Różaniec
Świadectwa

Świadectwo Pani Krystyny – wiele wyprosiłam dzięki Nowennie Pompejańskiej

Może napiszę trochę o sobie. Mam 63 lata i jestem na emeryturze. Mam troje dorosłych dzieci, każde ukończyło studia i założyło swoje rodziny. Mamy też troje wnuków, które bardzo kochamy.

Wychowana byłam w domu katolickim i oczywiście przekazałam wiarę swoim dzieciom. Uwielbiam Nowennę Pompejańską, obecnie odmawiam 7-mą, ale to na pewno nie koniec.

Napiszę parę świadectw.

Pierwszą i trzecią odmówiłam za zięcia – o nawrócenie i uwolnienie z sideł szatańskich. Drugą za córkę – o wytrwanie w bardzo ciężkim życiu z zięciem. Trwało około roku, a zięć zmienił pracę, zajął się wnuczką i pomaga córce w domu. Oprócz tego modlę się za niego codziennie o wytrwanie w „dobrym”.

Czwartą Nowennę ofiarowałam za swata, groziła mu amputacja nogi, po kilku operacjach noga została uratowana.

Kiedyś przeczytałam, że nasze życie rozwija się jak tajemnice Różańca: radosne, bolesne i chwalebne, ale każda z nich kończy się stwierdzeniem „Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu…”. Każdego dnia przeżywamy jedną z tajemnic. Całe życie nie może być tylko radosne albo tylko chwalebne. Tajemnice mieszają się na chwałę Boga. Krzyż i Zmartwychwstanie są jak obrazy Rembranta, w których światło i cień przeplatają się nawzajem tworząc piękno.

Mam jeden problem, nie mam drukarki i nie potrafię zalogować się aby napisać świadectwa w internecie. Dzieci rozleciały się jak ptaszki po niebie i musimy sobie radzić sami. Ale obsługę komputera znam i na pewno stronę odwiedzę.

Właśnie koleżanka powiedziała mi gdzie szukać Nowenny w internecie i tak zaczęła się moja przygoda z Najukochańszą Matką Bożą Pompejańską.

Pomyślałam, iż list pisany ręcznie będzie miłym podziękowaniem za trud, jaki wkładacie w „to dzieło”.

Również życzę Państwu dużo błogosławieństwa Bożego, z Panem Bogiem, Krysia.

1 Comment

  1. Szczęść Boże!
    Bardzo trafna uwaga, iż życie przebiega, jak tajemnice rożańca. Zgadzam się z tym, to szczegolnie daje się odczuć podczas modlitwy nowenną, ktora jest bardzo tajemnicza. Modląc się nowenną można też zauważyć, że stajemy się uczestnikami Ewangelii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copy link
Powered by Social Snap