Różaniec na tle zachodu słońca
Świadectwa

Bez Nowenny Pompejańskiej nie mogłabym żyć

O Nowennie Pompejańskiej słyszałam wcześniej, ale wydawało mi się, że nie dam rady odmówić 4 różańców dziennie. Nic bardziej mylnego! Maryja pomaga swoim dzieciom. Modlitwa na różańcu daje siłę. Człowiek się uspakaja, wycisza. Przesuwane paciorki, kolejne tajemnice są balsamem na duszę. Moją pierwszą Nowennę zaczęłam odmawiać w 2018 roku. Odebrałam wynik RTG klatki piersiowej. Okazało się, że mam mały guzek w płucach. Kolejne badania, nerwy, różne myśli… Wtedy przypomniałam sobie o Nowennie Pompejańskiej. Zaczęłam odmawiać Nowennę, czytać świadectwa. Po pierwszej Nowennie, przyszła druga i trzecia…Tyle jest w życiu sytuacji do omodlenia… Pompejankę odmawiam cały czas. Nie zawsze jest tak jak my chcemy, ale zawsze Mateńka pomaga. Wstawia się za nami u swego Syna. Moje kolejne badania potwierdzają obecność guzka w płucach. Nie zniknął, ale też się nie powiększa. I niech tak zostanie Mateńko! Wielbi moja dusza Pana! Bez Nowenny Pompejańskiej nie mogłabym żyć! Błogosław Przenajświętsza Panienko Maryjo swoim dzieciom!

Teresa

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

3 komentarz(e)y

  1. Czy odmawiając pompenianke na dziesiątce różańca świętego, na każdym z paciorkow omawiamy też Zdrowas Maryii czy nie. Bardzo chciałbym to wiedzieć aby nie popełnić błędu przy jej odmawianiu.

    1. To nie ma znaczenia na jakim różańcu Pan się będzie modlił – czy na dziesiątce czy na długim różańcu. W nowennie trzeba odmówić 3 części (radosną, bolesną i chwalebną). A jedna część to 5 tajemnic, czyli 5 x 10 Zdrowaś Maryjo. Na tej stronie jest dokładna instrukcja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap