Ta modlitwa na Różańcu doprowadza mnie i moją rodzinę coraz bliżej Pana Boga
Świadectwa

Ta modlitwa na Różańcu doprowadza mnie i moją rodzinę coraz bliżej Pana Boga

Witam wszystkich serdecznie, którzy czytają moje świadectwo.

Modlitwa – Nowenna do Maryi Pompejańskiej działa, mówię to z całą odpowiedzialnością.

Zacząłem się modlić do mojej Kochanej Mamusi Niebieskiej 28.maja 2022r o uzdrowienie mojej żony, która leżała najpierw na OIOMie około 3 tygodni, a potem przewieźli ją na oddział wewnętrzny w oczekiwaniu na przewiezienie do Zakładu Opieki Długoterminowej. Przez ten czas pobytu w szpitalu nie obudziła się, była w śpiączce. Lekarze stwierdzili że stan jest bardzo zły. W skali Barthel dostała ZERO punktów. Do tej pory śpi sobie a i tak wiem, że Pan Bóg za wstawiennictwem Mamy Miłosiernej ją z niej obudzi i wyzdrowieje.

Jeśli dobrze pamiętam to w czwartym dniu na wizycie u mojej żony byłem w szpitalu – po trzech Nowennach Pompejańskich, żona odzyskała na kilka sekund świadomość i spojrzała mi w oczy i mnie poznała, zrobiła bardzo zmartwioną minę byłem tak zaskoczony, że się rozpłakałem. Ten moment zapamiętam do końca życia. To był Pierwszy Znak od Pana Boga. Był też drugi i trzeci znak, ale to zostawię sobie dla siebie. Proszę nie miejcie mi tego za złe, bo w nich Pan Bóg mi pokazał, że istnieje i to niezaprzeczalnie. Powtarzam NIEZAPRZECZALNIE i że jestem wysłuchiwany. Żona jest w śpiączce od zdarzenia, które miało miejsce 28 kwietnia 2022 i jest do tej pory. Zakończyłem już Nowennę Pompejańską i nie wiem jaka jest Wola Pana Boga, ale wiem jedno, że Nowenna działa i będę się modlił na Różańcu Świętym bo to działa i ta modlitwa na Różańcu doprowadza mnie i moją rodzinę coraz bliżej Pana Boga.

Uwierzcie i odmawiajcie Różaniec.

Dziękuję Ci Moja Mamusiu Niebieska za Twoje wstawiennictwo u Twojego Syna.

Pozdrawiam wszystkich

Paweł

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap