Postanowiłam, że sięgnę po Różaniec i będę prosić Matkę Bożą o pracę
Świadectwa

Postanowiłam, że sięgnę po Różaniec i będę prosić Matkę Bożą o pracę

Szczęść Boże!

Długo nosiłam się z zamiarem odmówienia Nowenny, ale zawsze jakoś brakowało czasu, pojawiało się zniechęcenie, że nie dam rady… Bo na początku tak było – zaczynałam Nowennę, ale nie potrafiłam dotrwać do jej zakończenia. Przyszedl w życiu taki moment, że po długim okresie bezrobocia (wychowywanie dzieci) nadszedł czas, że zapragnęłam pójść do pracy, bo wiadomo, każdy grosz się liczy. Mąż pracuje sam i coraz gorzej było wyżyć z jednej pensji… Postanowiłam, że sięgnę po Różaniec i będę prosić Matkę Bożą poprzez Nowennę Pompejanska o pracę. Odmówiłam dwie Nowenny w tej intencji i zostałam wysłuchana! Mojej radości nie da się opisać słowami. Wiem, że to zasługa Nowenny! Z początku bylam pełna wątpliwości czy zasługuję żeby o cokolwiek prosić Maryję… A jednak zostałam wysłuchana, ja nędzna grzesznica.

Maryja wysłuchuje naszych prosb!!! Niech nikt nie ma wątpliwości, czy jego prośba zostanie wysłuchana. Módlcie się Nowenną Pompejańską w swoich intencjach. Tam gdzie wydaje się coś niemozliwe, Maryja pomoże, tylko chwyćcie za Różaniec! Ja już wiem, że Nowenna działa. Dostałam pracę, co prawda na razie tylko na zastepstwo, ale to i tak bardzo dużo. Dziękuje Ci Mateczko Boża za wysłuchanie moich próśb! Chwała Panu!

Ania

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap