Nowenna Pompejańska to wspaniałe narzędzie do współpracy z łaską Bożą
Świadectwa

Nowenna Pompejańska to wspaniałe narzędzie do współpracy z łaską Bożą

Nowennę Pompejańską odmawiam od 2014 roku. Pierwszy raz odmawiałam razem z moją córką i jej chłopakiem, którzy pomimo pięciu lat pięknej miłości przyjaźni nie mogli sfinalizować swojej znajomości sakramentem małżeństwa. Długo pisać o różnych niezrozumiałych przeszkodach ich związku. Ostatecznie podjęli razem decyzję o wspólnej modlitwie o zrealizowanie się woli Bożej w ich życiu. Ja równocześnie podjęłam się odmawiania Nowenny w tej intencji. Modlitwy te zaowocowały realizacją sakramentalnego Amen dla ich związku, który okazał się zakończeniem wszystkich niemalże dotychczasowych trudności. Jedynym problemem okazało się, że przez 3 lata małżeństwa nie mogli doczekać się upragnionego potomstwa. Kolejnym cudem Nowenny Pompejańskiej i wielkim szczęściem dla rodziców okazało się narodzenie bliźniaczek.

Jestem matką pięciorga dorosłych dzieci, z których troje ma już własne rodziny. W tak dużej rodzinie cały czas, jak to w życiu są chwile radosne, ale i trudne, czasami beznadziejne. Tak było ze znalezieniem pracy dla syna niepełnosprawnego. Podczas studiów oraz po ich skończeniu przez 2 lata szukał bezskutecznie pracy. Kiedy już wydawało się, że szanse są coraz mniejsze, podjęłam się odmawiania Nowenny Pompejańskiej w tej intencji. W ostatnim dniu części błagalnej dowiedziałam się, że dostał bardzo dobrą pracę. Od tamtej pory odmawiam już cały czas Nowennę, bo ciągle ktoś z moich bliskich potrzebuje modlitwy.

Moje świadectwo mobilizuje też innych do modlitwy, m.in. szwagierka modliła się o nawrócenie córki i mamy w rodzinie – kolejne piękne świadectwo interwencji Bożej na pokrzywionych ścieżkach młodej osoby. Cieszę się i dziękuje Bogu za to, że otrzymałam w moim życiu tak wspaniałe narzędzie do współpracy z łaską Bożą, które też jednoczy moje małżeństwo, bo często odmawiamy razem Nowennę, na ile nam pozwala czas i praca, bo obydwoje jesteśmy jeszcze aktywni zawodowo.

Anna

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap