Nowenna Pompejańska to modlitwa dla mężczyzn
Świadectwa

Polecam tę Nowennę wszystkim mężczyznom, którzy nie potrafią panować nad sobą

Odmawiam nowennę już drugi raz i drugi raz widzę że moja intencja spełnia się. Tym razem moim problemem były grzechy nieczyste (głównie masturbacja). Nie pomagały żadne inne sposoby, które stosowałem: zawsze powracalem do grzechu. Teraz jestem w trakcie części dziękczynnej i mija już prawie półtora miesiąca odkąd ostatni raz upadłem. To nie jest jeszcze jakiś długi okres, ale myślę że jestem na dobrej drodze, żeby udało się całkowicie poskromić ten grzech. Nie jestem też idealny w tej walce, bo czasami ulegnę na krótko jakimś nieprzyzwoitym myślom, ale staram się z nimi walczyć i na szczęście udaje się, co powoduje, że nie dochodzi do takiego momentu, w którym byłbym tak już przesączony tymi myślami, że nie mógłbym sobie odmówić masturbacji. Polecam tę Nowennę wszystkim mężczyznom, którym brakuje tak jak mi umiejętności do panowania nad sobą i do walki z własnymi słabościami, bo ostatecznie wygrana z tym grzechem powoduje, że możemy poczuć się prawdziwie męscy.

Nowenna uczy pokory i skromności i jest świetnym czasem, który można wykorzystać na spotkanie z najlepszym kumplem jakim jest Jezus Chrystus. Otwiera nas na miłość, której pragnienie jest w każdym z nas.

Lucjan

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap