Skrzynka intencji modlitewnych

Czy jesteś w trudnej sytuacji, z której nie wiesz jak wyjść? Potrzebujesz modlitwy? Kliknij przycisk poniżej i opublikuj swoją intencję. Nie zapomnij też pomodlić się w intencji innych osób. Może to być dowolna modlitwa – Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, dowolony akt strzelisty lub każda inna modlitwa, którą możesz aktualnie odmówić. Serdeczne Bóg zapłać

Msza Święta w Waszych intencjach

Najbliższa Msza Święta odbędzie się:
Data: 28.06.2023, godz. 7:00
Parafia: Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Grochowcach
Intencja: W intencjach Bogu wiadomych za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej

Zachęcamy do zostawiania intencji poniżej

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pamiętaj aby pomodlić się w intencjach innych osób. Bóg zapłać!
7125 wpisów.
Maria Maria z Rumia napisał/a 17 października 2023 o 22:46
Jezu Ty się tym zajmij. Proszę o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.
Joanna Joanna napisał/a 17 października 2023 o 11:07
Maryjo, proszę o Twoje wstawiennictwo w intencji uzdrowienia mojej relacji z Filipem, o pojednanie, rozmowę i wybaczenie. O miłość bez lęku.
Marta Marta napisał/a 15 października 2023 o 00:49
Proszę o uzdrowienie relacji między mną, a moim chłopakiem. Proszę o uzdrowienie jego serca i o to by mi wybaczył. Proszę o to, żeby został singlem dopóki się nie zejdziemy. Dziękuję za wysłuchanie moich próśb Boże! Chwała Tobie Chryste!
Magda Magda napisał/a 14 października 2023 o 02:49
O szybki powrót rodziny do Gloucester
Adam Adam z Kutno napisał/a 12 października 2023 o 18:33
Matko Boża, Jezu Chryste, Boże Ojcze, Duchu Święty, Wszyscy Święci i Święte Boże. Bardzo proszę o wysłuchanie intencji moich i innych osób tu się modlących, a szczególnie tych dotyczących ludzkiego cierpienia i pokoju na świecie. Bardzo proszę także o uzdrowienie z wszelkich chorób, szczególnie z depresji i życia w nieustającym niepokoju i lęku. Nie jestem w stanie normalnie żyć już od ponad 7 lat. Cierpię i nie wiem jak się wydostać z tej szklanej pułapki. Nie wiem ile jeszcze będę w stanie znosić to jak się czuję. Jestem wyczerpany i nie mam sił. Bez waszego wstawiennictwa i pomocy Pana Boga nie widzę dalszych szans na zdrowie i normalne życie. Proszę o ukrócenie mojej męki i moich problemów. Proszę o Miłosierdzie Boże i przebaczenie, a szczególnie, jeśli to co się teraz dzieje, jest wynikiem czegoś złego co się dokonało w przeszłości. Proszę także o wsparcie dla mojej rodziny, która dzielnie znosi moje problemy, stara się mnie wspomagać, troszczy się o mnie i mną opiekuje. Błagam o pomoc. Dziękuję i Bóg zapłać wszystkim braciom i siostrom w Chrystusie. Amen.
Halina Halina z Mielnik napisał/a 12 października 2023 o 08:22
O cud uzdrowienia męża Bogusława Ignacego aby odzyskał mowę pamięć spokój nie miał omamów O Bożą mądrość w leczeniu jego o siły zdrowie wiarę dla mnie i bliskich oraz opiekę Bożą dla nieprzyjaciół
Aga Aga z Bytom napisał/a 12 października 2023 o 06:12
Proszę o modlitwę o Cud
Sylwia Sylwia z łódzkie napisał/a 11 października 2023 o 13:16
Prosze o modlitwę w intencji uwolnienia z alkoholizmu Adama, Henryka, Joanny i Sławomira, o łaskę nawrócenia dla Krzysztofa, Zuzanny, Wojciecha, Anny, Piotra, Adama, Magdaleny, Henryka i Zofii. Prosze o modlitwę w intencji ukończenia szkoły, zdania dobrze matury i dostania się na dobre studia dla Krzysztofa, o łaskę dobrego, wierzącego męża dla mnie orz poprawę sytuacji finansowej mojej rodziny.
Andrzej Andrzej napisał/a 10 października 2023 o 21:55
Matko Boska Kochana wstaw się proszę u Twojego Syna w intencji mojej małżonki. Dziękuję za uratowanie jej życia i proszę dla niej o powrót do zdrowia.
Halina Halina z Mielnik napisał/a 10 października 2023 o 08:07
O cud uzdrowienia męża Bogusława Ignacego aby odzyskał mowę świadomość i opuściły go omamy po udarze o Bożę prowadzenie jego przez lekarz siły zdrowie nadzieję dla mnie i bliskich oraz opiekę Bożą dla nieprzyjaciół.
Maria Maria z Rumia napisał/a 9 października 2023 o 21:31
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 13 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie błagam o pomoc i Miłosierdzie Boże o Boże Błogosławieństwo dla mnie.
Maria Maria z Rumia napisał/a 9 października 2023 o 21:29
Jezu Ty się tym zajmij. Proszę o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.
Jarek Jarek z Zbąszyn napisał/a 8 października 2023 o 17:31
Jarek prosi o modlitwę za Dore o Jej uwolnienie z aresztu
Dorota Dorota z Inowrocław napisał/a 7 października 2023 o 18:47
.Matko Boża bardzo Tobie dziękuję za dar potomstwa i proszę Ciebie o szczęśliwe rozwiązanie.
Maria Maria z Rumia napisał/a 6 października 2023 o 21:10
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji. Proszę o modlitwę i Mszę o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 13 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie błagam o pomoc i Miłosierdzie Boże i Błogosławieństwo Boże dla mnie.Blagam aby rodzie Niebiescy mnie w koncu wysłuchali .Dziękuję za każdą pomoc okazaną .
Maria Maria z Rumia napisał/a 6 października 2023 o 21:06
Jezu Ty się tym zajmij. Proszę o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych a.
Halina Halina z Mielnik napisał/a 6 października 2023 o 21:00
O cud uzdrowienia męża Bogusława aby odzyskał mowę i świadomość po udarze o mądrość dla lekarzy siły zdrowie dla mnie i opiekę Matki Bożej dla jego i jego rodziny Bóg zapłać
Maria Maria z Rumia napisał/a 4 października 2023 o 15:20
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie. Proszę o modlitwę i Mszę o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 13 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie błagam o pomoc i Miłosierdzie Boże Błogosławieństwo dla mnie.
Maria Maria z Rumia napisał/a 4 października 2023 o 15:18
Jezu Ty się tym zajmij. Proszę o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba do życia Wiecznego Amen. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych..
Gienia Gienia z Hasland Anglia napisał/a 3 października 2023 o 13:28
Matko Boża Pompejańska otocz swoją opieką moją córkę Dorotę , wspieraj ją swoją łaską w zwiazku z Iwanem . Aby w przyszłym roku kupili wspólny dom i byli szczęśliwi. proszę o modlitwę i mszę świętą z prośbą o opiekę nad moim jedynym wnukiem Filipem. Natchnij moją córkę spokojem, cierpliwością wytrwałością i wiarą oby zawierzyła tak jak ja Matce Boskiej Pompejańskiej , która nigdy mnie nie zostawiła samą .Amen Jezu Ty się tym zajmij. Prosze o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Felicji i Szczepana oraz mojego męża Mariana opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba do życia Wiecznego Amen
Gienia Gienia z Hasland napisał/a 1 października 2023 o 22:59
Matko Przenajświętsza, proszę aby związek mojej córki Doroty i Iwana który teraz przeżywa kryzys przetrwało, aby kłótnie się skończyły, by znów mogli być szczęśliwym związkiem. Proszę Cię o rozwiązanie wszystkich problemów naszej rodziny, kupno w przyszłym roku wspólnego domu. Błagam Cię o wstawiennictwo o zdrowie dla mojego wnuka , i wieczny odpoczynek za moich cudownych Rodziców i mojego męża . Matko módl się i wstawiaj za nami
Joanna Joanna napisał/a 1 października 2023 o 22:52
Maryjo proś Swego Syna o uzdrowienie umysłu Kamila, uwolnienie od zniewolenia, nienawiści, zawziętości i chorego człowieka, który nim steruje niszcząc mu życie. Niech powróci do normalności. Proszę o modlitwę i mszę świętą. Bóg zapłać.
Maria Maria z Rumia napisał/a 1 października 2023 o 19:41
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 13 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie błagam o pomoc i Miłosierdzie Boże o Błogosławieństwo dla mnie .
Maria Maria z Rumia napisał/a 1 października 2023 o 19:38
Jezu Ty się tym zajmij. Proszę o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego . Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.
Łucja Łucja napisał/a 1 października 2023 o 08:56
W int Justyny i Waldemara o milosc miedzy nimi , laske malzenstwa, szczesliwego zycia rodzinnego, potrzebne laski dla nich i ich rodzin , uzdrowienie z nowotworu dla Urszuli , za dusze zm Stanislawa , Anny
Maria Maria z Rumia napisał/a 30 września 2023 o 13:01
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 13 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie błagam o pomoc i Miłosierdzie Boże oraz o Błogosławieństwo dla mnie.
Maria Maria z Rumia napisał/a 30 września 2023 o 12:59
Jezu Ty się tym zajmij. Proszę o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba do życia Wiecznego Amen. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.
prosba prosba z Gorzow wlkp napisał/a 29 września 2023 o 22:22
Proszę Cię Matko Boza o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego zdrowia z problemem zlodkowym rozwolnien i zdeciami oraz o zdrowie psychiczne i odzyskania sensu zycia i o ulecznie zaczerwienienia na moim penisie
Agnieszka Agnieszka z Gorlice napisał/a 29 września 2023 o 17:00
Proszę o Boże Błogosławieństwo dla naszego małżeństwa,które obecnie przeżywa kryzys.,oraz dla naszych dzieci o mądrość i zdrowie.Matko Boża pomagaj i prowadź.
Maria Maria z Rumia napisał/a 27 września 2023 o 22:05
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych. Proszę o modlitwę i Mszę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 13 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie błagam o pomoc i Miłosierdzie Boże usunięcia tych duchów .
Maria Maria z Rumia napisał/a 27 września 2023 o 22:02
Jezu Ty się tym zajmij. Proszę o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego Amen. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.
Beata Beata z Łódź napisał/a 25 września 2023 o 21:33
Proszę o modlitwę o uwolnienie naszych dusz i ciał od obcej cywilizacji i naszych prześladowców oraz o modlitwę i łaskę zbawienia dla małych z naszej rodziny i naszego ukochanego Toffika prosi Beata z rodziną
Maria Maria z Rumia napisał/a 25 września 2023 o 11:15
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji.O pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 13 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie błagam o Miłosierdzie Boże i pomoc obronę.
Maria Maria z Rumia napisał/a 25 września 2023 o 11:13
Jezu Ty się tym zajmij. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego. Proszę o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.
Maria Maria z Rumia napisał/a 23 września 2023 o 23:25
Matko Boża bardzo proszę o modlitwę i Mszę Sw o Sw Króla Polski proszę aby Polacy modlili się w tej intencji. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o o pokój na świecie a szczególnie w Polsce i na Ukrainie. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o usunięcie poltergeist z mego życia i domu i ciała mego wewnętrznego i zewnętrznego 13 lat cierpię prześladowanie znęcanie się nad moim ciałem proszę aby wraz z Twoim synem Jezusem Chrystusem Ojcem Niebieskim i Trójca Sw o usunięcie poltergeist i pomoc obronę oraz Miłosierdzie Boże.
Maria Maria z Rumia napisał/a 23 września 2023 o 23:22
Jezu Ty się tym zajmij. Proszę o modlitwę i Mszę Sw za dusze moich rodziców Irmgardy i Jana a także brata Jerzego opiekuj się nimi w drodze do Królestwa Nieba. Proszę o modlitwę i Mszę Sw o zdrowie opiekę i Boże Błogosławieństwo dla siostr ich rodzin dzieci domów dobroczyńców moich i siebie samej za życia po śmierći aż do życia Wiecznego. Proszę o modlitwę i Mszę Sw w intencji egzorcyzmów odmowionych i odmawianych.
Krystyna Krystyna z Alfottville napisał/a 23 września 2023 o 06:45
Bardzo prosze o modlitwe o rozwiazanie konfliktu w pracy ktorej pracowalam, opiekowalam sie starsza osoba ta pani zmarla na raka; przed smiercia przyjela sakramenty i dostalam cierpienie ze strony rodziny. O przebaczenie o pokoj serca.
Krystyna Krystyna z Alfottville napisał/a 23 września 2023 o 06:38
Bardzo prosze o modlitwe za Anete ktora ma nawrot choroby nowotworowej. 4 lata temu dowiedziala sie o chorobie. Bardzo zle wyniki ; boi sie powiedziec rodzinie. Ma 2 corki. Caly czas walczyla, jest zalamana. Od wrzesnia podjelala prace w Kosciele jako kucharka. Mieszka we Francji. Bog zaplac. Krystyna
Barbara Barbara z Wilkow napisał/a 23 września 2023 o 06:08
Matko Przenajswietsza prosze Cie aby aby moje małżeństwo ktore teraz przezywa kryzys przetrwalo Prosze Cie o zdrowie dla calej mojej rodziny szczególnie dla mojej synowej aby szczesliwie urodzila cale i zdrowe dzieciatko Proszę Cie rowniez o poprawe finansowa.w moim malzenstwie Blagam Cie aby moj maz nie odszedl do innej kobiety Matko Przenajswietsza iPanie Jezu czuwajcie nad moja rodzina Bog zaplac
Ewa Ewa napisał/a 22 września 2023 o 14:14
Matko Boża, proszę o modlitwę w intencji mojego Taty - by dzielnie walczył z nowotworem i cud uzdrowienia, w który tak bardzo wierzę. O siłę dla Mamy, Siostry i mnie, byśmy mogły wspierać Tatę w procesie leczenia.