Modlitwa, cierpliwość i pokora to jest klucz do sukcesu
Świadectwa

Modlitwa, cierpliwość i pokora to jest klucz do sukcesu

Witam

Nowennę odmawiałam w intencji zdania egzaminu na aplikację dla mojej córki. Skończyła studia prawnicze i szukała pracy. To był dla mnie czas próby i cierpliwości. Wszystko się nie układało, nawet córka w pewnym momencie stwierdziła, że chyba ktoś ja przeklął. Zawsze coś nie wychodziło albo zabrakło jej punktów w konkursach o pracę a jak wygrywała konkurs to i tak przyjmowali kogoś innego. Powtarzałam, że Bóg wie co dla nas najlepsze i widocznie to nie jest dla niej.

Gdy nadszedł dzień wyników z egzaminu na aplikację i córka się nie dostała, miałam trochę żal, że po co ten mój wysiłek jak i tak nic nie wychodzi. Ale powtarzałem słowa modlitwy „Bądź wolą Twoja jako w niebie tak i na ziemi”. Postanowiłam, że nie przerwę nowenny, a nawet więcej – będę odmawiała ją przez cały rok. To był czas mojej wiary i próby czy zaufam Bogu. Córka poszła na następny konkurs o pracę z podejściem, że i tak nie ma szans bo startuje tam 20 osób z wyższym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym. Po egzaminie pisemnym nie chciała nawet czekać na wyniki, bo pisała rzeczy z którymi nigdy nie miała do czynienia. Ale poczekała z myślą, że może dostanie się na listę rezerwową.

Jakie było zdziwienie, że napisała najlepiej, tak samo na rozmowie kwalifikacyjnej miała najwięcej punktów. Sama się zdziwiła, że tak dobrze jej poszło i oczywiście dostała tą wymarzoną pracę. To było najlepsze stanowisko na jakie startowała, nie mogła sobie lepszego wymarzyć. Myślę, że dzięki jej pokorze i z wielką pomocą Boga i Maryi dostała to błogosławieństwo. Tam na górze wiedzą co jest dla nas najlepsze. Modlitwa, cierpliwość i pokora to jest klucz do sukcesu!

Ela

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap