To Matce Pompejańskiej zawdzięczamy tę radość, którą przeżywa moja córka
Świadectwa

To Matce Pompejańskiej zawdzięczamy tę radość, którą przeżywa moja córka

Szczęście Boże 🙏

Maryjo, jestem… choć powinnam być tutaj już dużo wcześniej, powinnam podzielić się z wszystkimi ta radosną nowiną jaką nas obdarowałaś. Nowennę Pompejańską odmawiam za każdym razem w intencji moich dzieci. Przed nimi był trudny czas egzaminów i choć modlitwy tylko częściowo zostały wysłuchane nie poddałam się. Maryja dobrze wiedziała, że to nie był czas na spełnienie moich błagań ale nie zostawiła nas samych. Wszystko się tak potoczyło, że pragnienie mojej córki o dostaniu się na wymarzone medyczne studia spełniło się jak mogło najpiękniej. Aż tak daleko prośbami nie sięgałyśmy ale Maryja wybrała odpowiedni czas i miejsce.

To Matce Pompejańskiej zawdzięczamy ten wielki dar, tą radość która przeżywała i nadal przeżywa moja córka. Maryjo chroń ją każdego dnia, prowadź właściwą drogą, by kiedyś była wspaniałym lekarzem, pełnym empatii i dobrego serca. Nowenna Pompejańska ma wiele skutków ubocznych, jeśli mogę tak to nazwać – uczy cierpliwości, pokory i ufności w Opiekę Matki Bożej.

Maryjo, po dłuższej przerwie wracam znów przed Twoje Cudowne Oblicze z różańcem w ręku… jest ciężko, dużo trudniej niż przy poprzednich Nowennach, ale ufam, że pomożesz mi przejść ta drogę, każdego dnia, koralik po koraliku.

Razem 🙏

Matko Ty wiesz!

Anna

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap