Modlitwa różańcowa to ratunek dla świata. Matko Boża Pompejańska, módl się za nami!
Świadectwa

Modlitwa różańcowa to ratunek dla świata. Matko Boża Pompejańska, módl się za nami!

Dziękuję Matce Bożej za wstawiennictwo, pomoc i opiekę.

Odmawiamy piątą nowennę – 3 ofiarowałyśmy w intencji małżeństwa siostry i jej męża, którego zachowanie po ślubie zmieniło się diametralnie. W naszej rodzinie nie było wcześniej tak ciężkich relacji i złej atmosfery. Nasze prośby ciągle są wysłuchiwane, choć nie dokładnie tak, jak tego oczekiwałyśmy. Matka Boża działa Swoim sposobem. Gdyby nie nowenna – małżeństwo siostry prawdopodobnie by się rozpadło. Po pierwszej nowennie ponownie zamieszkali razem. Po kilku dniach odmawiania trzeciej nowenny szwagier zaczął mówić i zachowywać się zupełnie inaczej niż gdy tylko ją rozpoczęłyśmy. Siostra powiedziała, że to tak, jakby ktoś mu całkiem poprzestawiał w głowie. Choć w części zaczął postępować inaczej. Wciąż jest bardzo źle, ale wierzymy, że Matka Boża nas nie zostawi i ciągle za nami oręduje oraz daje siostrze siły do przetrwania tego trudnego czasu.

Czwartą nowennę odmawiałyśmy w bardzo ważnej intencji o przezwyciężenie zła, które weszło do naszej dalszej rodziny. Ostatniego dnia części błagalnej stało się coś bardzo ważnego – mam nadzieję, że pierwszy krok, na który wcześniej prawdopodobnie zabrakło odwagi. Ufamy, że Matka Boża znajdzie rozwiązanie w tej trudnej sprawie.

Obecnie odmawiamy nowennę w intencji ciężko chorej na nowotwór osoby z naszej rodziny.

Każda odmówiona nowenna sprawia coś dobrego – zmieniają się osoby modlące się oraz te, za które nowenna jest ofiarowana. Modlitwa różańcowa to ratunek dla świata. Matko Boża Pompejańska, módl się za nami!

Joanna

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap