Dziękuję Najświętsza Panienko za wysłuchanie mojej prośby
Świadectwa

Dziękuję Najświętsza Panienko za wysłuchanie mojej prośby

Szczęść Boże!

Na początku lipca rozpoczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji syna. Od roku zmagał się z uporczywym kaszlem, który prowadził do zapalenia płuc. Jeździłam z nim od lekarza do lekarza. Na początku stwierdzono refluks, później astmę. Na kolejnych wizytach dostawał tylko nowe leki, ale nie było żadnej poprawy. Lekarze rozkładali ręce, a mnie ta sytuacja spędzała sen z powiek. Któregoś dnia wyświetliła mi się na facebooku informacja o Nowennie Pompejańskiej. Postanowiłam poprosić o pomoc Matkę Bożą. Moja modlitwa została wysłucha. Od 01.10 syn z dnia na dzień przestał kaszleć. Dziękuję Najświętsza Panienko za wysłuchanie mojej prośby.

Joanna

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

1 komentarz

  1. Moje świadectwo i podziękowanie dla Matki Najświętszej
    Kochana Mamo dziękuję Ci że odmieniłaś mnie i moją córkę .Modliłam się w intencji córki ale Mateńka przenajświętsza uznała że zmiany muszą jeszcze zajść we mnie i tak się stało.Mam więcej cierpliwości,zrozumienia i bardzo za ws,ystko dziękuję ,za spokój który czuję w duszy.
    Dziękuję Ci Mamo i bardzo Cię kocham

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap