Najświętsza Maryja Panna obdarza łaskami bardzo hojnie podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej
Świadectwa

Najświętsza Maryja Panna obdarza łaskami bardzo hojnie podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej

Najświętsza Maryja Panna obdarza łaskami bardzo hojnie podczas odmawiania NP. Również tego doświadczyłam wielokrotnie. Modliłam się m.in. o poprawę zdrowia mojej mamy, Matka Boża pomogła znaleźć lekarza, który potrafi ulżyć jej cierpieniu. Również w trakcie tej nowenny otrzymałam pomoc Matki Bożej w sprawach finansowych dotyczących mamy. Tak jakby same się rozwiązały, chociaż jestem w pełni przekonana, że to NMP zatroszczyła się o nie.

Czytaj też: Kim są wojownicy Maryi?

Jestem w trakcie kolejnej już nowenny, proszę o pojednanie, zgodę i miłość w naszej rodzinie. Ostatnie nieporozumienia i konflikty oddaliły nas od siebie. Już po pierwszym dniu nowenny doświadczyłam pierwszych znaków działania Matki Bożej. Skonfliktowany członek rodziny otwiera się, nawiązuje kontakt z nami. Oprócz spraw polecanych Matce Bożej w intencjach nowenny za każdym razem wspiera mnie we wszystkich trudnościach życiowych i codziennych. I daje spokój ducha, poczucie Jej obecności w moich codziennych sprawach.

Matko Boża dziękuję Ci za Twoją obecność, opiekę, pomoc. Proszę nadal bądź ze mną i tymi, których kocham. Zachęcam wszystkich do modlitwy Nowenna Pompejańską – Matka Boża pomoże znaleźć czas. Ja pracuję ponad 40 godzin w tygodniu i przy każdej nowennie doznawałam wsparcia w organizowaniu się, by był czas na nowennę, choć czasem było to wyzwaniem.

Szczęść Boże.

Aneta

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap