Jak lilia między cierniami, tak Ty jesteś błogosławiona między niewiastami
Świadectwa

Jak lilia między cierniami, tak Ty jesteś błogosławiona między niewiastami

Dzień dobry

Pragnienie odmówienie Nowenny Pompejańskiej zrodziło się w moim sercu ponieważ pragnę pomóc nastoletniemu synowi, który wybrał złą drogę. Nie widzi on tego, że wybory jakich dokonuje są złe i próbuje nimi „zaleczyć” rany i kompleksy jakie nosi w sercu.

W pierwszy dzień nowenny zaczęłam liczyć kiedy skończy mi się część błagalna po to by nie skupiać się na liczbach. Pierwszym znakiem jaki zobaczyłam było to, że kończy się ona w dzień Niepokalanego poczęcia Najświętszej Maryi Panny 8.12. – Woow!

Nie planowałam tego i wiem, że to nie jest zbieg okoliczności.

Swojej prośby nie umiałam ubrać w słowa, jak matka lista życzeń by się znalazła co bym chciała dla syna, ale w sumie nie wiem co jest dla niego najlepsze więc poprosiłam o uleczenie jego zranionego serca i łaski jakiej Ona uważa, że potrzebuje.💙🙏

Także dziś po spowiedzi i Eucharystii piszę te słowa w DRUGI DZIEŃ nowenny!

Sama jestem tym zaskoczona, że choć odmawiam błagalną w moim sercu zrodziła się dziękczynna. Jest to dla mnie również znak że intencja nie jest nigdy przed relacją, i tak jak w Ewangelii skoro niesprawiedliwy sędzia pomógł ubogiej wdowie to dlaczego nie miałaby zrobić tego ta której serce jest tak czyste.

„Jak lilia między cierniami”(Pnp) tak Ty jesteś błogosławiona między niewiastami.💙💙

Pozdrawiam serdecznie Magdalena

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap