Modlitwa o zdrowie dla dzieci
Świadectwa

Modlitwa o zdrowie dla dzieci – to była moja pierwsza Nowenna ale na pewno nie ostatnia

Właśnie zakończyłam moją pierwszą Nowennę o zdrowie moich dzieci. Dodam, że jedna z córek ma obecnie 10 lat a z drugą jestem w ciąży. Moja starsza córka bardzo często chorowała, czasem antybiotyk przyjmowała 2x w miesiącu. Od momentu rozpoczęcia odmawiania Nowenny nie chorowała co jest naprawdę cudem. Przez wszystkie lata w okresie jesienno-zimowo-wiosennym chorowała praktycznie non stop. Tydzień w szkole, tydzień w domu. Dodam, że w marcu 2021 zaraziła się koronawirusem w momencie gdy w szkole nie było jeszcze żadnego przypadku, a teraz w grudniu miała kontakt w szkole z koleżanką z klasy zarażoną i mimo to nie zaraziła się.

Nowennę zaczęłam odmawiać bo na jednej z wizyt kontrolnych lekarz bardzo dokładnie przyglądał się pracy serduszka córki, z którą jestem w ciąży. Bardzo mnie to zaniepokoiło jednak dzięki Nowennie na kolejnej wizycie lekarz stwierdził, że dziecko jest całkowicie zdrowe. Dzięki Nowennie z dnia na dzień stałam się dużo spokojniejsza. Dodam, że o Nowennie Pompejskiej słyszałam już dawno szukając informacji odnośnie modlitwy, która jest najbardziej skuteczna. Jednak gdy przeczytałam w jaki sposób się ją odmawia zrezygnowałam od razu. Nie wyobrażałam sobie żeby odmawiać 3 różańce dziennie. Teraz myślę, że gdybym nie poddała się i zaczęła Nowennę wcześniej wiele spraw w moim życiu potoczyłoby się inaczej. Odmawiając Nowennę okazało się, że odmawianie różańców sprawia mi przyjemność, wycisza i sprawia że czuję się spokojna. Pomimo, że zakończyłam Nowennę w dalszym ciągu odmawiam 4 różańce dziennie i czuję opatrzność Bożą nade mną i moimi najbliższymi. To była moja pierwsza Nowenna ale na pewno nie ostatnia. Wszystkich zachęcam do odmawiania Nowenny Pompejańskiej.

Sabina

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

1 komentarz

  1. Piękne świadectwo o skuteczności Nowenny Pompejańskiej! Cóż, zły stara się jednak by wpierw zniechęcić, czego doświadcza wielu wahając się przed wyborem tejże modlitwy. Zawsze jednak warto spróbować, w końcu żadna modlitwa nigdy nie jest zmarnowana. Cieszę się, że autorka świadectwa otrzymała, to o co prosiła. Dla matki przecież najważniejsze jest zdrowie dzieci. Uważam, że jeśli czasu wystarcza, warto odmawiać także tajemnice światła… Ponieważ na życie pada rzeczywiście więcej światła. Wiele sytuacji okazuje się bardziej zrozumiałych i czytelnych. Bóg przez ręce Maryi zsyła wiele łask, lecz niestety nie zawsze człowiek w swej ciemności je dostrzega.
    Życzę więc dalszej wytrwałości na modlitwie różańcowej i radości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap