Dzięki regularnej modlitwie wiele spraw i myśli stopniowo układa się we właściwym porządku
Świadectwa

Dzięki regularnej modlitwie wiele spraw i myśli stopniowo układa się we właściwym porządku

Nowennę Pompejańską odmówiłam już kilkakrotnie w różnych intencjach. Już za pierwszym razem otrzymałam łaskę, o której sama nie wiedziałam, że jej potrzebuję. Że coś było nie tak zorientowałam się dopiero gdy to co było złe zniknęło, choć modliłam się w zupełnie innej intencji.

Od tamtego czasu staram się regularnie wracać do tej modlitwy i starannie wybierać intencje. Staram się także sięgać do Pisma Świętego i historii różnych świętych aby lepiej poznać i zrozumieć religię, której nigdy tak naprawdę nie opuściłam, ale przez długi czas traktowałam trochę obojętnie, bez głębszego namysłu. Teraz dzięki regularnej modlitwie wiele spraw i myśli stopniowo układa się we właściwym porządku.

Czy zawsze otrzymuję łaskę, o którą proszę? Tak, myślę, że tak właśnie jest. Bywa, że dostrzegam to od razu, kiedy indziej potrzebuję czasu żeby to zauważyć.

Warto sięgnąć po różaniec i zgłębiać znaczenie jego tajemnic. Warto też odmawiać Tajemnice Światła, które nie są obowiązkowe.

Łucja

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap