Matka Boża
Świadectwa

Matka Boska dała mi całkiem nowe życie, jakbym narodziła się na nowo

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Chciała bym podzielić się tutaj moim świadectwem Nowenny Pompejańskiej. Matka Boska totalnie odmieniła moje życie, jest to nie do opisania. Wszystko dosłownie zaczęło się dziać tak jak gdyby było to zaaranżowane od góry. Matka Boska dosłownie ocaliła mi życie.

Ogólnie nie dość że byłam chora fizycznie to i psychicznie było bardzo słabo. Związałam się z kimś kto brał narkotyki i życie z nim było koszmarem bo nie mogłam na to już patrzeć co sobie robi. Matka Boska dała mi całkiem nowe życie…. Prosiłam moją mamę żeby się za mnie modliła. Cierpiałam wtedy również na problemy zdrowotne np. bardzo chciałam być z kimś kto nie bierze narkotyków chciałam po prostu być kochana i kochać. Prosiłam moja mamę żeby modliła się żebym spotkała faceta normalnego, kogoś kogo pokocham z wzajemnością. Dostałam wszystko o co prosiłam z nawiązką 100%…. Moje życie było koszmarem a dostałam od Matki Boskiej, od Boga kogoś kto odmienił zupełnie moje życie! To była miłość od pierwszego spotkania w sumie, wszystko potoczyło się bardzo szybko, okazało się że pasujemy do siebie jak dwie połówki tego samego jabłka, niesamowicie się kochamy i chcemy być ze sobą do końca życia. Nie wierzyłam że w ogóle tak wspaniała, idealna miłość jest na tym świecie możliwa. Zamierzamy się pobrać. Do tego modliłam się Nowenną i zniknęły moje problemy zdrowotne, a miałam ich bardzo dużo…

To cud, to co się stało – tylko tak mogę to opisać! Nie opisze tutaj szczegółów całej historii ale takich historii nie ma w filmach, wiem że Matka Boska dała mi całkiem nowe życie. Jakbym narodziła się na nowo! Pozdrawiam wszystkich cierpiących, uwierzcie, że wszystko o co prosicie jest możliwe, Matka Boska jest niesamowicie łaskawa wobec ludzi cierpiących więc zwracajcie się do niej o pomoc a wasze życie odmieni się tak jak i moje.

Żaklina

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

2 komentarz(e)y

  1. Wspaniale. Cieszę się bardzo że Matka Boża Ci pomogła. Takie świadectwa jak Twoje dają człowieku nadzieję że wszystko będzie dobrze. Bądźcie szczęśliwi na nowej drodze życie.
    Pozdrawiam serdecznie
    Ewelina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap