Maryja
Świadectwa

Dziękuję Matce Bożej za łaski, które otrzymałam

Chciałam podzielić się z wszystkimi jakie otrzymałam łaski od Matki Bożej.

Pierwszy raz odmawiałam Nowennę Pompejańską rok temu, ucząc się różańca, którego nigdy wcześniej nie odmawiałam sama. Prosiłam Najświętszą Matkę Boża o opiekę nad moja córką i wydaje mi się, że Maryja zajęła się moja 23 letnia córką bo moje troski się zmniejszyły.

Druga nowennę zaczęłam w listopadzie z prośba o uwolnienie mnie z alkoholu i już po kilku dniach nie miałam ochoty nawet na codzienną lampke wina. To było i jest takie niesamowite – wcześniej zawsze miałam ochotę wypić, nie kończyło się nigdy na jednej szklance wina czy butelce piwa. A tu nagle odzyskałam wolność po 20 latach, czułam radość i co ciekawe ze pomimo najcięższego, najbardziej zajętego czasu w pracy miałam czas na Nowennę Pompejańską i codzienna Mszę, która dawała mi jakby nowe życie. Znajdowałam tez ochotę i czas na adoracje Najświętszego Sakramentu.

Zachęcam każdego do zawierzenia Naszej Matce. Jej Miłość jest niesamowita. Nauczyła mnie różańca. Teraz staram się odmawiać chociaż jedna część codziennie, i kiedy tego nie zrobię to mam uczucie jakbym źle przeżyła dzień, że czegoś ważnego nie zrobiłam. Najświętsza Panna teraz prowadzi mnie ucząc łagodności, dobroci dla siebie i innych i miłości.

Dziękuje Moja Mateczko, Już wiem, ze nigdy nie będę sama. Kocham Cię Maryjo. Dodawaj mi odwagi do kroczenia właściwą droga, droga do Twego Syna.

Barbara

1 komentarz

  1. Gratuluję Autorce świadectwa wytrwałości na modlitwie Nowenną Pompejańską, a przede wszystkim za łaskę trzeźwości. Trzeźwość to nie tylko uwolnienie z nałogu picia alkoholu, lecz także stan duszy. W trzeźwości kryją się dary Ducha Świętego. Chwała za to Panu i naszej Wspomożycielki Maryi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap