Ta modlitwa ma ogromną moc i warto podjąć walkę
Świadectwa

Ta modlitwa ma ogromną moc i warto podjąć walkę

Nowennę Pompejańską odmawiałam do tej pory 3 razy i miałam okazję zobaczyć jak wielką moc ma ta modlitwa. Gdy 3 lata temu ciocia zachorowała na nowotwór, nie wiedziałam co robić. Koleżanka powiedziała mi o Nowennie i postanowiłam spróbować. Z trudem udało się odmówić całą Nowennę. W tym momencie ciocia nadal żyje, jest prawie zdrowa, co jakiś czas wykonuje tylko badania kontrolne.

Kolejną Nowennę odmawiałam przed maturą, o „zdanie egzaminów, zwłaszcza ustnego z polskiego jeśli/skoro się musi odbyć”. Prośba wysłuchana – byłam rocznikiem, który zdawał egzaminy w pierwszym roku trwania pandemii, więc jednocześnie tym, któremu odwołali egzamin ustny.

Trzecią Nowennę odmawiałam w intencji tego, żeby bliska mi osoba zaszła w ciążę i maluszek się urodził przed końcem tego roku. Nie ważne kiedy dokładnie, ważne że przed końcem roku. Prośba ponownie została wysłuchana i okazało się, że termin porodu jest na grudzień. Każda kolejna nowenna wymagała więcej wysiłku i ciężej było ją rozpocząć, ale ta modlitwa ma ogromną moc i warto podjąć walkę.

Edyta

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap