiekę Bożą.