Różaniec w dłoniach
Świadectwa

Wiem, że Maryja jest przy mnie

Jestem w trakcie odbywania mojej drugiej Nowenny Pompejańskiej. Zarówno pierwszą jak i obecna Nowennę odmawiam w tej samej intencji. Nie mogę powiedzieć, że dostałam otrzymana łaskę o która nieustannie proszę, ale wierzę, że pewnego dnia tak się stanie. Dzięki Nowennie poczułam jakiś wewnętrzny spokoj. Czasem przychodzą cięższe dni, różne zwatpienia, ale wiem, że Maryja jest przy mnie i mnie nie opuszcza.

Królowa Różańca Świętego módl się za nami!

Justyna

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

2 komentarz(e)y

 1. Nie chcę wchodzić w szczegóły..to długie historie…ale nowenna pomogła mi dwukrotnie..
  Uratowała zdrowie mojego.kolegi …a po latach..uwolnila mnie od toksycznej znajomości..nalogow i przyzwyczajeń…
  Wprowadziła dużo spokoju w moje życie, zmieniła w wartościowe ..nauczyła pokory…
  Myślę o ponownej modlitwie..Jezus żyje chociaż tak trudno w to uwierzyć..

 2. Odmówiłam Nowennę kilkakrotnie. Za każdym razem zmagałam się z wieloma przeciwnościami i pokusami. Jednak każdy kolejny dzień modlitwy przynosił spokój i wytchnienie. Odmówienie Nowenny ustawia wartości na właściwych miejscach i uspokaja. Doznałam wielu łask Bożych moja rodzina również. Odmówienie Nowenny pomogło w sprawach małżeńskich, rodzinnych i zawodowych. Dzisiaj widzę otrzymane łaski a nie tylko pojedyncze sprawy.
  Myślę o rozpoczęciu kolejnej Nowenny jednak zawsze to musi być akt woli a nie kalkulacji. Maryjo Matko Boża dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski. Miej nas zawsze w opiece.
  Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap