Stópki dziecka
Świadectwa

Dzięki Maryi urodziłam zdrowe dziecko

Zacznę od tego, że moje poprzednie napisane świadectwo dotyczyło wysłuchanej prośby o zajście w ciążę, staraliśmy się z mężem o dziecko 3 lata i po 3 nowennie w tej intencji się udało. Od tej prośby zaczęłam moją przygodę z Nowenną i jest ona ze mną nieustannie od ponad 2 lat. Będąc w 1 trymestrze, udałam się na badania prenatalne, byłam bardzo spokojna udając się na nie, jednak świat mi się na chwilę zawalił, gdy lekarze wyliczyli mi prawdopodobieństwo zespołu downa lub Edwardsa na 1:9, gdzie zwykle jest to do kilku tysięcy. Szukałam u nich jakiegoś optymizmu, jednak genetyk i inni lekarze polecali mi amniopunkcje. Po pierwszym szoku i przepłakaniu 2 dni powiedziałam do męża, ze co ma być to będzie i rozpoczniemy nową Nowennę o zdrowie dziecka. Nie chciałam robić już żadnych badań. Resztę ciąży nie myślałam w ogóle, ze moje dziecko może urodzić się chore, Maryja dawała mi wielki spokój w sercu. Po tej nowennie odmówiłam jeszcze inne w intencji bezpiecznego porodu oraz bezproblemowej laktacji.

21.12 urodziłam zdrowiutkiego, silnego chłopca, szybko doszłam do siebie po porodzie i bez problemu mimo porodu przez CC karmie piersią. Uwierzcie, że Maryja naprawdę wysłuchuje naszych próśb, ale co jest jeszcze dla mnie cenne daje spokój w sercu! Mam nadzieje, ze nigdy nie braknie mi motywacji do codziennego odmawiania różańca świętego! Na pewno nauczę go mojego synka.

Chwała Panu oraz Maryi!

Ewelina

2 Comment

  1. Gratuluję Pani Ewelinie, że jako matka dokonała najlepszego wyboru. Nowenna Pompejańska jest cudowna!

  2. Też modliłam się Nowenną Pompejańską w ciąży o zdrowie dziecka i urodził się zdrowy (chociaż nie było nigdy jakiegoś zagrożenia) z wagą 4, 94 kg czyli duży chłopak. Urodził się 20.12.2015 a Twój 21.12 – jaki zbieg okoliczności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copy link
Powered by Social Snap