Różaniec
Świadectwa

Świadectwo Pani Krystyny – wiele wyprosiłam dzięki Nowennie Pompejańskiej

Może napiszę trochę o sobie. Mam 63 lata i jestem na emeryturze. Mam troje dorosłych dzieci, każde ukończyło studia i założyło swoje rodziny. Mamy też troje wnuków, które bardzo kochamy.

Wychowana byłam w domu katolickim i oczywiście przekazałam wiarę swoim dzieciom. Uwielbiam Nowennę Pompejańską, obecnie odmawiam 7-mą, ale to na pewno nie koniec.

Napiszę parę świadectw.

Pierwszą i trzecią odmówiłam za zięcia – o nawrócenie i uwolnienie z sideł szatańskich. Drugą za córkę – o wytrwanie w bardzo ciężkim życiu z zięciem. Trwało około roku, a zięć zmienił pracę, zajął się wnuczką i pomaga córce w domu. Oprócz tego modlę się za niego codziennie o wytrwanie w „dobrym”.

Czwartą Nowennę ofiarowałam za swata, groziła mu amputacja nogi, po kilku operacjach noga została uratowana.

Kiedyś przeczytałam, że nasze życie rozwija się jak tajemnice Różańca: radosne, bolesne i chwalebne, ale każda z nich kończy się stwierdzeniem „Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu…”. Każdego dnia przeżywamy jedną z tajemnic. Całe życie nie może być tylko radosne albo tylko chwalebne. Tajemnice mieszają się na chwałę Boga. Krzyż i Zmartwychwstanie są jak obrazy Rembranta, w których światło i cień przeplatają się nawzajem tworząc piękno.

Mam jeden problem, nie mam drukarki i nie potrafię zalogować się aby napisać świadectwa w internecie. Dzieci rozleciały się jak ptaszki po niebie i musimy sobie radzić sami. Ale obsługę komputera znam i na pewno stronę odwiedzę.

Właśnie koleżanka powiedziała mi gdzie szukać Nowenny w internecie i tak zaczęła się moja przygoda z Najukochańszą Matką Bożą Pompejańską.

Pomyślałam, iż list pisany ręcznie będzie miłym podziękowaniem za trud, jaki wkładacie w to dzieło rozszerzania Różańca Świętego.

Również życzę Państwu dużo błogosławieństwa Bożego, z Panem Bogiem, Krysia.

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

1 komentarz

  1. Szczęść Boże!
    Bardzo trafna uwaga, iż życie przebiega, jak tajemnice rożańca. Zgadzam się z tym, to szczegolnie daje się odczuć podczas modlitwy nowenną, ktora jest bardzo tajemnicza. Modląc się nowenną można też zauważyć, że stajemy się uczestnikami Ewangelii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap