Dziś ściskam mojego zdrowego i silnego synka. Lekarze nie mogli uwierzyć...
Świadectwa

Dziś ściskam mojego zdrowego i silnego synka. Lekarze nie mogli uwierzyć…

Witam moi kochani. Już kiedyś napisałam świadectwo w tej sprawie, ale Matka Boska Pompejańska okazała się być łaskawsza niż mogłam oczekiwać. Lekarze nie dawali mi szans na dziecko. Mam bardzo ciężką chorobę nerek i powiedziano mi, że niestety mój organizm nie będzie w stanie zajść w ciążę, a jeżeli tak się stanie, to stracę to dziecko. I nagle w grudniu 2020 roku zaszłam w ciążę, ale dziecko straciłam. Wtedy już byłam taka wdzięczna Matce Bożej, że w ogóle to się stało. Lekarze mówili, że to wyjątek i przypadek.

Napisałam świadectwo i modliłam się za moją małą duszyczkę właśnie Nowenną Pompejańską. 22ego maja jest święto Świętej Rity. Poprosiłam ją w sprawie mojego macierzyństwa, żeby Bóg dał spokój sercu mojemu i mogłam zaakceptować, że nie będę miała dziecka. Jestem już po 40tce. Nie wiedziałam wtedy jeszcze, że już pod moim sercem zrodzone jest życie.

  Wszystkie moje modlitwy zostały wysłuchane, we właściwym czasie

Dziś ściskam mojego zdrowego i silnego synka. Lekarze nie mogli uwierzyć… Ciąża była ciężka, ale nie tak ciężka, jak oczekiwano. Nie spędziłam ani jednego dnia w szpitalu. Bóg czyni cuda. I cieszę się, że mamy tą nowennę, bo dzięki niej możemy wyprosić wszystko. Tak więc dziękuję Ci Mamo z Pompejów i Święta Rito za wasze wstawiennictwo u Pana naszego Jezusa Chrystusa. Amen

Gabriela

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

2 komentarz(e)y

  1. Przepiękne świadectwo!
    Oby było coraz więcej takich matek, jak Pani. Niestety wiele nie pokłada nadziei w najwspanialszej Matce Maryi, a co dopiero w modlitwie różańcowej. Różaniec czyni cuda – nawet jedna część pobożnie odmówiona każdego dnia może dokonać cudu.
    Niech Wam Bóg błogosławi i darzy radością w cudzie macierzyństwa.

  2. Wspaniałe świadectwo, ja również mam wyproszone go synka. Teraz ma 1,5 roku. Ja w tamtym okresie modliłam się do Matki Boskiej Zawadzkiej w Sanktuarium w Zawadzie (woj. Podkarpackie) zapraszamy do Zawady. Wszystkiego najlepszego ♥️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap