Teraz wiem, że Maryja jest bardzo miłosierna i wysłuchuje naszych próśb
Świadectwa

Teraz wiem, że Maryja jest bardzo miłosierna i wysłuchuje naszych próśb

Szczęść Boże, Dzień dobry wszystkim!

Dowiedziawszy się przypadkowo o modlitwie i jej cudach od kuzynki, rozpoczęłam modlitwę w intencji zdrowia i pomocy w uzyskaniu pracy. Już w trzecim tygodniu modlitwy odezwała się do mnie firma, do której aplikowałam bez większego przekonania o jakimkolwiek pozytywnym rezultacie. Nie wierzyłam, że to możliwe! Pracę poprzedzało długie szkolenie, którego ukończenie i zdane trudne egzaminy gwarantowały jej podjęcie. Nie udało mi się przejść przez wszystkie etapy szkolenia, jednak teraz wiem, że Maryja jest bardzo miłosierna i wysłuchuje naszych próśb. Jestem wdzięczna Maryji, że przez chwilę mogłam poczuć się jako jedna z niewielu osób należących do elity. Niestety nie mogę już ponownie ubiegać się o to stanowisko i chociaż nie udało mi się, teraz codziennie odmawiam dziesiątkę różańca w podziękowaniu za spełnienie mojej prośby.

Przy okazji, choć wcale o to nie prosiłam, spotyka mnie wiele dobrego od zupełnie obcych ludzi, tak znienacka, jakby czekali, żeby ofiarować mi pomoc, lub tylko życzliwość w różnych sytuacjach. Np. zaparkowałam i właśnie szłam do automatu po bilet parkingowy, kiedy z samochodu obok wyszedł mężczyzna i zapytał czy nie potrzebuję biletu, bo on właśnie odjeżdża, a wykupił za dużo czasu. Nie wziął ode mnie pieniędzy. Takich drobnych sytuacji było wiele, jednak wszystkie wystawiły świadectwo o tym, że tylko Maryi a tym samym Bogu mogę zaufać. W najbliższym czasie postanawiam ponownie rozpocząć modlitwę Nowenny Pompejańskiej w innej intencji, bo obiecałam. W sprawie zdrowia, czekam na wyniki badań.

Monika

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap