Wszystkie moje prośby zostały wysłuchane
Świadectwa

Wszystkie moje modlitwy zostały wysłuchane, we właściwym czasie

Modlę się Nowenną Pompejańską od kilku lat. Wszystkie moje modlitwy zostały wysłuchane, oczywiście we właściwym czasie. Jakiś czas temu moja córka miała robione USG jamy brzusznej, na zdjęciu pojawiła się niepokojąca zmiana. Nawet były podejrzenia że to przerzut. Natychmiast zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską. Kolejne badanie wykluczyło zmiany nowotworowe. Modliłam się też koronką do Krwawych Łez Matki Bożej. Dobroć i miłosierdzie Matki Bożej jest niewyobrażalne.

Marta

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

3 komentarz(e)y

  1. Ja również modlę się od kilku lat. Od tamtej pory dużo się zmieniło na lepsze. Nadal mam problemy, ale jest lepiej. W kwestii zdrowia jest dobrze. Wymodliłam zdrowie dla całej rodziny. W kwestii zawodowej, to jeszcze nie pracuję. W naturze emocjonalnej, to już nie boję się ludzi jak dawniej.

  2. Prosím o modlitby za uzdravenie zraku. Za uzdravenie celého tela.Za uzdravenie maminky Veroniky. Božie požehnanie, duševné a telesné zdravie, pokoj, radosť, porozumenie, lásku a napredovanie pre našu rodinu. Zdravie a božie požehnanie pre Erika, a aby sa polepšil. Dar materstva pre mňa a Erika, ktorý by nám prinieslo radosť.Za dobrú prácu.prosim Amen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap