Dziś ściskam mojego zdrowego i silnego synka. Lekarze nie mogli uwierzyć...
Świadectwa

Dziś ściskam mojego zdrowego i silnego synka. Lekarze nie mogli uwierzyć…

Witam moi kochani. Już kiedyś napisałam świadectwo w tej sprawie, ale Matka Boska Pompejańska okazała się być łaskawsza niż mogłam oczekiwać. Lekarze nie dawali mi szans na dziecko. Mam bardzo ciężką chorobę nerek i powiedziano mi, że niestety mój organizm nie będzie w stanie zajść w ciążę, a jeżeli tak się stanie, to stracę to dziecko. I nagle w grudniu 2020 roku zaszłam w ciążę, ale dziecko straciłam. Wtedy już byłam taka wdzięczna Matce Bożej, że w ogóle to się stało. Lekarze mówili, że to wyjątek i przypadek.

Napisałam świadectwo i modliłam się za moją małą duszyczkę właśnie Nowenną Pompejańską. 22ego maja jest święto Świętej Rity. Poprosiłam ją w sprawie mojego macierzyństwa, żeby Bóg dał spokój sercu mojemu i mogłam zaakceptować, że nie będę miała dziecka. Jestem już po 40tce. Nie wiedziałam wtedy jeszcze, że już pod moim sercem zrodzone jest życie.

Dziś ściskam mojego zdrowego i silnego synka. Lekarze nie mogli uwierzyć… Ciąża była ciężka, ale nie tak ciężka, jak oczekiwano. Nie spędziłam ani jednego dnia w szpitalu. Bóg czyni cuda. I cieszę się, że mamy tą nowennę, bo dzięki niej możemy wyprosić wszystko. Tak więc dziękuję Ci Mamo z Pompejów i Święta Rito za wasze wstawiennictwo u Pana naszego Jezusa Chrystusa. Amen

Gabriela

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

2 komentarz(e)y

  1. Przepiękne świadectwo!
    Oby było coraz więcej takich matek, jak Pani. Niestety wiele nie pokłada nadziei w najwspanialszej Matce Maryi, a co dopiero w modlitwie różańcowej. Różaniec czyni cuda – nawet jedna część pobożnie odmówiona każdego dnia może dokonać cudu.
    Niech Wam Bóg błogosławi i darzy radością w cudzie macierzyństwa.

  2. Wspaniałe świadectwo, ja również mam wyproszone go synka. Teraz ma 1,5 roku. Ja w tamtym okresie modliłam się do Matki Boskiej Zawadzkiej w Sanktuarium w Zawadzie (woj. Podkarpackie) zapraszamy do Zawady. Wszystkiego najlepszego ♥️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap