Odmawiajcie nowennę, ufajcie i nie poddawajcie się, Matka Boża działa cuda!
Świadectwa

Odmawiajcie nowennę, ufajcie i nie poddawajcie się, Matka Boża działa cuda!

Odmówiłam nowennę kilka razy, najpierw o zdrowie dla bardzo bliskiej mi osoby, później o poradzenie sobie z problemami w firmie aż w końcu o dobry związek. To niesamowite ale wszystkie moje prośby zostały wysłuchane!

Jestem przekonana, że to tylko i wyłącznie dzięki Matce Bożej Naszej Królowej Różańca Świetego.

Za każdym razem gdy odmawiałam nowennę działy sie prawdziwe cuda, pojawiali sie ludzie oraz rozwiązania których wcześniej kompletnie nie było a dzięki nim wiele udało się osiągnąć, dodatkowo miałam w sobie niesamowita sile aby iść wciąż naprzód, czułam obecność Matki i jej pomoc na każdym kroku.

Odmawiajcie nowennę, ufajcie i nie poddawajcie się, Matka Boża działa cuda!

Karolina

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

3 komentarz(e)y

  1. Modlitwa jest bardzo ważna ale to tylko naczynie do którego musimy wrzucać uczynki miłości wobec bliźnich.Dopiero wtedy modlitwa może być skuteczna.

    1. A może warto adoptować duchowo – przez okres 9 miesięcy – dziecko zagrożone zagładą, czyli tzw. Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Wiele osób właśnie modląc się za życie poczęte, sami doświadczają łaski potomstwa. To naprawdę bardzo niewiele, bo zaledwie krótka modlitwa do Pana Jezusa i jedna 10-tka różańca świętego może uratować życie bezbronnego dziecka.
      Oprócz tego jest to dobre dzieło w obliczu trwającej wojna, ponieważ „największym zagrożeniem pokoju jest aborcja” – św. Matka Teresa z Kalkuty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap