Skrzynka intencji modlitewnych

Czy jesteś w trudnej sytuacji, z której nie wiesz jak wyjść? Potrzebujesz modlitwy? Kliknij przycisk poniżej i opublikuj swoją intencję. Nie zapomnij też pomodlić się w intencji innych osób. Może to być dowolna modlitwa – Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, dowolony akt strzelisty lub każda inna modlitwa, którą możesz aktualnie odmówić. Serdeczne Bóg zapłać

Msza Święta w Waszych intencjach

Najbliższa Msza Święta odbędzie się:
Data: 29.12.2022, godz. 7:00
Parafia: Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Grochowcach
Intencja: W intencjach Bogu wiadomych za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej

Zachęcamy do zostawiania intencji poniżej

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pamiętaj aby pomodlić się w intencjach innych osób. Bóg zapłać!
6094 wpisy.
iwona iwona z warszawa napisał/a 29 stycznia 2021 o 18:55
Błagam o modlitwę, aby mój syn nie utracił pracy. Aby był dobrym i odpowiedzialnym człowiekiem. Jezu ufam Tobie
Alicja Alicja z Lezajsk napisał/a 29 stycznia 2021 o 18:35
Maryjo proszę o uzdrowienie mojego nienarodzonego jeszcze wnuczka iozdrowie i wiarę dla jego rodzicow
Anna Anna napisał/a 29 stycznia 2021 o 17:28
Matuchno Kochana dziękuję za pomoc i opiekę proszę daj mi siłę i mądrość do podejmowania właściwych decyzji w pracy spraw proszę by wiadome mi sprawy związane z pracą zawodową zakończyły się po mojej myśli. Proszę o płynną mowę. Módlmy się za chorych na covid. Bóg zapłać za modlitwę. Amen
Mateusz Mateusz z Białystok napisał/a 29 stycznia 2021 o 17:27
za Mateusza o uzdrowienie i ulgę w zaburzeniach psychicznych
Karolina i Tomek Karolina i Tomek z Piekoszów/Kielce napisał/a 29 stycznia 2021 o 15:36
Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko przepraszamy, dziękujemy i błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni i żebyście zawsze byli z nami. Karolina i Tomek (Piekoszów/Kielce)
Helena Helena z podkarpackie napisał/a 29 stycznia 2021 o 15:19
Matko Boza odmowilam Nowenne Pompejanska ale nic nie zmienilo sie nie otrzymalam zadnej laski ogarnia mnie zwatpienie Jeszcze raz goraco prosze o wstawinnictwo
Aneta Aneta z Iłża napisał/a 29 stycznia 2021 o 13:46
Proszę o modlitwę żeby partner Mateusz przestał nadużywać alkoholu i wytrwał w trzeźwości, aby zrozumiał, że picie do niczego nie prowadzi dobrego. O pokój w domu, szacunek, zrozumienie, wsparcie. O ratunek dla tego związku Proszę również o modlitwę o poprawę finansową, o więcej zamówień
Renata Renata z Slupsk napisał/a 29 stycznia 2021 o 06:24
Matko Boża odmawiam kolejna nowenne pompejańską w intencji rozwiązania naszych problemów finansowych.Błagam Matko Ukochana pomoz spłacić nasze długi ,żebyśmy mogli żyć uczciwie i spłacać nasze należności.Błagam pomoz.Ja,maz i dzieci nie mamy już siły a zawsze staramy się żyć uczciwie.🙏❤️
Grażyna Grażyna z Rzeszów napisał/a 29 stycznia 2021 o 00:13
Cudowna Maryjo Królowo Różańca Świętego dziękuję za wszystkie łaski otrzymane. Kocham Cię całym sercem i proszę mniej mnie i moich bliskich w Swej opiece i proś Boga w naszych potrzebach. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę.
Halina Halina z Slaskie napisał/a 28 stycznia 2021 o 20:56
Szczęść Boże, proszę o modlitwę dla moich dzieci którzy potrzebują zdrowia wiary nadziei miłości, Matko Różańcowa z Pompei proszę upros u Miłosiernego Pana Jezusa zdrowie i mądrość życiowa wiarę dla moich dzieci. Proszę o zdrowaśkę w tej intencji tych którzy to czytają...dziękuję wszystkim. Bóg zapłać ❤️
Teresa Teresa z WOJCIECHÓW napisał/a 28 stycznia 2021 o 11:48
Święta Rito, Orędowniczko w sprawach trudnych i beznadziejnych, błagam Cię, dopomóź mi w trudnej sytuacji. Poukładaj wszystko, rozwiąź, przywróć zdrowie. Otrzyj łzy, pomóź nieść ten krzyż i źyć w radości pomimo wszystko, wyproś Ducha Świętego i Jego pokój. Proszę o zdrowie dla niej i wszystkie potrzebne w każdym dniu łaski dla bliskiej sercu mojej kolezanki Teresy Białek , o błogosławieństwo. Dziękuję Tobie za łaski, które  nam wypraszasz.
Katarzyna Katarzyna z Kętrzyn napisał/a 27 stycznia 2021 o 21:20
Mateńko Kochana proszę o dobre wyniki i diagnozę dla mojej siostry.Wierzę,że nas nie opuścisz.
Maria Maria z Lublin napisał/a 27 stycznia 2021 o 21:04
Matko Boża dziękuję za wszystkie łaski jakie otrzymałam dzięki Twojemu wstawiennictwu.Proszę o potomstwo dla syna zdrowie i Twoją matczyną opiekę dla całej rodziny.
Mama Mama z Slaskie napisał/a 27 stycznia 2021 o 20:39
O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, zachowaj nas od ognia piekielnego, zaprowadź wszystkie duszę do nieba i dopomóż szczegolnie tym którzy potrzebują najbardziej Twojego miłosierdzia.. // Proszę pokornie o uzdrowienie z nałogów mojego syna Michała... proszę o modlitwę w tej intencji. //Bóg zapłać.
Dominika Dominika napisał/a 27 stycznia 2021 o 17:54
Proszę o modlitwę w moich intencjach o otrzymywanie pozytywnych ocen z matematyki, radzenia sobie z tym przedmiotem.oraz o zdanie do następnej i ostatniej już w moim życiu klasy maturalnej.
dana1233219@gmail.com dana1233219@gmail.com z Przemysl napisał/a 27 stycznia 2021 o 16:31
Matko Boża proszę Cię o zdrowie dla Anny i błogosławieństwo na każdy dzień
Bożena Bożena z Ryki napisał/a 27 stycznia 2021 o 13:30
Szczęść Boże.Matenko dziękuję Ci za wszystkie łaski ,jakich doświadczyłam dzięki Twemu wstawiennictwu,i proszę o zdrowie dla moich rodziców,brata ,dzieci i wnuków.oraz o dar potomstwa dla Kasi.Niech się wypełnia Boża wola w naszych rodzinach i w naszej ojczyźnie.
mama mama z podkarpackie napisał/a 27 stycznia 2021 o 12:55
Mateńko kochana zwracam się do Ciebie prosząc o pomoc dla córki pomóż jej w sytuacji z której się znalazła ulżyj w cierpieniu wyprostuj jej drogi ześlij Ducha Świętego dziękuję
Asia Asia napisał/a 27 stycznia 2021 o 05:23
Proszę o modlitwę o dobrego męża
Danuta Danuta napisał/a 26 stycznia 2021 o 20:50
Proszę Jezusa Maryję i Józefa Świętego o skrycie i przemianę serca dla Janiny za wyrządzone krzywdy córkom i rodzinie prosi matka
Krystyna Krystyna z Przemyślś napisał/a 26 stycznia 2021 o 18:53
Nasza kochana mateńko błagam Cię bardzo o zaradzenie w nieposłuszeństwie naszej wnuczki ktora nas nie szanuje nie słucha rodziców a ma dopiero 10 lat mamy tragedię bo jej braciszek przestał mowić i jeść gdzie o jego wyzdrowienie modlę się do Ciebie mateńko pomórz mi odmawiam różaniec codziennie proszę o pomoc i błagam wysłuchaj mojej modlitwy aby wnuczka zmieniła swój charakter do nas i rodziców błagam oświeć ją bardzo proszę Ufam w Twoją moc i siłe Matuchno.
Jan Jan z Wieruszów napisał/a 26 stycznia 2021 o 15:36
Za wstawiennictwem Matki Bożej proszę Boga Ojca Wszechmogącego o zdrowie, odpuszczenie grzechów, ochronę od zła, dary Ducha Świętego, szczęśliwą podróż i obfite błogosławieństwo w życiu dla Anny, Ewy, Ireny, Justyny, Karoliny, Renaty, Anity, Justyny oraz rodzin: Jana, Piotra, Kazimierza, Aleksandra, Sandry, Zenona, Joanny.
mama mama z Leżajsk napisał/a 26 stycznia 2021 o 14:18
Matko boska spraw żeby moje modlitwy zostały wysłuchane Ufam Ci!!!
Karolina i Tomek Karolina i Tomek z Piekoszów/Kielce napisał/a 26 stycznia 2021 o 10:56
Panie Jezu, Mamo Boża na wszystko bardzo przepraszamy, za wszystko dziękujemy i błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni , żebyście zawsze byli z nami oraz o zdrowie, długie życie, szczęście, wspaniałe relacje z Rodzicami zawsze, o pomoc w pracy i brak problemów dla nas. Karolina i Tomek (Piekoszów/Kielce)
Halina Halina z Dąbrowa Górnicza napisał/a 25 stycznia 2021 o 20:59
Dziękuję Boże za świadectwo, za objawienie za Sw krzyż żywy, prawdziwy, Ty Panie Jezu umocniasz mnie w wierze, Kocham Cię Panie Jezu,, ileż razy prosiłam Ty Panie mnie wysluchales, dziękuję za modlitwę za różaniec, za prośby, łaski. Przepraszam za grzechy, Kocham Cię Panie Jezu ❤️. Bądź zawsze w moim sercu ❤️Jezu. Bóg zapłać.
Ewa Ewa napisał/a 25 stycznia 2021 o 16:38
Błagam o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia śmiertelnie chorego brata Andrzeja
Jola Jola z Małopolskie napisał/a 25 stycznia 2021 o 14:21
Proszę o modlitwę za uratowanie mojego małżeństwa i nawrócenie męża żeby nie doszło do rozwodu i powrót do domu żeby zeszedł z złej drogi i o światło ducha Świętego dla niego i zerwanie więzi mojego męża i tej kobiety bo cierpią dwie rodziny SW Józefie i sw Rito dopomóżcie mi i zanieście przed Boży tron moja prośbę Jezu ty się tym zajmij bądź wola twoja
Karolina i Tomek Karolina i Tomek z Piekoszów/Kielce napisał/a 25 stycznia 2021 o 11:12
Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko przepraszamy, dziękujemy i błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni i żebyście zawsze byli z nami. Karolina i Tomek (Piekoszów/Kielce)
Wojtek Wojtek z Radom napisał/a 25 stycznia 2021 o 10:29
Chciałem prosić o modlitwę w czterech intencjach: - Intencja błagalna o dary Ducha Świętego, nawrócenie oraz uwolnienie z nałogów Marcina. - Intencja błagalna o zdrowie fizyczne i psychiczne, uwolnienie od wszelkich lęków i niepokojów dla braci. - Intencja błagana o odbudowę relacji rodzinnych dla brata. - Intencja przepraszająca i wynagradzająca za dokonane zniewagi oraz błagalna o nawrócenie dla brata.
Maria Maria napisał/a 25 stycznia 2021 o 10:10
Matko Najświętsza, Niepokalana, wstaw się za moim synem Rafałem, wyproś mu łaskę zdrowia psychicznego i uzdrowienie z depresji oraz wiiare i miłość do Jesusa Chrystusa,
Ola Ola z Stęszew napisał/a 25 stycznia 2021 o 00:45
Proszę dobrego Boga o uzdrowienie relacji pomiędzy moimi synami i o dar cierpliwości i mądrości i radosci dla nas rodziców wobec niepełnosprawności dziecka jeśli te pragnienia są zgodne z Jego wolą.
mama mama napisał/a 24 stycznia 2021 o 22:58
Proszę Boga o zaradzenie samotności mojego dziecka ,o wypełnienie woli bożej.
Adrian Adrian z Krzeszowice napisał/a 24 stycznia 2021 o 22:39
Matko Boża Proszę Pomóż znaleźć dobrze płatną pracę stałą. O dobrych ludzi którzy mogą mnie pomóc z mieszkaniem pracą finansowo. Zdrowie, siły, mądrości bożą, rozum boży.O dobrą żonę. Cud spłacenia długów. Uzdrowienie Czesława z raka prostaty.
matka matka z podkarpackie napisał/a 24 stycznia 2021 o 19:37
Błagam o modlitwę w intencji córki aby dobry Bóg wysłuchał moje prośby i jeśli jest taka wola to rozwiąż Boże nasze trudne sprawy spraw żeby córka znalazła pracę a wokół siebie życzliwość Jezu Ty się tym zajmij Ufam
Aga Aga z WIELKOPOLSKA napisał/a 24 stycznia 2021 o 19:24
Za relację z J.
Adam Adam napisał/a 24 stycznia 2021 o 17:28
Bardzo proszę o cud uzdrowienia Mikołajka z tików. Mikołaj ma 5 lat. W przedszkolu dużo przeszedł. Pojawiły się u niego tiki nerwowe. Bardzo proszę o zdrowie dla Mikołajka, o to, by tiki zniknęły jak najszybciej. Mikołaj to.maly chłopiec o wielkim sercu, który bardzo potrzebuje pomocy Matki Bożej.
Iwona Iwona z Kielce napisał/a 24 stycznia 2021 o 16:50
Z całego serca proszę o modlitwę za mojego tatę, u którego wykryto zaawansowany nowotwór wątroby. Zawierzam tatę, jego zdrowie i życie Dobremu Bogu, niech będzie Jego Święta Wola. Bóg zapłać.
Anna Anna z Pruszcz Gdański napisał/a 24 stycznia 2021 o 16:09
Proszę o modlitwę w intencji Joanny. O wiarę i dary Ducha Świętego.
Krystyna Krystyna z Przemyśl napisał/a 24 stycznia 2021 o 12:42
Kochana Mateńko błagam Cię o powrót do zdrowia naszego wnuczka Dawidka aby zaczął jesć samodzielnie bo karmiony jest sądą i aby wróciła mu mowa bo przestał nam też mówić.Błagamy Cię wysłuchaj naszej modlitwy on jest taki jeszcze mały. Wysłuchaj naszego wołania prosimy
Wioletta Wioletta z Pruszków napisał/a 24 stycznia 2021 o 08:47
Bardzo proszę o łaskę dojrzałości dla moich córek i podejmowania przez nie odpowiedzialności za własne życie, w imię Jezusa Chrystusa Dobry Boże pobłogosław proszę, Matko Boża dopomóz proszę