Maryja kochana matka
Świadectwa

Nie wyobrażam sobie teraz bez Kochanej Mamy ani jednego dnia

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w dzień Bożego Ciała 2021 roku. Modlitwę i ofiarę ze swojego czasu oddałam Matce Najświętszej w intencji mojej młodszej siostry, aby powróciła do Pana Boga i nie raniła Go swoim ignorowaniem niedzielnej Mszy Świętej oraz w intencji mojego 5-letniego siostrzeńca, aby z chęcią poznawał Pana Boga i był blisko Niego. Modlitwa ta przekroczyła moje oczekiwania i wyobrażenia. Najświętsza Maryja Panna nie tylko, że wysłuchała mojej prośby i poprzez różne sploty wydarzeń przyprowadziła moją kochaną siostrę i siostrzeńca na Mszę Świętą, ale jeszcze przyciągnęła mnie do Siebie. Nie wyobrażam sobie teraz bez tej Kochanej Mamy ani jednego dnia. O bezgranicznej mocy Nowenny Pompejańskiej i ogromie Bożej miłości w niej ukrytej może świadczyć fakt, że przez kolejne dni szatan robił bardzo dużo złego, aby mnie zniechęcić i przerwać modlitwę: począwszy od choroby, rozdrażnienia i różnych wydarzeń, które dodatkowo absorbowały mój czas. Najświętsza Panienka trzymała mnie jednak mocno za rękę i cierpliwie przeprowadzała przez te Góry Skaliste. Najważniejsze jest to, że Nowenna nie jest jakimś magicznym środkiem na spełnianie naszych pragnień i życzeń, lecz dzięki rozważaniu tajemnic życia Pana Jezusa i Jego Mamy nawiązujemy bliską relację z Panem Bogiem i możemy poprzez ofiarę i modlitwę pomagać innym i ratować ich dusze.

  Matka Boża pomogła ukończyć studia

Agnieszka, Szczecin

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

1 komentarz

  1. To świadectwo jest dla mnie budujące, bo moja intencja jest bardzo zbliżona. Głęboko wierzę, że ja też zostanę wysłuchany. Dziś jest 13 dzień mojej Nowenny i na chwilę obecną nie wyobrażam sobie dnia bez różańca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap