Czułam obecność Maryi za każdym razem kiedy odmawiałam Nowennę
Świadectwa

Czułam obecność Maryi za każdym razem kiedy odmawiałam Nowennę

W marcu tego roku byliśmy na pielgrzymce w Medjugorie, ja mąż, córka lat 2 i syn lat 6 (pojechałam na pielgrzymkę z myślą, że wymodlę potrzebne łaski dla mojego męża i dzieci, totalnie zapominając o sobie). W Medjugorie wszystko potoczyło się tak, że odbyłam spowiedź generalną (gdzie wcześniej uważałam, że to dla mnie nie jest, bo przecież modlę się, chodzę do kościoła itp). Po tej spowiedzi poczułam ogromną radość w sercu i w duszy. Czas spędzony w Medjugorie to było coś wspaniałego, tam na każdym kroku czuć obecność Maryi, człowiek czuje się bezpieczny i otoczony ogromną miłością. Wróciłam do Polski naładowana pozytywną energią, byłam przekonana, że teraz to już będzie tylko dobrze.

Po miesiącu od naszego powrotu zaczęłam czuć okropny niepokój w sercu, stałam się nerwowa, okazało się, że mój mąż ma problem z narkotykami… nie załamałam się, pierwsze co zrobiłam to pomodliłam się i podziękowałam Bogu i Maryi, że to wszystko wyszło na jaw, że będzie można mu pomóc. Mąż podjął się terapii, a ja nagle przypomniałam sobie o Nowennie Pompejańskiej (kilka lat temu odmawiałam Nowennę, ale było to w pośpiechu i byle jak). Od pierwszego dnia podczas odmawiania Nowenny czułam pokój w sercu i ogromną miłość. 7 dnia przed odmawianiem Nowenny znowu pojawił się ten okropny niepokój w sercu, wieczorem gdy odmawiałam 3 część nagle poczułam jakby poraził mnie prąd, dotknęła jakaś energia (ale to nie bolało) i w moim sercu nastał pokój, i wewnętrzny głos „Jestem z Tobą”, tego samego wieczoru podczas wspólnej modlitwy z dziećmi i mężem, córka nagle wstała z kolan, powiedziała Maryja jest pełna łaski i każdego z nas pocałowała, po czym modliła się razem z nami. (córka ma 2 lata, pięknie mówi zdaniami i potrafi się modlić).

Nowennę odmówiłam całą, była ona dla mnie ukojeniem i odmawiałam ja z ogromną przyjemnością. Czułam obecność Maryi za każdym razem kiedy odmawiałam Nowennę, moje serce aż się radowało podczas modlitwy. Moja wiara umocniła się jeszcze bardziej.

Aneta

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

2 komentarz(e)y

  1. Modlitwa dzieci ma potężną moc, dzieci są czyste i niewinne a ich wiara jest niezachwiana. Szkoda ,że my dorośli tracimy to dziecięctwo. Świat nas psuje. Życzę wszystkim takiego oddania Bogu jakie posiada Pani córeczka .

  2. Dziękuję za tak piękne świadectwo 🙂
    Dzięki temu buduje i umacnia się nasza wiara.
    Pozdrawiam serdecznie.
    PS.: Matka Boża jest niesamowita 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap