Pomnik Maryi i Dzieciątka Jezus
Świadectwa

Po ludzku ciężko to wytłumaczyć – cud uleczenia

Chciałabym się podzielić świadectwem związanym z jedną z Nowenn, które odmówiłam. Miałam duże problemy związane z kobiecymi sprawami – prawie nieustający ból (spokój miałam może kilka dni w miesiącu, ciężko mi było normalnie funkcjonować, wylałam dużo łez). Zaczęłam Nowennę o uzdrowienie. Dołączyła do mnie z tą samą modlitwą również moja mama. Niedługo po ukończeniu Nowenny lekarz zadecydował o laparoskopii z podejrzeniem choroby zwanej endometrioza. Przed zabiegiem zrobiono mi USG i stwierdził, że coś jest nie tak z jajowodem i być może będzie trzeba go usunąć.

Później stało się coś co ciężko po ludzku wytłumaczyć. W trakcie laparoskopii nie znaleziono żadnych nieprawidłowości, lekarz był zdziwiony, że w sumie to nic nie zrobili. A moje życie odmieniło się o 180 stopni. Bóle minęły, zaczęłam normalnie miesiączkować i funkcjonować – jak ręką odjął. Jestem przekonana, że było to działanie Matki Bożej. Odmówiłam tę Nowennę jeszcze wielokrotnie w różnych intencjach, bardzo ją polecam. Najtrudniej zacząć, ale jak się zacznie to ciężko przerwać.

Ewelina

1 Comment

  1. Witam, u mnie po 3 ciej Pompejance córka przyszla na świat. Wcześniej kilka powinien. Teraz na Pompejance modlę się o zdrowie bo złapałem covid i tak na prawdę bardzo łagodnie przechodzę,

    Chwała Panu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copy link
Powered by Social Snap