Młoda dziewczyna się modli
Świadectwa

Nowenna Pompejańska to modlitwa również dla ludzi młodych

Cześć

Nowennę Pompejańską odmawiałam dwa razy. Aktualnie jestem w trakcie odmawiania trzeciej. Chciałabym podzielić się moim świadectwem. Pierwszą nowennę odmawiałam w intencji znalezienia drogi życia bowiem nie układało mi się na studiach, czułam się zagubiona. Kilka miesięcy później po odmówieniu praca przyszła sama do mnie dosłownie bo mi ją zaproponowano – w banku. Pracuje do tej pory i jestem wdzięczna za tą drogę bo bardzo dużo się nauczyłam dodatkowo skończyłam studia łącząc je z pracą.

Druga nowennę odmawiałam w intencji mojego związku z chłopakiem (długoletni i chciałam aby ruszyło coś w stronę zaręczyn bądź zerwania), brałam pod uwagę dwie możliwości bo z jego strony nie zawsze widziałam chęci na oświadczyny. I po odmówieniu nowenny miesiąc później były zaręczyny, także jest ciężko odmawiać ale polecam każdemu, wierzę ze każda prośba jest wysłuchana i Matka Pompejańska jest tak dobra, że każda intencja jest dla niej ważna.

Klaudia

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap